Diskuze

virus10

virus10 (hodnocení, recenze)

divak84:  Přesně tak, J. Biel je v poho a K. Beckinsale to si snad dělá prdel ne !! Jestli ona neumí hrát, tak to pak už nevim. Je to vynikající herečka!!

divak84

divak84 (hodnocení, recenze)

Anarvin: díky za to :) jen bych se pozastavil nad autorem onoho článku. Že J.Biel je nemastná neslaná, ok přivřu oči, každý má svůj pohled, ale napsat o K.Beckinsale, že je na tom podobně, to už je silné kafe.

videofil (hodnocení, recenze)

Teď jsem se ještě podíval na Korbitschův profil. Skutečně nic proti, ale jestli ti na Chucku Norrisovi vadí propagace násilí a armády, tak mě upřímně překvapilo a trochu i pobavilo, že mezi oblíbenými filmy máš Predátora. Nic proti, i já mám ten film rád.  Je to jeden z nejlepších Schwarzeneggerových filmů, ale podle toho, co Korbitsch napsal, mě to fakt pobavilo.

videofil (hodnocení, recenze)

Tak vyvolávat hádky tu rozhodně nechci, mě bylo hned jasné, že lidé, kteří mají rádi martial arts filmy a kteří ne, se prostě nedomluví.  Ale myslím si, že Korbitsch svůj poslední příspěvek nemusel psát.  Napsal tam jen to, co kdysi. Pokud nemá rád Chucka Norrise, fajn, mi to nevadí.  Pokud si myslí, že jsem hlupák, protože mám rád jeho filmy, já to přežiju.  Ale čekal jsem, že když odsuzuje třeba násilné sporty,  myslel jsem si, že aspoň Korbitsch napíše, proč mu potom nebude vadit Colin Farrell se samopalem v ruce.  Pro parádu ho určitě nosit nebude.  Takové násilí mu nevadí?   Násilí je přece násilí, a je jedno v jaké podobě.
A junior 1099 na mě reagoval: ,,Spíš jsem pod pojmem zaujatost měl na mysli, že když se vysloví jména jako Norris, Lamas, Dudikoff a podobně, všichni se automaticky ušklíbají, smějí se, je prostě poznat, že odsuzují takové herce jenom proto, že podle nich jsou špatní...'' Sorry, dál jsem nečet... A podle čeho mám usuzovat herce že jsou naprostí trotli???   Samozřejmě to poznáš podle jejich filmů, zda se ti líbí nebo ne.  Pokud se ti jejich filmy nelíbí, fajn, já to beru. Ale je spousta lidí, co se  na takové filmy  nepodívá z rychlíku a odsuzují to automaticky. Takových lidí je hodně.   Šlo to přece napsat přece takhle.  A vyvarovali bychom se hned různých nedorozumění.
Ale ten hned používá výrazy jako negramoti, antitalenty, mizerové apod.  A to jen proto, že prorazili podle tebe asi nejdříve do televize.  Tak právě  v případě Chucka Norrise i Michaela Dudikoffa tomu tak není.  Stačí se podívat na jejich filmografie.  A jestli podle tebe je špatné hrát v televizi, tak by mě zajímal tvůj názor na různé seriály, jako třeba SEVER A JIH, MĚSTEČKO TWIN PEAKS, seriály z produkce HBO apod.
Takhle bychom mohli pokračovat a nedomluvili bychom se.  Ale tvůj názor mě schválně zajímá. Jsou takové seriály podle tebe lepší? Proč? Televize jako televize.  A co týče mého vkusu, je jaký je, každému se líbí něco jiného.   Ale říkat o někom, že má špatný vkus jenom proto, že mě se to třeba nelíbí… Také jsem se podíval  na tvůj profil.  Oblíbené seriály a filmy všechno v červené.  Co se hodnocení týče, je to podobné. Co je v červených barvách, hodnotíš skvěle, co je v černých barvách, je automaticky špatně.  Ale ani jeden film s Chuckem Norrisem a podobně.  Upřímně, nevím, co si o tobě myslet.  Působíš na mě přesně tak, že co není super ( na CSFD v červených barvách ) není dobré.  Takový mám zase z tebe dojem já.  Ale raději to utnu slovy, že my dva se asi fakt nedomluvíme.

