Corpsegrinder

Co to kurva bylo? S originálem to mělo společný maximálně to co nebylo vidět protože tohle fakt ne jako. Utahaný, nudný, bez šťávy. Jedna hvězda za celkem stylovou bitku s policií ze začátku. Kouzlo originálu bylo v tom že se místama nebral vážně, ale zde se snaží vážně vypadat i trojkozatá holka což je směšný. ()

Fary

Total Recall bude vzdycky jenom jeden a to ten s Arnoldem. Ale musi se jim nechat, ze maji velmi povedene efekty. :) ()

VIPerson

Už mě štvou tyhle filmy...o to víc když jim před shlídnutím fandíte a věříte,že se to po slibném začátku úplně nezkurví....no a zkurvilo. ()

Hanys_

Je to tak. Nejzajímavější věcí na tomhle filmu je ten povedený vizuál a namakané sci-fi udělátka jak z Minority Report. U mě ještě celkem zabodovala sexy Kate jakožto perfektní záporačka (do kapsy strká Farrela s Biel dohromady), ale jinak je tenhle remake zbytečný a hlavně dost nepovedený. 4/10 ()

ThomasCrown

Vraj zbytočná kópia filmu. Ani náhodou! Plnohodnotné akčné sci-fi, ktoré dokáže ustáť svoje miesto na plátne. Iné ako pôvodný Recall, dej upravený k väčšej realičnosti čo je plus, požičiavanie prvkom z Minority Report či I Robot (doprava, autá, roboty) ma potešilo, nie sklamalo, dodáva to na akejsi súdržnosti žánru a vedie k možného predobrazu budúcnosti. Farrell ako vždy skvelý, ženské obsadenie nemohlo byť lepšie, výborná hudba, strih a tri prsia:-) ()

dopita

K tomuhle filmu jsem měl averzi od chvíle, kdy se na něm začlo pracovat. Jednak proto, protože Verhoevenův originál je pro mě kult a druhak proto, protože Len Wiseman mě jako režisér nikdy nepřesvědčil. Dopadlo to blbě a ani nevím jestli bohužel, nebo z toho mám mít škodolibou radost. Asi ani jedno, mám tenhle film totál v prdeli a zejtra si na něj ani nevzpomenu. Jediný čím může film trochu zaujmout je kvalitní vizuál a překvapivě netragická Kate Beckinsaleová. Chvíli bylo zábavný sledovat, jak děj kopíruje Verhoevenův film a přitom se tváří, že je originální. Všelijaký narážky vyšuměly a pobavila snad jen variace na odulou dámu, která byla kdysi Arnold. Jinak nic. Pak už je to strašidelná nuda která mě s ubývajícím čase uondala málem až ke spánku. Len Wiseman je břídil a nudnej béčkař a tomu by měly odpovídat rozpočty jeho filmů. ()

Dixiee

Natočit remake je velice ošemetná věc. Nikdo se pak nevyhne srovnávání s původním snímkem, o to víc u tak kultovního filmu. Zde se povedlo natočit poměrně služnou akční sci-fi se spoustou zajímavých honiček a pěkným trikovým provedením, které nenarušuje výsledný efekt. To je ale také vlastně všechno. Nejedná se o nic, co by vybočovalo z řady průměrného akčního sci-fi a ač jsem se nenudila, za pár měsíců si při vyslovení názvu Total Recall vzpomenu zase a jenom na Arnolda. ()

Free_player

Vizuálně vymazlená, neškodná a bezproblému snesitelná blbost plná vcelku pěkně zvládnutých akčních sekvencí, která se skoro ani nedá považovat za remake ... Docela by mě zajímalo co na to říkal Árný . ()

ruhebitte2010

Strašná nuda, herecké výkony také nejsou zrovna nejlepší, čekal jsem přeci jen víc....původní verze je kvalitativně zcela jinde.Škoda. ()

Michalechal

Když se člověk oprostí od srovnávání s původním Total Recall s Arnoldem (což i přes nesporný pokrok techniky a triků zkrátka nelze) , tak pak jde o celkem vydařený akční sci-fi snímek. ()

Holina

Hodně zatracovaný snímek mě celkem zaujal, je mi dokonce fuk, že je to Total Recall, což je filmu často vyčítáno. Přijde mi dobré aranžmá budoucnosti i trochu pozměněný děj oproti původnímu filmu (nevím jak je to v předloze knižní). A zcela vyjimečně mi nevadí ani Farrell v hlavní roli, má to spád, má to atmosféru, má to akci. ()

Najja

Baví mě sledovat charismatické hlavní přestavitele v nesnázích, v dějovém drtiči s dvěma krásnými ženami po boku (a samořejmě - jedna mrcha, druhá klaďas). Rozhodně jsem se nenudila, člověk tak nějak celý film čekal, jak to celé skončí a kde vězí pravda. A co je vlastně pravda? Existuje nějaká? Nakonec se příběh rozpletl do "pompézní" bojové honičky, která byla pro mně trochu zklamáním, ač se odehrávala v atraktivním prostředí. Asi jako všichni musím vyzdvihnout Kate Beckinsale, která se každým pohledem do kamery snažila mhouřit oči tak dostatečně, aby měla sexy look. Dařilo se jí to. ()

Mazlik4

Počítačová hra, nad kterou ovšem nemáte vládu :-( Co říct víc? Srovnání s originálem nestojí ani za cynickou poznámku. ()

Paity

Nejen, že je Colin Farrell naprosto nemožný herec, ale ještě ke všemu hraje v takové kravině, která vyrostla na legendě žánru. Skoro nic se nepovedlo a tak po zásluze nemůže dostat ani průměrné hodnocení. ()

bloodcountes

Ttři slabý hvězdy a to jenom za vymazlenej vizuál. Prostředí se fakt ohromně povedlo, místama jsem měla takovej pocit, že ztvárnění futuristických technických a architektonických vizí byl hlavní smysl toho filmu. Trochu málo, ale fakt je, že za tyhle pozitiva se na tvůrce nemůžu zlobit, že mě připravili o čas, užila jsem si to maximálně. Herci neurazili, nejvíc mě potěšil Bill Nighty...ty dvě bojovnice mi zezačátku splývaly, asi to byl záměr (doufám, protože jinak by to byl dost průšvih:)) Nevěděla jsem místama, která je která a co horšího - bylo mi to tak nějak jedno.)) hudbu si nevybavuju, kamera mi přišla místama dokonce i nápaditá. O příběhu se nemá cenu rozepisovat, akční scény byly přetažený a nenápaditý - tímpádem nudný.Ale jak už jsem psala, o to v tom filmu snad ani nešlo:)))) ()

farfalla

Dobrodružný sci-fi film je remakem stejnojmenného filmu s Arnoldem Schwarzeneggerem z roku 1990. I tvůrci této novější verze si za předlohu vzali knihu Philipa K. Dicka ´We Can Remember It for You Wholesale´. Knihu jsem bohužel nečetla, takže nevím, která verze je věrnější předloze. pocitově mi je ale bližší stará verze. Samozřejmě Colin Farrell je modernější verze Quaida, triky jsou efektnější a komplexnější - fantastická kolonie s Austrálii, mnohoúrovňové cesty, supervýtahy, policejní roboti, gravitační supervýtah ´the Fall´. Na Marse se tentokrát necestuje. V celku to není špatný film, ale jenom další z řádky futuristických, šeděmodře laděných filmů s udýchanými postavami. Původní verze byla více osobitější a zapamatovatelnější. ()

POciSEM odpad!

Hmmm docela kvalitní záběry na řiťku Kate Beckingsaleový.Pak další krásnej záběr na řiťku Beskingsaleový když se zvedá ze země.Ou Beckingsaleová dává sexy úder otevřenou dlaní.Aha to je remake jednoho z nejlepších scifíček?Že si Wiseman zahrál xbox a do toho nechá svojí starou kroutit prdelkou ze všech možných úhlů tak se z toho máme podělat?ODPAD ()

F.W.Colqhoun

Trust me, baby, you're gonna wish you had three hands. Rozhodnutí vylepšit film tak výjimečný jako Total Recall si lze vykládat jako: 1)Nesoudnost. Zázraky se občas dějí i v kinematografii, ale nikdo příčetný včetně zainteresovaných nemůže doufat, že tým Wiseman, (za jiných podmínek vynikající) Farrell, Beckinsale, Gregson-Williams pdodá lepší výsledek než Verhoeven, Schwarzenegger, Stone, Goldsmith. 2)Odporný, do značné míry potvrzující se kalkul, že tu nestoudnost budou chtít všichni vidět. Výsledky rouhání nezachrání ani vtipné reinterpretace klasických scén ('na dva týdny', 'ruce', '3 cecky'), ani méně vtipná bladerunnerovská výtvarná stylizace kolonie. Která v duchu obvyklé wisemanovské lacinosti není Marsem, nýbrž Austrálií. ()

tterez

Lehce nadprůměrný scifi, který ve mě vyvolávalo extrémní klaustrofobii. Nikdy bych nechtěla žít v tak přeplněným světě. Jinak bych řekla, že na mě tam bylo přehnaně moc akce, soubojů a honiček. 60% ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011