V úsilí najít dárce plic pro svou dceru, se manželský pár dostává do nebezpečných vod... Každý den Paul Stanton, úspěšný okresní advokát ze Santa Fe a jeho manželka Diana čekají s novou nadějí, že se najde dárce plic pro jejich dceru Chloe. Dcerka má zřídkavou degenerativní nemoc a je na dlouhém seznamu čekatelů na dvojitou transplantaci plic. Nemoc se zhoršuje a Paul je v zoufalství ochoten riskovat všechno, jen aby zachránil své dítě. Dozví se, že v Mexiku existuje doktor, který by mohl Chloe zachránit. Ale když  za ním přijede, zjistí, že doktorovi dárci jsou vlastně nedobrovolné oběti a jeho činnost je kriminální. Paul se ocitl na životní křižovatce: má zastavit nelegální operace a zachránit tak stovky životů nebo zachránit život své dcery … (TV JOJ)

Flakotaso

Od Kormákura bych tedy čekal daleko lepší film. Inu, USA asi zkazí každého dobrého evropského rejžu. Inhale je ve všem naprosto průměrný, v případě scénáře dokonce těžce podrůměrný a vůbec, celý film působí tak nějak odfláknutě a nedomyšleně. Vlastně ani nevím, za co dávám ty tři hvězdy, když tam nebyl jediný zapamatováníhodný moment. 60% ()

YURAyura

3/10 Zadne sokujici dramo se nekonalo. Kdo jde do jistych zdravotnickych nestandartnich benefitu si nemuzue myslet, ze je to jinak. Vsechno ve scenari stoji na neuveritelnem sledu nahod a vypadnout tam jedna jedina, tak je po filmu. Zde probirane moralni dilema je osidne stejne jako obhajovani pederastu, k nemuz se hrdina po akci nejspis vratil, takze je to o vodce a vode. Nicmene to prostredi mexickeho prihranici je opravdu podane pekne - muzu posoudit, byl jsem tam :)) ()

Vejrrr

Říkal jsem si, že opět uvidíme jednoho z těch rozzuřenejch tatínků, jak se vydávají všanc padesátičlennýmu gangu a s americkým úsměvem si prostříej cestu k svýmu milovanýmu dítěti... :) Inhale ale není uplně ten případ, už pro tu neameričnost, která je cítit nejen z prostředí, kde se film odehrává, ale vůbec... Zřetelná snaha o co nejrealističtější pojetí mexických zákonů ulice je obdivuhodná, ale časem začne divácké oko trošku nudit ... Morální dilema, z kterého by v "pravém americkém snímku" vytěžili mnohem víc bylo umístěno asi tři minuty před koncem filmu.... Zvláštní, ale bylo fajn přeskočit potoky slz a citů a nechat tyhle vnitřní záležitosti na posouzení divákem. Hodnocení 70% ()

Standito

Slušný film, slušný... by bol, keby záverečné rozhodnutie nebolo padnuté na hlavu. Po tom, čím všetkým si človek dokáže prejsť, jeho správanie a konanie, aby zachránil vlastnú dcéru a nakoniec pristúpi na voľbu, ktorá je v rozpore s celým doterajším priebehom. Dobrý príklad bol vo Vojne svetov (tá scéna z pivnice) - v každom z nás sa nájde kúsok zla a človek v hraničných situáciách stráca morálne zábrany. Toto by neurobil NIKTO. Nechápem... ()

Flego

Nevidí sa často film, ktorý začína ako seriózna rodinná dráma, potom sme svedkami podivných skorumpovaných praktík v Mexiku, aby sme sa vrátili k dráme a nahlodaní morálnym aspektom ešte hodinu po filme premýšľali, čo by sme urobili my. Bezpochyby sa jedná o zaujímavý snímok, ktorý si treba pozrieť a nebyť zbytočného tlačenia na pilu v strednej časti, jednalo by sa o ambiocióznejšiu záležitosť. ()

• Napriek tomu, že sa veľká časť filmu odohráva v Mexiku, celá snímka sa natáčala v USA, konkrétne v Las Vegas a Santa Fe. (Laslo)