Redi (hodnocení, recenze)

S tím Troškou jsem to trošku přehnal, ... uznávám, ale pointa je jasná :)

Redi (hodnocení, recenze)

Hm... Tábor tygrů ... furt to tady vzpomínáte. Díky za tip. ;) (a sorry za mé [ne]unáhlené jednání vůči předchozím příspěvkům:) ). Jeslti to bude stát za prd, tak vás dondu sem sprdat :D (ale kdeže)

Redi (hodnocení, recenze)

Nejvíc se mi libí, jak takové negramoty nazýváš 'HERCI'! Viděl jsi někdy vůbec nějaký film, něco novějšího než z roku 1995 a něco jiného než z hollyprůůjemské produkce??? Ty se mi snad zdáš. Probuď se!

Redi (hodnocení, recenze)

,,Spíš jsem pod pojmem zaujatost měl na mysli, že když se vysloví jména jako Norris, Lamas, Dudikoff a podobně, všichni se automaticky ušklíbají, smějí se, je prostě poznat, že odsuzují takové herce jenom proto, že podle nich jsou špatní...'' Sorry, dál jsem nečet... A podle čeho mám usuzovat herce že jsou naprostí trotli??? už se vzpamatuj, prosím tě.. s tím Dudikoffem jsi tomu dal fakt korunu... Já už budu sprostý... takže... prosím tě, smiř se s tím, že to není žádné automatické ušklíbání se, ale že tvůj vkus je asi ten nejhorší, s jakým jsem se kdy setkal a jsem si na 100% jistý, že nejsem sám. Ještě nám určitě vysvětlíš, podle čeho májí lidi posuzovat 'nějakého herce', než podle toho, co tak 'skvělého' dokázali (dej mi prosím jeden, jediný příklad, kde jeden  z těch tvojích míláčků zahraje něco, co by se dalo přirovnat aspoň s 'Troškou'??? Dej mi prosím tě jeden příklad, díky kterému bych měl své (nejsem zdaleka sám) odsouzení vůčí naprostým antitalentům (dřív prorazit do televize asi v USA nebyl tak velký problém), které jsi vyjmenoval, neodsuzovat??? To jsem se ptal myslím už v předchozím postu... ale furt meleš jenom samé sranečky (slušně řečeno... převeď si to do normální mluvy). Jsem zvědavý, kdy přestaneš plácat naprosté hovadiny.

Korbitch (hodnocení, recenze)

Chuck Norris podporuje násilné sporty i v životě a to já prostě nemám rád. V životě dokázal leda tak žvatlat o bohu, propagovat armádu a násilí, je to hrdina pro hlupáky.

videofil (hodnocení, recenze)

Samozřejmě, každému se líbí něco jiného, to je v pořádku. Svět by byl nudným místem pro život, kdyby se všem líbilo to stejné. Spíš jsem pod pojmem zaujatost měl na mysli, že když se vysloví jména jako Norris, Lamas, Dudikoff a podobně, všichni se automaticky ušklíbají, smějí se, je prostě poznat, že odsuzují takové herce jenom proto, že podle nich jsou špatní.  Korbitsch píše, že Norrisovy filmy se mu nelíbí, protože propaguje násilné sporty.  Ale Colin Farrell se samopalem v ruce mu asi nevadí. Takže tu o žádné násilné sporty vůbec nejde.  To je podle mě jen Korbitschova výmluva.  A nevím, co je špatného na tom, že Norris odsuzuje drogy.  A ve Walkerovi nejde o násilí a bojové umění na prvním místě. Pokud si přečtete můj článek o Norrisovi, který mi zde na CSFD vyšel, tam se o tom zmiňuji.  A že tito herci podle vás nic nedokázali? Já vám budu oponovat otázkou. Tak proč jim v Hollywoodu nikdo nechce dát šanci, aby dokázali, že hrát umí.  A neříkejte, že proto, že jsou špatní. Potom bych se musel zeptat, kdo je podle vás dobrý a špatný herec. A proč?

