Diskuze

monolog

monolog (hodnocení, recenze)

Tohle jsem se neměl dozvědět. A ještě k tomu Colin "já jsem bukva jak cyp" Farrell a ještě Wiseman. To bude sračka jak Underworld, vykastrovaná a s nejsprostším slovem srajda jak ve Smrtonosné pasti 4.

skipercak

skipercak (hodnocení, recenze)

Reziser moze byt, aj Farell by mohol byt (Aj ked Arnie je Arnie). Som zvedavy ako to dopadne. Ale myslim si ze je zbytocne remakovat film ktory nestarne.

zorz

zorz (hodnocení, recenze)

Šanci určitě má, ale bude fuška to vybalancovat, aby to neuráželo starej TR, ale zároveň aby ho to moc nekopírovalo, protože v tom případě by Farrel na místě Arnieho logicky musel vypadat směšně. Každopádně jsem zvědavej.

ogy86

ogy86 (hodnocení, recenze)

Hopffer: v případě úspěchu remaku bych spíše očekával dvojku remaku, případně trojku, atd :-D

videofil

videofil (hodnocení, recenze)

sniper18: Ti američané jsou fakt magoři. Taková klasika a oni chtějí udělat remake. Oni fakt už neví, co by točili.

rowdys

rowdys (hodnocení, recenze)

DJ Rocco iNc: ked uz sa chces o daco strachovat, tak o Wisemana, na obsadenie nemozno povedat kriveho slova

DJ Rocco iNc

DJ Rocco iNc (hodnocení, recenze)

Remake aj tak slávneho filmu??? Má to vôbec význam? Už pôvodná verzia je sama o sebe jedinečné filmové dielo. Nová verziu buď dobabrú alebo ju ešte vylepšia, no keď čítam, že hlavnú úlohu má zohrať Colin Farrell, tak neviem neviem. Nechápem ako mohli do tohto filmu dostať jeho. Veď tam vôbec nepasuje. To tam mohli dať radšej toho Chucka Norissa.

huligang

huligang (hodnocení, recenze)

to je moc toto, po sesto, cislom 600, rokoch sa lognem na csfd pac nemam moc casu na filmy, ze si pozrem co je nove ohladom napriklad remaku TOTAL RECALL...posledne dve strany diskusie snad nieco odhalia,ale nedokazem to ani docitat, lebo citam o Cakovy Norisovi, alebo Seagalovi ci Lamasovi :D:D:D
Je nieco neporiadku so mnou?
Chcete akciu, urcite bude, Wiseman to zvlada, to uz dokazal.
Farrell ako akcny herec? A co, kto by pri Interview s upirom povedal,ze Pitt bude Achilles alebo Taylor Durden (Fight Club), dajte mu sancu.
A filmy podla Dicka? Preco nerozoberate kvalitu Paycheck (John Woo) VS Minority Report (Spielberg)

divak84

divak84 (hodnocení, recenze)

Korbitch: nemám nic proti tomu pokud autor má svoje názory, ale aspon by měl před článkem tuto "informaci" napsat, že tam dává vyloženě subjektivní názory. napsat v obecném formátu že Biel nebo Beckinsale sou nicmoc herečky, je na oko

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ten článok písal pekný idiot,lebo nikto iný nevloží do článku toľko subjektivity

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011