V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

losmachos

Dal bych odpad, hvězda je jenom za bitky robotů. Totální klišé, osmileté dítko programuje, staví roboty a dává užitečné rady do života. Větší stupiditu jsem dlouho neviděl. ()

snowcube

celej ten poprask kolem tohoto filmu jsem nechapal az do chvile nez jsem ho videl. Jednoduchy pribeh okoreneny o jemnou davku citu. V okamziku kdy vidite ze ten kluk ma vic rozumu jak tatik, vam musi byt jasne ze to bude tutovka za barak. Hugh a Dakota si sedli jak hrnec na prdel. ()

saidlik

Pro mě jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. Z nenápadného akční/scifi podívané "pro celou rodinu" říznuté notnou dávkou sentimentu se vyklubala příjemná oddychovka u níž každý fanda boxu i robotů rád ztratí avizovaných 127 minut. Příjemně překvapila i Evangeline Lilly, která si po LOST konečně odbyla v dobrém filmu více, než jen jednu scénu. Na druhou stranu i Real Steel má své stinné stránky. Mám na mysli především skutečnost, že právě hlavní hrdina, Charlie Kenton se dvě třetiny filmu chová jako blbeček a naopak jeho syn má svou chytrostí působí místy až příliš vlezle. Vesměs jde ale o dobrý film, zvlášť když vezmeme v úvahu, že jeho tvůrce má na svědomí takové perly, jako Noc v Muzeu. ()

Mzetko

Přestože hodně emotivních scén je možná přehnaných a těžko uvěřitelných, souboje a efekty jsou prostě EPIC, tohle si zaslouží sequel. ()

Meduzek

Hugh Jackman, býval dobrý boxer, ale svět se změnil a místo lidí bojují v ringu oceloví roboti. Když pomineté, že se to drží zažité šablony o Rockym, tak se skvěle pobavíte. ()

Kawarim

Ale jo čekal sem fakt celkem propadák a nakonec to bylo pěkný . Klišé rodinný příběh , kterej mi ale vůbec nevadil :) . Shawn Levy opět nezklamal , ale ani nepřekvapil. 75 % souhlasím. ()

lajkee

Pre mňa je toto poriadna blbosť. Aj keď si odmyslím ten detinský scenár, tak je to film plný chýb, nedotiahnutých detailov, čo mi vadilo. Tie klišé scény úplne akoby nasilu. Pre deti, ktorým nevadí mizerná réžia, strih atď. možno fajn, no ja by som do tohto už určite nešiel, je kopa filmov, ktoré mi dajú viac. Či už zábavy alebo filmového umenia. Ale čo čakať od niekoho, kto natočil braky ako Noc v múzeu 1 a 2. Nehodnotím, radšej som to nedopozeral. ()

Aceboris

Tešil som sa na tento film, aspoň podľa traileru, ktorý som videl. No po zhliadnutí filmu som zostal mierne zaskočený. Toľko klišé som veru nečakal, celý dej je predvídateľný, scenár ako keby napísal malý chlapec za jednu noc. Počas celého filmu som mal pocit, že toto som už niekde videl a toto sa neustále opakovalo. Jediné čo sa nedá filmu uprieť boli špeciálne efekty tie boli na dosť dobrej úrovni. Žiaľ u mňa nezabodoval 4/10. ()

fyluta

Příjemný akčnák, kde nemusíte přemýšlet a jen si to užíváte. Mám tyhle filmy rád a tak 5 .. ač je to takový průměr (iron man je tomu nejblíž) ()

D3mon3kCZ

Zajímavý spojení Transformers, Over the top & Rockyho. Poměrně předimenzovaná, ale příjemná podívaná i s trochou humoru a jasným příběhovým klišém. Ovšem nemění to nic na tom, že se jedná o mechanismus spouštějící sociální cítění, sice ne u každýho se mechanismy spustí :) Jestli se na to chcete dívat se svojí drahou polovičkou, tak jí radši pusťtě kinect nebo pošlete do posilky, protože zvuk musí být "UP" a u toho vám neusne :) ()

DapaCz

Konečně nějaká změna z boxerského prostředí. Snímek zaujal svou originalitou a spojením boxu z ocelovou razancí. Emoce to rozhodně má. ()

jioex13

Koukatelný film, který má ale k dokonalosti hodně daleko. Mezi hlavní negativa patří určitě už klasický běh béčkových filmů, přičemž mám na mysli jednoduchou předvídatelnost co, kdo a kdy udělá. Zkrátka nic Vás nepřekvapí a tudíš ani příliš nenadchne. Dalším co mi na filmu vadilo bylo, že jsem si připadal jak když se dívám na Rockyho z budoucnosti. A třetím a asi tím nejhorším je chování malého dítěte, které je ve všem chytřejší než jeho otec a vlastně vládne celému filmu. Kam ta doba spěje, když nám malé děti budou říkat co máme dělat. Zkrátka je tady spousta negativ a tenhle film si nezaslouží víc než 3 hvězdy za velkou psychologickou nedopracovanost. Díky efektům však může být rád, že je alespoň průměrný. ()

xxxblade

Nechápu jak tady někdo říka bez emocí já si myslím , že je tam emoci až až hlavně nakonci příběhu , ale co si budeme povidat hodně předvídatelný film s klišé nepřekvapujícím koncem. No ale mě se líbilo zpracování i herecké výkony. Je to příjemná podívaná hlavně pro mě kvuli boxerskému tématu. Myslím ,že nikdo nemusí litovat když se na tenhle snímek podivá. ()

BioRaj

Takováááááá škoda , na film jsem se moc těšil , námět mě zaujal a říkal jsem si , že pokud se to dobře uchopí , bude to bomba . Prvních asi deset minut bezva , ale potom se to postupně sra… s navyšující tendencí až do konce . Myslím tím , že film zabředl v kýčovitých scénách plných póz bez života , kterým nepomohla ani supr technická stránka . ()

Sc0rpiS

Dostal jsem, co jsem čekal. Americkou pohádku o aucajdrovi, co se vyšplhá na vrchol, skvělou akce, nechtěný úsměv, když se hlavním hrinům konečně zadařilo, předvídatelnou story. Nic víc, nic míň, Trochu mě zklamalo, že se autoři více nezaměřili na tréning robota, odbytý několika nudnými scénami... ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky