Reklama

Reklama

Nemocnice Mercy

(seriál)
USA, (2009–2010), 15 h 35 min (Minutáž: 41–49 min)

Tvůrci:

Liz Heldens

Hrají:

Taylor Schilling, Michelle Trachtenberg, Jaime Lee Kirchner, James Tupper, Diego Klattenhoff, Guillermo Díaz, James Le Gros, Patch Darragh (více)
(další profese)

Epizody(22)

Trojice sester ve špitále Mercy v New Jersey pomáhá zlehčit pacientům jejich pobyt v nemocnici, bojuje s doktory a řeší svůj osobní život. Veronica se vrátila z Iráku, trpí zlými sny a plácá se v milostném trojúhelníku mezi svým nezodpovědným, ale srdečným manželem a charismatickým doktorem, který se přestěhoval do New Jersey jen kvůli ní. Spolu s dalšími dvěma sestrami řeší běžné i netradiční situace nejen v práci, ale i v osobním životě. Chloe je v nemocnici zelenáč. Mladá naivka s velkým srdcem a touhou pomáhat. Sonia řeší, jak se dostat z bídy New Jersey, a přehodnocuje svůj přístup k mužům. Práce je ale samozřejmě na prvním místě. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

jasanka 

všechny recenze uživatele

Tohle tedy byla nuda. Děj šel naprosto mimo mě, hlavní postavy mi byly úplně lhostejné. Viděla jsem pár epizod a rozhodně dál nehodlám pokračovat. ()

Bohemák 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál o vztazích na pracovišti, určený především něžnému pohlaví, si na nic zvláštního nehraje, což je na něm moc sympatické. Dialogy jsou docela hezky a někdy i vtipně napsané. ()

Reklama

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Průměrný seriál, který se snaží krást z ostatních lékařských seriálů vše, co mu přijde vhod. Marně byste v něm hledali byť jen náznak originality, ale má pár slušných momentů. A především má přitažlivou ústřední dvojici v podání Taylor Schilling a Jamese Tuppera (který byl jediným důvodem, proč jsem se na seriál dívala). Slušně to mezi oběma jiskří a to někdy k ucházejícímu diváckému zážitku celkem stačí, i když děj nedrží příliš pohromadě. Mercy se dočkalo pouze jedné sezóny, a tomu se ani nedivím, tenhle seriál zkrátka neměl co nabídnout. I přesto by si ale zasloužil lepší zakončení. ()

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Pro mě celkem příjemné překvapení při zapnutí televize. Sympatičtí herci, výborný spád děje a zajímavé zápletky a dokonce i vtip. Jeden z těch lepších amerických pokusů o super seriál v prostředí nemocnice. ()

Galerie (267)

Reklama

Reklama