N3kdO

Zajímavý film, který mě dostal především příběhem, který ukazuje jak člověka změní peníze a moc. Tento příběh mě dokonale vtáhl do děje, takže to člověk prožívá, jako by byl sám zkažený a přemýšlí co a jak napravit. Samozřejmně skvělá volba hlavního "hrdiny", Douglasovi ta role prostě sedla... ()

Awesomer

Brilantní Fincherův počin. Mistrovsky zkomponovaný soundtrack dokresluje temnou atmosféru, plnou napětí a otázek. Především napoprvé Vás to dostane do kolen. ()

Necrophobic

Fincher je pro mě osobně nejlepší režisér,prostě mě jeho filmy opravdu oslovují a baví. Hra je další z nich. Samozřejmě divák musí odpustit filmu určité prkotinky,jako : Jak je možné že se při těch všech nástrahách Nicholasovi nic nestalo,jak dokázali aby vždy udělal,dopadl atd. kam potřebovali.Detaily,detaily a zase detaily.Jenže co? Film je to opět parádní :-) ()

vilimen

jedna hvezdicka pouze za zaver, ktery nebyl zase tak silene nudny a ubohy jako cely zbytek filmu. Nudilo me to od zacatku az do konce vyjma toho konce:-) ten docela usel ()

Alpha69

Výborná záležitost, málo filmů udrží vaši pozornost dvě hodiny takhle napjatou... Nemám sice moc ráda Michaela Douglase, ale v téhle roli byl skvělý. ()

Infurius

Tento film je mojou srdcovkou lebo ten scénar a Michale Douglas v hlavnej úlohe to je proste niečo super. Tento film proste nemá chybu ako doslova... Hudba bola celkom okay a Fincher to zrežíroval extecelentne. A ten záver bol proste tak nečakaný ked som to pozeral prvá krat tak som nevedel ani žmurknuť očami a čakal som co sa stane dalej... ()

Verdell

Od začátku až do konce jsem byla napnutá tak, že mi to skoro bylo až nepříjemné! Občas jsem si pomyslela: "Tak, konečně jsem zjistila, jak se věci mají!" Vždy jsem byla úplně vedle a nezjistila jsem zhola nic. U strhujícího vyvrcholení jsem byla schopna jen sedět na krajíčku pohovky a s vykulenýma očima zírat na obrazovku. Viděla jsem mnoho skvělých napínavých filmů, ale teprve Hra mi objasnila, co to ve skutečnosti napětí je. ()

Wikidy

Tohle má můj paranoidní mozek rád... od první do poslední scény jsem nevěděl, co se ve skutečnosti děje, co je skutečnost a co je hra... Bravo Pane Režisére!!! ()

NOR.MAN

David, David, no čo s tebou ? Kim sa nezačne vysvetľovanie, tak to má grády, napätie, klavír mi aj pomaly lezie na nervy (tuším totiž že to bude ďalší záber čo ma prekvapí). Film buduje niečo, čo možno prirovnať ku neustálemu presviedčaniu: Staviam 30 poschodovú budovu. No zistím že najvyššie poschodie kde som, je desiate. Pred pozretím filmu boli moje pocity v znení: Veľký film ktorý zanechá dojem. V priebehu záverečných titulkov som si ale uvedomil že to od Finchera bola voči mne nefér hra, ktorá sklamala. ()

Celman

Takhle zamotanej film ve kterým se ztratíte i vy a až na konci pochopíte a žbletnete " AHá " jsem dlouho neviděl tady není co zdůvodnˇovat či vyvracet, prostě mistrák za 5. ()

SoulAsAGem

Scénář, se strhujícím dějem, který vás donutí ke kladení spousty otázek pokaždé, když máte pocit, jak úroveň průběhu filmu zvládáte a náhle se ocitnete opět na nule. Což se nedá říct o samotném zakončení filmu(do teď vlastně nevím, jestli jsem jím zklamaná neb nadšená). Děj skoro každé scény je vysvětlen poté, co je odehrána, což také přidává na intenzitě zajímavosti filmu. Nicméně kvalitní podívaná a Michael Douglas musím zmínit, si roli oblékl a uměl ji nosit. ()

Louskacek90

V průběhu filmu jsem zamýšlel dát 4*. A opět, jak už to u Fincherových filmů bývá, jsem našel tu pátou právě na konci- v rozuzlení naprosto hypergeniální pointy. Mistrovské dílo, bez diskuse si 5 hvězdiček zaslouží. Vynikající Michael Douglas s luxusním bonusem filmu Seanem Pennem tomu taky dodávají dost šťávy. Fakt dobrý! ()

shakeXL

Tuhletu HRU by si potřebovalo zkusit mnoho lidí. Aby jim trochu ta arogance a pýcha spadla do normálních mezí a zjistili, že se celý svět netočí kolem nich - aneb peníze kurví charakter, nikoliv osobnost. Můj TOP film = xxxxx ()