Eddie žije dvojí život - přes den je chiropraktik a v noci zápasník v ringu. Jeho otec je lékárník s velmi svérázným postojem k životu. Po studiích se Eddie rozhodne opustit domov a odjíždí z města. Zatímco je pryč, típek známý jako ŘIDIČ se rozhodne se svým parťákem vyloupit Eddieho lékárnu a doplnit si tak pomalu vysychající zdroj farmatik. Jeho otec se ale opevní v obchodě a odmítne jim cokoli prodat a tak parťák Sticks všechny chladnokrevně zastřelí. Když se Eddie vrací domu, je už příliš pozdě cokoliv změnit a tak se vrací zpět do zápasnického ringu. Obleče se opět do kostýmu "muže bez kůže" a vydává se pomstít smrt své rodiny... (oficiální text distributora)

Ocelotr

Tohle je skoro neznámá pecka která může dle mého stát bok po boku s Tarantinovými filmy a ani se nezačervenat. Nářez, pět hvězd. ()

Gormie

Hlavní hrdina, wrestlingový zápasník A chiropraktik se snaží pomstít svoje rodiče, kteří zahynuli v konkurenčním boji mezi dorgériemi. Brzy zjišťujě, že šéf konkurenčního řetězce, tlustý Elvisův dvojník je jenom nastrčená figurka a že jeho drogérie jsou jen kamufláž pro obchod s drogami ... Geniální a originální komedie plná absurdního humoru. Závěrečný souboj mě naprosto odrovnal. ()

parabella

Zaujímavý film! Povedala by som že je taký komiksový a také filmy mám rada. Tento film sa na nič nehrá. Prirodzene plynie a až do konca nenudí. ()

pedrosek

Musím říct, že mě tenhle film vyloženě pobavil, zhlédnul jsem ho poprvé čistě náhodou kdysi v Čt. Přiznám se, že takovéhle filmy nezkoumám, ale o to víc si je dokážu užít. Ten film se vážně nebere a já pokud někdo váhá, zda má smysl ho vidět můžu jen odpovědět: Smysl to nemá, ale rozhodně se na něj podívejte. ()