Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V den Sv. Patrika se Nucky potýká s bratrovými řečnickými ambicemi i se skupinkou irských Leprechaunů. Margaret je frustrovaná z toho, že ji Nucky ignoruje a tak vypráví Van Aldenovi o garáži plné sudů s pivem. V New Yorku si Arnold Rothstein dělá starosti se svým zapojením do World Series (baseballový šampionát), zatímco v Chicagu se Jimmy potýká s následky brutálního útoku Torriova největšího rivala Charlieho Sheridana. (HBO Europe)

(více)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Den Sv. Patrika se opravdu vydařil, agent Van Alden opět chytil tu správnou vlnu a jeden špendlík je z mapy pryč. Dobře jsem se bavil a dojem mi nepokazila ani závěrečná slizká nechutnost. ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

”What do you call an Irishman who doesn't swear? A mute. What do you call an Irishman who doesn't drink? A corpse. What do you call an Irishman from Atlantic City? It doesn't matter where he's from. You call him an Irishman!” Vyzeralo to spočiatku na ďalšiu ukecanú epizódu, no za brilantný záver s nečakanou zmenou programu Keltského večierku ten plný počet stojí... ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dlouhé době další díl, který na mě zapůsobil. Řeší se vesměs stejná témata jako dříve - emancipace, prohibice. Nevím, čím to bylo, ale nějak mi to celé více sedlo než předchozí díly. Samozřejmě třešničkou na dortu byla závěrečná oslava dne Sv. Patrika, na které nejenže chybělo zelené pivo, ale dokonce si detektiv dovolil něco nevídaného a konečně byl děj opět přikořeněn. Dokonce jsem v pátém dílu dospěl k obrovskému zjištění, že Nuckyho kamarád šerif je vlastně jeho mladší brácha. Potěšila mě i závěrečná sebevražda kurtizány, která si zřejmě nedovedla představit, že by v budoucnu souložila s papírovou taškou na hlavě. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama