ellysium

Vynikající nápad tvůrců,skvěle provedený scénář,výborní herci i střih,není co dodat.Film vás svojí napínavostí udrží u bedny celou dobu.Doporučuji jako celovečerní film...Pět stars je samozřejmostí.. ()

Alister

A téma filmu ? Jeho myšlenka ? Dobře filmy na nich nutně nemusejí stát. Scénář je hloupej. Tak dárek k narozeninám ? Aha. No to je hezký. ()

Legi36

Skvělý thriller,konec mně totálně dostal,koukal jsem z otevřenou pusou ještě pul hodiny.:))Film který si zopáknu kdykoliv!! ()

batacek

Ten konec mě trochu zklamal, ale jinak slušná jízda. Takovou hru bych hrál celkem nerad. Chvílema se mi hodně svíral žaludek. ()

Tess92

Když jsem na film koukala poprvé, byla jsem sama doma a scéna s počmáranými zdmi mě fakt vyděsila. Ale dobrý konec filmu mě zase uklidil. Michael Douglas je skvělý, napětí se dalo krájet. Víc takových filmů!! ()

roboxxl

Bohužiaľ som pred týmto filmom už videl niekoľko iných na túto tému, tak som trochu očakával koniec, čo sa aj potvrdilo. Douglas dobrý ako vždy. Na psycho thrilleroch mám rád tú temnú atmosféru... Fincher si s divákmi hraje takú malú hru... ()

2sistem

Na jednu stranu napínavý, mystický až psycho thriller, na druhou stranu místy přehnané s velkými náhodami, obzvláště konec, což si pokazilo celkový dojem. Fincherův slabší film ale i tak pěkná podívaná. ()

kavon88

Bezpochyb naprosto skvělý a dechberoucí Fincherův thriller, který nadchne opravdu širokou škálu diváků. Skvělý příběh kde ani hlavní hrdina až do samého závěru neví na čem a co je právě danou hrou. Pro mě příběh plný napětí se skvělým vyuzlením 5 *****. ()

lubica1995

Pre mňa šok. Dokonalý film z nečakaným záverom. Jednou jedinou vadou na ňom je, že už ma tak nikdy nebude šokovať, ako prvý krát, pretože je nezabudnuteľný a na ten záver sa proste nedá zabudnúť. :) ()

matronator

Průběh filmu mě nechával po celou dobu napjatého, ale závěrečné vyvrcholení mě poněkud zklamalo. Od konce jsem čekal víc. ()

Bejk518

Pokud si tento film nezaslouží pět hvězdiček tak je něco špatně. Precizní thriller s vynikajícím obsazením a kvalitní dějovou liniíí, která drží diváka neustále na pochybách a pěkně si s ním hraje. Paranoia se vám vryje pod kůži. Škoda jen trochu méně reálného konce, který jinak preciznost "hry" trochu kazí. ()

Zackk

jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, a určitě nejlepší mysteriózní! Až do poslední chvíle jsem si nebyl jistý co je vlastně pravda a lež, k čemuž dost přispěl i výborný herecký výkon Michaela Douglese ()

mine.slayer

Kdo si hraje nezlobí. Nejlepší je Hra na poprvé. Nevíte kde jste a kdo jste a čekáte kdy už přijde nějaké vysvětlení, jako na zázrák. ()

Jackmesrine

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......................Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......................Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................... ()

raadec

Originalita a atmosféra filmu. A vidět "Bosse" Michaela Douglase jako bezbrannou loutku, to je taky pohled k nezaplacení. ()

Standey

Parádní nápad převedený na filmové plátno. Diváka vtáhne do děje už po prvních pěti minutách a do závěrečných titulek mu nedá vydechnout. ()

DrCreo

David Fincher, ako prvotriedny kreátor thrillerov s nádychom temnosti, týmto počinom latku nastavenú sebou samým, určite nepodliezol. Gradujúcim spôsobom budovaná atmosféra od prvých snímok je tým pravým, čo od kvalitného filmu tohto žánru požadujem ako nevyhnutný predpoklad jeho úspechu/neúspechu. A v tomto prípade si túto požiadavku môžeme odškrtnúť za splnenú, ba čo viac, David zašiel až za hranicu racionálnej únosnosti, čo by som mu už vytkol. Na konci sa to rozbehlo totiž do takých otáčok, že film sa vymkol spod kontroly riadenia a skončilo to, povedal by som, prehnane prekombinovaným a prechytračeným spôsobom, ktorý mi nebol príliš po chuti. ()

StanGoodspeed

Parádní podívaná která mě ani na minutu nepustila. Co je hra a co skutečnost? Zabijí mě nebo ne? Emoce pracovaly, napětí se stupňovalo. Jediná věc která mě mrzí že sem přece jen tušil co bylo účelem hry a tudíž i jak to dopadne, ale jistý jsem si nebyl, to ne. ()