Lesní duch

Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy. Jakmile tam společně dorazí, Mia obřadně zničí své zásoby drog a přísahá před svými přáteli, že už na ně nikdy v životě ani nesáhne. V opuštěné chatě s překvapením zjistí, že se do ní kdosi vloupal. Sklep byl proměněn v bizarní oltář, obklopený desítkami mumifikovaných zvířat. Erika fascinuje prastará kniha, kterou tam objeví. V touze po odhalení jejích tajemství z ní nahlas předčítá, aniž by tušil, jaké následky bude jeho čin mít. Jak se zhoršují Miiny abstinenční příznaky, přestává se ovládat a pokusí se uprchnout, ale je zastavena děsivým viděním. V chatě se začíná chovat tak násilně, že jsou přátelé nuceni ji spoutat. Venku zuří nebezpečná bouře a lidé v chatě se zvolna začínají obracet jeden proti druhému. Jak stoupá brutalita útoků, je David postaven před nepředstavitelné rozhodnutí. (oficiální text distributora)

Diskuze

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Kobain

Proč bych se měl přizpůsobit jiné mentalitě? Američani to vidí jinak, logické je se ztotožňovat s tuzemským podvědomím, to je přece zřejmé.

Méga

Méga (hodnocení, recenze)

To je vidět že na tom byli lidi co chtěli jít jen do kina zadara, v sobotu se jdu podívat sám, tady jsem skončil akorát mě to tui nas.alo.

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

IMDb - 78%

CSFD - 51%

:-DD Co k tomu dodat....snad jen to, že se to snad vyvýší aspoň přes těch 70% (časem).

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Já dám filmu 6 hvězd. A za potitulkovou scénu dám určitě sedmou. Není to pěkné tady ty Odpady a určitě to hororovým fanouškům trhá srdce, ale nemůžou to ovlivnit a nic s tím neudělají. Taky se nemůžeme nutit do 5* a stavět se nad jiné uživatele. Jestli tady Bloody, Chezush dali 3*, přijde Jasm, Verbal, Lillien, Flipnic a taky dají 3*, tak už mi bude šrotovat v hlavě, že je na tom filmu něco špatně. Nebudu nadávat adresovaně nikomu, že je pičus protože dal 5* nebo odpad. Budu uvnitř jenom nasraný na odpady, ale nebudu mít potřebu jmenovitě ventilovat.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak slabší rozjezd se dal očekávat, ale ještě není všem dnům konec. Ale nemyslím si že si u nás film povede tak dobře jako třeba na IMDb, ale to je vedlejší. Já jsem každopádně rád za těch několik uživatelů, kteří celkem rozumně rozeznali některé kvality a přednosti filmu a nesnížili se k vysloveně haterskému hodnocení jen proto, že si nedej bože někdo dovolil natoči remake k původnímu Evil Dead...

Deratizer

Tak každý má o strachu jiné představy. A předělávání cizojazyčných filmů má jiné zákonitosti, než u všeobecně známých amerických. Amící ty cizojazyčné většinou neznají, takže se můžou předělávat hned.

Deratizer (hodnocení, recenze)

Nasere to, ze napr americky remake Oka nejen ze je naprosto zbytecny uz proto ze tam nebylo co vylepsovat a hlavne ze byla fakt kratka doba od natoceni  originalu, aby se delalo remake, ale ta americka srackova verze je snad jeste komercne znamejsi. jinak nevim, jakej horor ma nahnat nekomu strach, kdyz mi nekdo rekne ze korejsky Oko mu strach nenazene. Tak uz fakt nevim.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

Jak bych ti to řekl prostě se mi převážná většina nových hororů nelíbí no to už není nahoda a určitě to neshazuji záměrně jenom píšu jak to cítím co nadělám.

Wacoslav1

Ale nemůžeš přeci míchat dohromady práci režiséra a bláboly z PR oddělení. Za to ten film nemůže, za to může studio a kokoti z reklamního.

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Nejhorší je twist v závěrečný třetině, která (obzvlášť) fanoušky původní série totálně nasere natolik, že divákovi zkazí nejen poslední minuty, ale rovnou celek.

vegetol.mp

no já už se radši podívám na levný béčko co si na nic nehraje Nepřichází ze sloganem Nejděsivější film jaký kdy uvidíte a nesere se do kin to máš recht :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Jo a na skvělou Ženu v černém jsem zapomněl i když ta nebyla moc originální ale u dobrých filmů to nevadí.

Kobain (hodnocení, recenze)

Koukám že si tu nikdo nevzpomene na vynikající remake Podivní.)

Wacoslav1

To si nemyslím. Kolik akčních béček, které sjíždíš jsou nepokrytě klony známých filmů?A kolik áček, kopií béček:) A nevadí ti to. Z tvých oblíbených připomenu jen Smrtící nabídku (Die Hard) a Expendables 2 (desítky jiných:) V čem je tedy rozdíl?

Kobain

ABCs of death Je světlá vyjímka taky jsem tomu dal 4* to souhlasím ještě Sinister byl celkem ucházející občas se něco najde, ale fakt jenom občas už sem holt skeptickej.

na příspěvěk reagoval Kobain

Litsarch

No napr od Nocni mury jsem cekal taky nadseni a dostavilo se velky zklamani, vsechno co original proslavilo, zde chybelo, spatna maska, zadny charisma, Freddy jakejsi nezajimavej tuctovej vrah, zadna vyrazna hororova ikona jak odominanta filmu, nic, srackoidni remake...,pak jsem videl par remaku, ktery vylozene neurazily, ale ani neprekonaly original. Jedinej remake, ktery me opravdu dostal a prekonal original, byl Hory maji oci. Tam to bylo hodne peclivy a zahrany hodne vazne na psychologii, zadny komercne odflakly odvar. Kdyz jsem videl ze se chysta remake Evil dead a pak i nejaky ukazky, doufal jsem ze tomuto bude venovana velka a srdecna pece a cekal jsem ze to pujde nad 70 % a ted takovy spatny hodnoceni.... No, uvidime, trochu me to zde privedlo k pochybam, ale o nic nejde, obrazek si udelam sam az to uvidim. Porad doufam, ze me to nezklame tak jako ta srackoidni Mura....

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Co by si čekal? Si v roce 2013, s čím novým by si chtěl přijít? V roce 1980, když něco vyšlo, tak to byla novinka a lidé byli vyjukaný. Teď vymyslet originální horor (ono celkově i film) je velký problém. Cokoliv si pustím, už jsem někde viděl, i když třeba v malinkém detailu. To se tak v této době nemůže brát, podle tvého hodnocení (dle hororů) si se nevypořádal ještě s jednadvacátým stoletím.

Wacoslav1

Co třeba vynikající American horror story?

ABCs of Death, nebo Pád do tmy? Nových a někdy i originálních hororů je dot stačí se podívat na studna.net

Wacoslav1

Tak to nechápu. Proč by měl být horor mrtvej. Pracuje se stejným počtem klišé, jako kterýkoliv jiný žánr. Můžeš mi uvést případ jiných žánrů, které nabízejí naprosto nové a neviděné příběhy?

vegetol.mp

Tvůj názor neberu ti ho 100 lidí 100 chutí, ale pro mě osobně je žánr horor mrtvej Nikdo už nepříjde z ničím svěžím nebo originálním. Všechno se bude jen do nekonečna remakovat v tom prostě nevidím žádný přínos asi takhle...

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Kobain, Pilda17

Litsarch

Litsarch (hodnocení, recenze)

Deratizer

Když od toho nebudeš čekat nic víc, než gore festival (hlavně posledních 20min) s dobrou vizuální stránkou a pár vtipných hlášek, tak zklamán nebudeš určitě. :)

na příspěvěk reagoval Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

Nechce se mi verit ze ten film je tak ubohej, jaky je tu hodnoceni. Vetsina horor remaku stoji za hovno, ale zde nadejne cekam svetlou vyjimku. Takze doufam ze to neni stejne srackoidni remake jako napr Nocni mura v Elm Street, kera je v hodnoceni podobna. Verim ze toto bude dustojnejsi remake.

na příspěvěk reagoval Litsarch

Wacoslav1

Tak jestli si ty staré filmy moc neidealizuješ:) Např. původní Pátek 13. není o nic horší-lepší než remake. A Zombieho Halloween není sice tak dobrý jako skvělý originál, ale je to rozhodně nadprůměr. A Nispelův Texaský masakr je parádní, takže netuším co řešíš:)

Kobain

Tak já se kundě taky nesmál :-) Já se totiž vůbec nesmál spíš mi bylo do breku ten humor to bylo jedno velký WTF no nic zvedám kotvy mějte se  smějte se jdu napsat nějakej ten debilní koment :-))))

na příspěvěk reagoval Kobain

05.01.2020

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

16.10.2016