aluna (hodnocení, recenze)

sniper18: Jenže blbě obsazenej herec zničí svoji roli, blbě zvolenej rejža zničí celej koncept a vyznění filmu. Tak jako tak, není nespokojenost s castingem Douga ani tak o nutnejch dovednostech, jako o něčem, co nazýváte "akční charisma", či co. Nebo "osobní předpojatost" zkrátka, což je v poho, každej jí k někomu máme. Pro mě ten Irskej holomek charisma má a je celkem fuk, že ne to akční. Navíc hrát umí a to se ve filmu docela hodí. Stathama bych si tam ale asi taky představit dokázala. No, každopádně na tom stejně prdlajs změníme, tak se prostě uvidí...

Korbitch (hodnocení, recenze)

to žes viděl všechny díly rangera beru spíš jako těžkou formu sadomasochismu....

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

aluna: Ale ja ani neriešim, či to má byť akčné, alebo nie, dobré to môže byť v oboch prípadoch, ja len to už beriem ako samozrejmosť, inak by na to Wisemana nevolali. Ak by to mal byť taký menej akčný film, že by nebolo treba niekoho akčne schopného, tak by som bral napríklad Washingtona alebo Olyphanta, ich si vždy rád pozriem. A ak by to už mal byť prioritne akčný film, tak aj tam ma napadá viac možností. Prečo napríklad tu nedajú Stathama, ved´ on je v súčasnosti jeden z najlepších, ale samozrejme jemu ponúknu len úlohy v druhoradých filmoch typu Mechanic alebo Zastav a neprežiješ a  do tých najambicióznejších, ako je napríklad práve aj Total Recall obsadia radšej Farrella. A s týmto so mnou určite nebude nikto súhlasiť, ale ja by som tu bez problémov bral napríklad aj Johna Cenu, je to sympaťák, akčná dôveryhodnosť mu rozhodne nechýba a ak by hral aspoň tak, ako v 12 kolách, tak nevidím problém. A za Schwarzeneggra je to adekvátna náhrada. Korbitch: Teda vôbec netusím, kde si na niečo takéto prišiel. Walkera som kedysi pozerával viac než dosť a videl som všetky diely a teda túžbu niekoho zmlátiť v ringu som nikde nezaregistroval. Ved´ práve v jeho tvorbe sú všetci bojovníci priatelia, ktorí si po skončení zápasu podajú ruky a s úsmevom idú domov, zatiaľ, čo sa vždy našla nejaká iná škola, kde učiteľ bol nejaký šmejd, ktorý bol práve taký, ako hovoríš ty, učil len to násilie, nie to, čo sa skrýva za tým a pre tie deti bola jediná správna cesta vyhrať a to aj za cenu zmrzačenia protivníka. Norris vo svojej tvorbe ukazuje, že deti majú radšej tráviť voľný čas športom, kde sa učia fair play a nie braním drog a členstvom v gangoch. Ved´ ty kritizuješ Norrisa práve za to, čo pritom kritizuje aj on.

Redi (hodnocení, recenze)

videofil: Je neobliba proti mizerným 'hercům' opravdu zaujatostí?? Napiš, proč je Chuck N. podle tebe tak skvělý, když mu všichni tak moc křivdíme?? Proti Segalovi nic nemám, ale nevyhledávám... on má aspoň svůj styl, jeho filmy jsou sice na jedno brdo, ale chápu, že někomu se tento styl líbí (vždycky ten jeho flegmatický výraz, když někomu láme kosti několika ladnými a pomalými pohyby :D )... ale obhajovat Chucka kvůli něčemu, co nedokázal?? To mi příjde dost naivní a vtipné. ;)

Korbitch (hodnocení, recenze)

Norris je až moc prostě ten pan dokonalej, co furt někomu sere svoje křesťanský názory, mele od drogách, v životě neviděl ani jointa z rychlíku a propaguje prostě násilný sporty, což já považuju za největší zlo....učit někoho násilí....vzbuzovat v něm touhu někoho zkopat v ringu a ublížit mu, to je pro mě prostě hnus a spousta lidí to bere zrovna tak, tudíž se jeho filmům dává nízké hodnocení, protože jsou prostě špatné a nejsou o ničem jiném, než o propagaci násilí, armády, náboženství a plné jiných pitomých keců....do dneška si pamatuju na jeden díl texas rangera, jak ta bruneta s tim blonďákem jeli po ulici, kde stáli dva týpci a uplně normálně se spolu bavili a smáli se...tyhle dva "zastánci zákona" před nima div nehodili hodiny, vyskočili z auta a zařvali na ně...co tady děláte, prodáváte drogy co... a pak je oba strašně zmlátili a zatkli...tak jestli je tohle představa chucka norrise o svobodě a o americe, radši se dobrovolně stěhuju do číny...hovgh

videofil (hodnocení, recenze)

Já jsem neříkal, že by ve filmu měl hrát Chuck Norris, ale podle toho, jak svůj koment zakončil junior 1099, je vidět, že zaujatost proti této skupině herců prostě je.  Hollywoodem to začalo a třeba tady, ale i jinde ( třeba články Daniela Storcha v Tv magazínu ) to pokračuje.  Skutečně by mě zajímalo, jak by se lidé chovali, kdyby třeba filmy, co točí Chuck Norris, kdyby v nich účinkoval Nicolas Cage. Hodnocení by bylo určitě mnohem lepší.

Redi (hodnocení, recenze)

Farrell je dobrý... jsem na něj dost zvědavý. Dřív jsem ho nemusel, ale V Bruggách si mě získal, co replika, to perla. Jinak bych radši, kdyby tohle zase tak akční nebylo (jak už někdo psal, že knižní předloha není tak akční jako zfilmovaná klasika)... ale ta režie to bohužel celé podělá, no. Doufám, že jak hodně nízké očekávání mám, tak aspoň trochu překvapí... Představa, že by hrál místo něj Chuck Norris je prostě :D:D

aluna (hodnocení, recenze)

sniper18: Ano, máš pravdu. Problém, z kterýho pramení naše opačný názory, je ten, že já to jako vyloženě akční film nechci, proto mi nevadí Farrell, ale Wiseman. Nebo, nechci akční, jasně, že to akční film částečně je, ale ne v tom smyslu, v jakým to Wiseman pojme. Věta o zlomení vazu je fakt trefná (já třeba nejvíc "miluju" takhle akční a nabušený 50 kg ženský), ale když to vezmu kolem a kolem, tak mě nenapadá nikdo, kdo by to dneska mohl uspokojivě hrát - jak psal videofil, všechny ty akční ikony, který zároveň i uměly hrát a sem by se hodily, jsou už starý a dneska nevim, komu tohle svěřit. Být to na mě, tak vyměnim rejžu za někoho, kdo nedělá jen popkorňáky a pak by mi tam ten namyšlenej sráč Farrellů i seděl...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pre mňa je hlavne problém s tým Farrellom. Nemôžem si pomôcť, viem, že hrať vie a že je to čisto subjektívne, ale pre mňa je to obyčajný namyslený spratek, ktorý by mal hrať maximálne nejakého narkomana. Schwarzenegger bol aspoň dôveryhodný, samozrejme v rámci svojho druhu, veľké kalibre mu sedia a tak isto mu nemám problém uveriť, že ked´ chytí protivníka, tak mu s najväčšou ľahkosťou zlomí väzy, čo aj v origináli niekoľkokrát predviedol. Týmto súčasným hercom, ktorí sa hrajú na akčných hrdinov ako práve Farrell, Damon, DiCaprio a podobne niečo také nedokážem uveriť. Keby to nemal byť akčný film, tak by mi to bolo prakticky jedno, ale ked´ vidím práve to meno režiséra, tak je jasné, že to bude akčné viac než dosť a tak ten Farrell je jedna z najhorších možností, čo ma napadá. A samozrejme súhlasím s videofilom, tiež mi vadí, že ked´ je potreba do nejakého filmu zohnať niekoho akčného, tak si tvorcovia nevyberú niekoho, kto sa v žánri vyzná, ale len nejakú komerčnú ikonu. Prečo napríklad taký Wesley Snipes hrá celé roky to, čo hrá. Nielen, že je perfektný v akcii, to čo vo filmoch predvádza aj skutočne vie a pritom vie aj hrať, ale je takmer celú kariéru nútený hrať v podradných flmoch a tvorcovia si radšej vyberú napríklad Damona a podobne, ktorý je pre úlohu neporovnateľne horší a o aspoň minimálnej dôveryhodnosti môže len snívať.

aluna (hodnocení, recenze)

videofil: Tak on je taky akční film a akční film. Jasně, že v kousku, kde se používá, já nevim, bojový umění, tak tam už na to obyčejnej herec nestačí, stejně jako ti, cos je vyjmenoval (Chuck a Seagal, který já osobně právě ráda nemám, ale každýmu podle gusta) jsou zase charakterní herci a do existencionálního dramatu by je člověk nedal. Tady je potřeba skloubit oboje a myslím, že na pobíhání s kvérem dvakrát akční herec bejt nemusíš. Navíc Farrell se s ním už parkrát proběh a můžem předvídat, že zároveň i něco zahraje, a i když Arnie to nebude, problém s ním nemám.

videofil (hodnocení, recenze)

Aluna: Pokud se podíváš na můj profil, tak zjistíš, že Chuck i Steven patří k mým oblíbencům. Já osobně dávám přednost spíše těm béčkovým filmům než blockbusterům.  Ale abych tě uklidnil, ani já si Chucka ani Stevena  v tomhle  filmu nedokážu představit.  Ale třeba jak má takový Chuck Norris ostatní přesvědčit, že umí hrát, když mu ani nikdo nedá šanci.
Většina si myslí, že to, co točí jsou špatné filmy, ale na druhou stranu, kdyby to stejné někdo natočil v Hollywoodu, tak všichni to budou vychvalovat.  A tu je vidět určitá zaujatost proti těmto hercům. A v Hollywoodu se tak chovají.  Místo, aby do něčeho akčního obsadili třeba Chucka, který spoustu akčních fanoušků dokáže oslovit, tak tam nasadí někoho, kdo třeba ne, že neumí hrát, ale prostě tam obsadí někoho, komu chybí takové to akční charisma, že fanouška akčních filmů moc nedokáže přesvědčit.  Stejně tak, jako francouzskou komedii si někdo nedokáže představit bez Belmonda nebo De Funése, tak já si jako akční hvězdu nedokážu třeba představit Adriana Brodyho, čímž ovšem nepopírám jeho herecké kvality. Ale jako akční star mě prostě neosloví.  A podle mě k akčnímu filmu prostě akční hvězda patří.

aluna (hodnocení, recenze)

videofil: Otázkou je, jestli ten film původně měl bejt tak moc akční. Ještě řekni, že bys rád, aby hlavní roli hrál Chuck nebo Steven :-)) ...na to bych fakt nešla. Je pravda, že dneska je to s těma akčníma klasikama na botku, ale stejně tak s akčním filmem. Smysluplný akčňáky už se dneska netočej.

videofil (hodnocení, recenze)

Souhlasím se sniperem 18, že ve filmu chybí akční hvězda.  Colin Farrell je možná schopný herec, ale představit si ho třeba jako akční hvězdu, to fakt neumím.  Ale to už je několik let problém Hollywoodu. Z akčních bardů tam zůstávají akorát Stallone, Willis, Ford, občas Russell, Gibson.  Další akční hvězdy ( Van Damme, Seagal, Lundgren, Snipes ) se v blockbusteru objeví jen občas, aby se neřeklo, že je Hollywood odepsal úplně, o hercích typu Chucka Norrise nemluvě A nové akční tváře ( Vin Diesel, Jason Stratham, The Rock ) mě nikdo neoslovuje.  I když Vin Diesel by do tohoto snímku možná seděl.

ogy86

ogy86 (hodnocení, recenze)

No, tak to jsem zvědavý, co z toho vyleze. Herecké obsazení špatně nevypadá .-)

Redi (hodnocení, recenze)

aluna: Plně se stebou ve tady (Total Recall) ztotožňuji... to se mi tu (csfd) v diskuzích moc často nestává. :D

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011