Dokonalé repliky

• USA Replicas (více)

Neurovědec William Foster (Keanu Reeves) je už jen krok k tomu, aby přenesl lidské vědomí do počítače, když se mu náhle život zcela zhroutí. Jeho žena a děti tragicky zahynou při autonehodě. V zoufalé snaze přivést je znovu k životu, přemluví William svého kolegu (Thomas Middleditch), aby jejich těla tajně naklonovali a vytvořili dokonalé repliky. William ovšem záhy čelí Sophiině volbě – musí rozhodnout, kteří tři z jeho nejbližších budou žít dál. Všichni čtyři totiž naklonovaní být nemohou... (Magic Box)

PavelPros

Tak jako pionýři v osobě Julese Verna, tak účastníci na vytvoření Replicas 2018 otevřeli vrátka k jinému úhlu pohledu k možné budoucnosti vícero lidských oborů. Pro mě zajímavé. Otevřený konec s možností pokračování. ()

Dalajlada

Tvůrci vybrali zajisté zajímavé téma. Přece jen klonování a přenos mysli do stroje/klonu je vize budoucnosti. Jenže to je asi to jedinné, co na filmu zaujalo. Celý film je bohužel o ničem. O ničem v tom smyslu, že když už si zadám takovéto téma, tak očekávám buď šílenou akčňárnu (Robocop) nebo něco, v čem se bude rozebírat sociální podstata (Transcendence, Update). V tomto filmu není ani jedno, ani druhé. Je to takové prázdné, nic neříkající, nudné a předvídatelné. ()

Matrix44

Keanu a jeho divné trhané robotické pohyby. V Matrixe mi to nevadilo, ale teraz to už bolo dosť divné. Vôbec nepôsobil dojmom zdrveného a zničeného otca rodiny. Bohužiaľ toto je už nad rámec jeho hereckých schopností. A scénar ten je samá diera a nelogický krok. Zato koniec je ľahko predvídateľný. Dávam 3 hviezdičky, lebo takéto filmy mám rád. ()

jimmyef23

Film s docela zajímavým nápadem, pojatý špatně z hlediska režie ale hlavně výběrem Keana do hl. role... Jeho jeden výraz mě poprvé zmátl. A to když jsem si na konci nebyl jistý kdo je jeho robotická verze a kdo lidská ()

niobisoft

Film se mi docela líbil, Reevese moc nemusím, ale toto se mu docela povedlo, film měl děj a spád. Jistě by se dal hodnotit nějaký přínos a podobné věci. Toto je proste oddychový film nad kterým se moc přemýšlet nemusí, vše je podané relativně jednoduchou formou. Die - Download - Post mix - Upload :D Nápad se mi líbí, sice ne uplně dotažený ale to u takových filmů bohužel bývá. ()

Crocodylus

Priemerný film, nemastný-neslaný film, ktorý sa dá dopozerať - a čas, pri ňom strávený, nie je úplne premŕhaný. Oddychovka, keď nie je nič lepšie na práci. 2,5/5 ()

Profík

Jakž takž za dvě hvězdičky, je to hodně stupidní, ale ne zas natolik, aby se u toho člověk dobře bavil, tady jsem se zasmál opravdu jen zřídka. Z hrubého námětu by se dal udělat solidní sci-fi film, ale musel by to dostat scenárista s aspoň půlkou mozku, Chad svatý Jan nepoužil ani čtvrtinu. Že to tu dosahuje nad 50 procent, je mi záhadou, dávám 35%. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsme souhrnem toho, co se stalo a jak jsme to zpracovali. To nás dělá námi." Průměrný film, průměrné scifi, nadprůměrný Keanu Reeves. Tady hraje otce na pokraji sil, co ztratil rodinu během autonehody. Tu poté naklonuje, toť nějak vše, oč tu běží. - 60%. ()

panfilmu

Co si o tom myslet ani nevím, veliký průměr, jak to skončí jsem věděl už po pěti minutách filmu a popravdě jsem u toho i usnul, potom co jsem se vzbudil, jsem vlastně o nic nepřišel a tak se nemůžu ani zlobit, nebo si to snad pouštět znovu ! Nenadchlo mě to, ale ani neurazilo, to STAR WARS 2019, TAM JSEM LITOVAL ŽE JSEM NEUSNUL !!! KEANU, jak to není matrix nebo vick, tak už je to horší, ale doufám, že sis ted vybral slabou chvilku a už se taková minela nestane ()

Johny203

Aj napriek prvoplánovej zápletke a jednej veľkej logickej nezrovnalosti ktorú vo filme neriešili sa jedná o fajn film. ()

Cyco_Mike

Povedené béčkové scifi na sobotní večer. Inspirace několika filmy, ale stále je to svoje. Přirovnal bych to k hodně dobrému dílu Krajních mezí, než běžnému filmu. ()

dezibook

První hvězdu za myšlenku, druhou za Keanu s Alicí a uvěřitelnost jejich postav. Jinak mi to přišlo celkově takové levné, narychlo zbastlené. A tvůrce speciálních efektů robůtka byl asi naklonovanej z 80. let. Záporáci jsou až moc záporný a Zoe je jméno mého psa, tak jsem ještě přemýšlel o 3. hvězdě, ale nechám už to tak. ()