Diskuze

Standey

Standey (hodnocení, recenze)

Beckett51: Pokud máš rád původní verzi, tak tohle neriskuj. Já to udělal a do teď litiju..:(

Total.Recall.2012.EXTENDED.DC.720p/1080p.BluRay.DTS.x264-PublicHD

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Beckett51: tak on to není ani remake, je to převyprávění původního námětu.S původním to má podobné jen pár maličkostí a jména, každej se může posrat a přitom je to parádní sci-fi kousek, vezoucí se na momentální vlně amerických blockbusterů.Nečekej nic oduševnělího, je to vizuální lahůdka ve který najdeš spoustu ichtilností ve scénáři a sráží to nízký ratting, pokud se člověk chce jen bavit a nehledat v tom Tarkovského, bude se bavit.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Mám se na to kouknout? Původní Total Recall považuji za naprostou klasiku a kultovku + je to jeden z mých nejoblíbenějších sci-fi všech dob. Netrefí mě z remaku?

petero

petero (hodnocení, recenze)

Po kine som to konečne dal aj ja doma, 2x, deň po dni. Parádne prehľadná akcia prispôsobená architektúre budúcnosti.

AlennGK

AlennGK (hodnocení, recenze)

Fuska: super u dalšího filmu s Farrellem nemusím číst tvoje příspěvky jupíííí

Fuska

Fuska (hodnocení, recenze)

Tak tohle byl Total fail, jak tohle muze mit 64%? Naprosta tupost. Nesrovnavam, nebot s originalem to nema co delat. Farrell hraje otresne a jeho dialogove vzdychani ve me vyvolavalo naproste zachvaty. Omlouvam se vsem milovnikum a fanoskum, ale Farrell je naprosty ko*ot bez hereckeho talentu, u me skoncil po tomto filmu, otresne. Mesto nebylo spatne vykresleno, ale herecke vykony, akce, marja mit 15let tak sem asi spokojen, ale toto ne, velmi spatny film.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

movieband: Tak uvidis az se na to kouknes puvodni film je u mne lehkej nadprumer tohle bohuzel lehkej proser asi tak to vidim

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: to takej netvrdim ... ale nemožu soudit tohle sem eště pořád neviděl bohužel :/

chaometic:  ?

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

movieband: Tak nerikam ze puvodni film je neco super extra ale tuhle silenost to strci do kapsy

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: původní film .. tohle sem ještě neviděl a navíc to není remake z toho co sem četl ...

Daveoff

Daveoff (hodnocení, recenze)

Hodně povedené, jenom škoda těch Michael Bayovských světel na každém kroku, hodně to kazilo dojem. Colin si myslím, že svoji roli zvládl dokonale, Kate jako terminátorka byla taky přesvědčivá, a na Jessicu se alespon dobře koukalo..

Myslím, že je film ale děsně podhodnocený díky fanouškům původního filmu. Škoda...

Feidias (hodnocení, recenze)

F/Allenn: tyjo tak to bych něečekal, že tu bude mít někdo BOS:)))

AlennGK

AlennGK (hodnocení, recenze)

docela pohodovej snímek, sice občas něco nucený, ale 4* bez problému !

Příspěvek byl smazán administrátorem.

maddy (hodnocení, recenze)

Feidias: jo, to je pravda. Nolan je v tomto vážne extrémista :) počítačovým trikom sa v maximálnej miere vyhýba, aj pokiaľ ide o veľmi náročné scény. Ale predpokladám, že zmontovať všetky kulisy a potom ich zase odmontovať bude časovo náročnejšie, preto si asi viacero režisérov radšej zvolí "zelené pozadie"

Feidias (hodnocení, recenze)

maddy: aha vidíš to jsem nevěděl:). Myslel jsem, že reálné kulisy jsou drahé. Tak to se divím, že to nepoužívá víc filmařů. Asi ale jak říkáš záleží co chce ten režisér točit. Jo taky jsem slyšel, že Nolan je v tomhle vlastně asi největší extrémista:).

maddy (hodnocení, recenze)

Feidias: praváže Ridley povedal, že točiť v reálnych kulisách, resp. si tie kulisy postaviť je v dnešnej dobe lacnejšie ako ich vytvoriť v počítači :) preto mal Prometheus rozpočet "len" 130 mil, ale kto vie... asi bude rozdiel točiť na odľahlej časti Islandu a kulisy staviať niekde v štúdiu ako nechať uzavrieť štvrtinu (schválne preháňam) reálneho veľkomesta kvôli Batmanavi :)

Feidias (hodnocení, recenze)

Ištván87: jo mě taky nevadí počítačový efekty, ale je hezký když režisér má skutečně tu "vizi" jak se to všude zmiňuje:) a ví, že s počítačovými efekty by to přecijen nebylo ono. Další věc tady v diskuzi zmiňovaná finanční stránka. Třeba Len Wiseman si asi nemůže vyskakovat tolik co "větší" a známější režiséři, ale třeba v případě Promethea, to IMHO hoodně přidalo na atmošce, že něco byly promakané kulisy i když to muselo být hrozně drahé.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Feidias: Každopádně to má blíž k opravdový filmařině, co si budeme povídat. Počítačový efekty mi nevadí, naopak, jsem rád, když jsou dobře provedený, ale rozhodně člověka potěší, když vidí, že se ty věci točily v reálu a ne před zeleným pozadím.

Feidias (hodnocení, recenze)

Já mám radši reálné lokace. Na tom Temném Rytíři i třeba Prometheovi je to vidět a přidává mi to na atmosféře. Filmy pak vypadají možná "menší", ale beru to jako plus.

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011