Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

DEXTER099

Příběh o bývalé pornohvězdě skvěle vyprávění Josephem Gordonem-Levittem a v hlavní roli s neodolatelnou Carlo Cugino.Film má pár vtipných scének a docela dobré dialogy.Pokud máte rádi ženy,erotiku či porno a nebo jen jsou vašimi oblíbenci někteří z představitelů tak bude spokojení tak průměrně ,ale pokud nemáte rádi ani jedno vyjmenované tak vás to spíš bude nudit.Jelikož já miluju ženy ,erotiku atd. :-) tak za mě celkově 65% a tři hvězdy. ()

hanagi

Tak jsem zjistila, že mě filmy Sebastiana Gutierreze hodně baví, většinou jim ale chybí ten pověstný chlup, abych byla opravdu spokojená. Vybírá si zajímavá témata, umí obsadit typově správné herce (je znát, že svým oblíbencům píše role přímo na tělo), režisérské řemeslo určitě ovládá, a tak vlastně nevím, v čem je problém. ()

VvV14

Film o vysloužilé pornohvězdě, které bude do smrti připomínáno co vlastně je. Tenhle snímek mě těžce nudil (i když pár scén musím jako muž trochu ocenit:)). Nic méně to film vůbec nezachraňuje. Od nudného příběhu, přes nudný scénář se dostávám k bohužel nic nezachraňujícímu dobrému obsazení. Jedna * je víc než dost. ()

ABLABLABLA

Výborné "pokračování" Žen v nesnázích. Stejně dobré jako první díl. Postava Elektry Luxx si mě prostě získala a veškeré příběhy a příhody s ní spojené. Postavy, které se objevily v jedničce, tu měly možnost se ještě více rozvinout, jako třeba právě postava Josepha Gordona-Levitta, nebo konečně se tu někam posunul příběh postavy Adrianne Palicki a Emmanuelly Chriqui - což je mimochodem taky výborná herečka. A ten konec? Vtipný, velmi vydařený. No jednoduše Elektra mě svou inteligencí a nevyzpytatelností znovu okouzlila a já dávám 5*. ()

UncleG

Film, který se v podstatě nedá hodnotit jako komedie... A v tom je právě ta zvláštnost. Elektra Luxx je bývalá pornstar, kterou život smýká sérií událostí "jakoby vystřižených" ze situační krejzyny. A my zjišťujeme, že ty situace v reálu najednou nejsou vůbec vtipné. V týhle rovině to k vylouzení smutnýho úsměvu funguje skvěle. Jenže ono to celé občas tak nějak vypadne z role a v momentě, kdy se Gutierrez pokouší být "konvenčně" vtipnej, začne paradoxně poněkud nudit. A to už vůbec nepočítám přehšel zbytečností a samoúčelnejch what-the-fuckozit, kterejma je tenhle film opravdu přeplněnej. Přestože se to navíc v závěru snaží tvářit skoro až symbolisticky, osobně bych v tomhle konkrétním filmu žádné hlubší poselství nehledal. Možná tam je, ale pan režisér ve mě neprobudil dostatečnou touhu nad tím myslet. ()

• Po filmu Sexbomba od vedle (2004) se jedná již o druhý snímek o bývalé pornohvězdě, jehož produkce se herec Timothy Olyphant účastnil. (klida)
  • Alternatívnym názvom filmu bol Trouble in L.A. (MikaelSVK)