Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

Diskuze

scrapy

scrapy (hodnocení, recenze)

Cher taky nevidím jako sexbombu, ale i po tech plastikách vypadá fakticky dobre. Není to prehnaný jako i jiných viz Michael Jackson .... V Burlesque má šťávu a její zpěv je pro mě prostě pecka! A Christina je taky výborná, hlas má neuvěřitelnej a na to, že je to její první role, tak si myslím, že to zvládna na výbornou ... byla jsem na předpremiéře a fakt se mi Burlesque líbil ... jediné co filmu ubírá, je ten hroznej překlad :D

Sinecod

Sinecod (hodnocení, recenze)

Je pravda, že když mluví, moc svalů se jí ve tváři nepohybuje, ale já jí nevidím jako nějakou sexbombu, jenom ženskou, která na to ještě pořád má. Jasně že už to neni ta hezká černovláska co zpívala bok po boku se Sonnym I got you babe. Ale narozdíl od jiných, její plastika neni ještě tak hrozná a ona podle mě vypadá dobře..

zipper111

zipper111 (hodnocení, recenze)

Jedno to je, jenom mi to přijde jako slušná úchylárna, předvádět skoro sedmdesátnici jako nějakou sexbombu... Přijde mi, jako by si zaplatila celoživotní licenci photoshopu a pořád za ní běhal týpek s notebookem a vyhlazoval jí "in real time" :)

fernandez

fernandez (hodnocení, recenze)

Přesně...neni to jedno? Hlavně to máš v celym průmyslu, Cher rozhodně neni jediná.

Sinecod

Sinecod (hodnocení, recenze)

A neni to její věc? Holt se nesmířila s tím, že stárne. Na jejím hlasu to nic nezměnilo, tak ať si vypadá klidně jako velryba..

zipper111

zipper111 (hodnocení, recenze)

Nikomu není divný, že je Šér 64 let a vypádá na 35? To mě přijde fakt hnus, zbylo z ní vůbec něco, nebo to jenom kostra potažená silikonem???

spikey1 (hodnocení, recenze)

zpět v diskuzi se o tom bavíme, varieté nám podněcuje myšlenky na Jitku Molavcovou nebo Jiřinu Bohdalovou, kabaret máme spjatý s kankánem a tanečnicemi, proto jsou tam ty drobné niance.

spikey1 (hodnocení, recenze)

reaguješ na debatu o překladu, a debata o překladu se dotýkala, blbého překladu a návrhu že kabaret by byl daleko lepší volba než něco co ti připomíná Jiřinku Bohdalovou, ale ono je to stejně šumák. prostě jen můžu volat do nebe proč:D

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

ach jo, další debata ohledně "překladu" názvu. Ať se vám to líbí nebo ne, na "Varieté" tu přijde asi 10x víc lidí než na Burlesque nebo Burlesku, to by ani většina lidí nevěděla, co to znamená...

koog

koog (hodnocení, recenze)

V USA a UK film utrpěl velkou porážku, návštěvnost je tristní. Uvidíme, jak to s ním v ČR bude, každopádně premiéra se zatím posouvá na půlku února...

Killik

Killik (hodnocení, recenze)

no ja musim rict, ze Aguilera nehraje nejak spatne. Je to celkem koukatelne. Zazpiva si Cher i Aquilera. 70% ode me (prevazne za hudebni stranku).

Renie42

Renie42 (hodnocení, recenze)

ježiš ten překlad a já tu koukám, co to je za film a on to je Burlesque. ten kdo to překládal, ať si dá facku, děkuji

fernandez

fernandez (hodnocení, recenze)

V zahraničí to mělo premiéru už někdy teď v listopadu, bohužel u nás si musíme počkat. Grr!

Ernia

Ernia (hodnocení, recenze)

možná v zahraničí, kde film už běží v kinech.. anebo hodnotí jen trailer

spikey1 (hodnocení, recenze)

doufám že každý cítí ten rozdíl mezi varieté a když už tak mě teda okamžitě vytanul na mysl kabaret... (je to strašný ale už si představuju jak na mě v tom filmu vykoukne Jiřina Bohdalová a bude trousit vtipy z rukávu)

xninjax

xninjax (hodnocení, recenze)

milionkrát omývaný téma. Jak se z obyčejné dívky stane zpěvačka......Další zpěvačka se pokouší o film.

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky