Film se odehrává před událostmi v jeho herní předloze, a to v době, kdy lidstvo objevilo na Marsu pozůstatky starobylé mimozemské civilizace, ale hlavně jejich technologii. Ta umožnila lidem cestovat po celé galaxii, v níž narazili na mimozemskou rasu Turiani. Nastalé vzájemné neshody pak vedly k vypuknutí galaktické války. (AkrObatiX)

Diskuze

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Keď už sme pri dokazovaní IT, tak skúste ju vyvrátiť. Skúste vyvrátiť Shepardove sny, olejové tiene v nich, šepkanie, Reaperske vrčanie, to, že Starchild je decko, ktoré videl pravdepodobne len Shepard, prečo sa Shepardove oči zmenia na oči aké má TIM pri control a synthesis konci, prečo je Shepard jediný, kto zrazu môže Reaperov ovládať, ako to, že dokáže dýchať vo vesmíre, ako to, že Anderson je na Citadele, a to NAJDOLEŽITEJŠIE, scéna so Shepardovým nádychom na úplnom konci. Nvravím, že IT je 100% pravdivá, ale sú tu stopy, ktoré sa jednoducho nedajú prehliadnuť a ani inak vysvetliť. Teda jedine okrem toho, že v BioWare sú tupci, ktorí si nevidia za nos a prehliadli takéto "banality"

zelvopyr (hodnocení, recenze)

pajmič666: Milý pajmiči, cituji: "ukážeš něco co ty moje argumety pokřiví tak uznám že se pletu" -- ukázal jsem, že se pleteš s VI. Na to jsi reagoval tak, že jsi smazal své příspěvky, aby nebylo poznat, že ses pletl. Tudíž lžeš nejneobratnějším způsobem, a nevidíš si do huby. K tomu samozřejmě patří, že to nevidíš, jinak by ses nemohl takhle ztrapňovat. Ergo diskuse s tebou je jako diskuse s malým děckem. Jen kolem sebe kopeš, osočuješ ostatní z něčeho, co sis vymyslel, překrucuješ, že ti lidi vytýkají gramatiku, protože nesnášejí IT, že tě lidi nenávidí, protože jsou hateři atd. a ostatní neustále nějak nazýváš. Je mi tě líto. Začni prosím se snahou u sebe.

Marauder5 (hodnocení, recenze)

Pamatujete si na ME 1 na misi jak jste v ty sarenovy laboratoři ( jak později planeta vybouchla ) tak potkáte po ceste asarijsou vedkyni . Mate možnost ji zachránit nebo ji zabit pokud ji necháte žít bude v me 2 ale i v me 3 . V me3 se o ni dozvíte na citadele (u spekter ). Je tam zprava která ma název indoctrination ...

Marauder5 (hodnocení, recenze)

Nechapu proč opovrzujete IT když to ma tolik důkazu videl jsem všechny dokumenty od clevernoob který to do podrobná rozvil ... Je z cela jasny že to je jeden z promyšlenych planu EA/Bioware aby se nesli diskuze po uzavřeni trilogie

pajmič666 (hodnocení, recenze)

Gladiator15: ještě ty začínej:D KDY UŽ KONEČNĚ POCHOPÍTE ŽE nejsem zastánce IT jako že mám jen mám ME prostě hrozně rád a chci opravdovej konec? ME4 Bych nechtěl ani kdyby mi zaplatili pokud se to neuzavře v ME3 jak slíbily tak konec a zvonec a máš pavdu hádat se nemá vůbec smysl.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Zkusme se zamyslet nad tím, jak by se dalo tvrzení, že "koule je hranatá je taky názor", aplikovat na tuto diskuzi.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Prečo sa hádate? Počkáme si na tie zvyšné DLC a uvidí sa. Teda ak potom pajmič nepríde s tým, že sa IT potvrdí až v ME4.

pajmič666 (hodnocení, recenze)

zelvopyr: Mě nerozhodíš,máš pravdu nikdo mě nebitchuje jen ty a tvůj kámoš Idáho vůbec do toho netahej ostatní jde o tebe a o toho vědce, nebudu uznávat že jsem mimo protože to není pravda až ty něco vymyslíš ukážeš něco co ty moje argumety pokřiví tak uznám že se pletu ale ne jen tu mlátíš hubou a řekneš "tvé argumenty jsou pomýlené a mimo"na víc se nezmůžeš a když já jsem negramotní tak ty jsi zaujatej tragéd....jé řekl jsem svůj názor ergo jsem podle tebe blbec a krom toho já jsem přímo odpověděl pokud jsis nevšiml a pokud jsis nevšiml já jsem na ni přímo odpověděl už několikrát a pokaždé mě ten člověk označil za debila tim že moje argumenty jsou šaize, stejně jako to děláš ty.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Já myslel, že je už každému jasné, že Catalyst na sebe může vzít jakoukoliv podobu. Holt někdo je asi pomalejší. ;)

zelvopyr (hodnocení, recenze)

pajmič666: Ty jsi fakt malé dítě. Pokud ne věkem, tak mentálně. Nejdřív, když jsou tvoje pomýlené argumenty úplně rozsekané, tak je smažeš, místo abys uznal, že jsi mimo. A pak ti někdo extrémně jasně a logicky dá přímou otázku, bez jakýchkoli osobních útoků, a zmůžeš se jen na bitchování, že bitchuje. Děláš přesně to, co vytýkáš ostatním (a oni to nedělají). Když se domáháš toho, aby použili mozek (mimochodem je šedivý), tak bys měl začít u sebe. Jenže jak ukazuješ už týdny a měsíce, cokoli jiného než tvůj názor nemá žádnou cenu a jediný tvůj zájem je nacpat sem co nejvíc svého mentálního průjmu.

pajmič666 (hodnocení, recenze)

Idaho: vždyt ty jsi bud zaostalej nebo jsi tu hru nehrál,já řikám po 10tý že "you mind belongs to me" řekl Leviathan a tady máš Harbingera http://www.youtube.com/watch?v=eyOedRVGpt4 3:07 "struggle if you wish your mind will be mine" co chceš víc? Jak ty můžeš vědět jaký je můj mluvený projev ty vědátore?:D Na you tube mě sledují stovky lidí a nikdo jsi na můj projev nestěžuje no ale tvoje věc::D

Leviathan nic o SPRATKOVI neřekl to jsi jen domejšlíš pošli mi jak Leviathan řiká inteligence kterou jsme vytvořily vypadá jako malej kluk,ty jsi nenormální,spojitost mezi leviathanem a Harbingerem je zcela zjevná to jen tvoje nadutost nedokáže prostě pochopit, Marauder5 pochopil hned co chci říct to jen ty mě tady akorát bitchuješ.

Idaho (hodnocení, recenze)

A ještě něco zapakuji: Leviathan potvrdil existenci Spratka. Shepard to na konci hry v dialogu s ním zmíní a Spratek to potvrdí. Pokud hodláš tvrdit, že to jsou všechno lži a manipulace, tak se raději už ani nenamáhej.

Idaho (hodnocení, recenze)

pajmič666: mně přijde, že ti splývá rozdíl mezi důkazem a hypotézou. Je mi líto, ale poslouchat tvůj mluvený projev je totéž jako psaný. Samozřejmě, že musíš mít důkazy! Najdi mi třeba Harbingera v ME3, jak říká Shepovi "Your mind belongs me.", nebo obdobu. Ve chvíli když vyslovíš tak smělou hypotézu, že Spratek je Harbingerův výtvor, tak se nediv, že chci, abys své tvrzení podpořil i něčím jiným než tvrzením. Zatímco u Leviathana je to nabourání do Shepovy hlavy naprosto jasné, viz výše. Nechápu, proč po mně právě ty žádáš důkazy. Důkazy čeho? Já tvrdím, že celá hra se odehrála tak, jak ji vidíme. Jinými slovy: celá hra je můj důkaz.

pajmič666 (hodnocení, recenze)

Idaho: Zítra nahraji video na toto téma pokud ti můj písemný projev tolik vadí možná by jsi si mě tedy mohl poslechnout a pak možná pochopíš o co mi jde,jinak to je právě kámen urazu já musim mít "důkazy" a ty musíš jen bitchovat, jak ty to máš jednoduché:D Tady neni zapotřebí  důkazů tady stačí jen zapnout tu růžovou věc co maji lidé v lebce.Nic víc.

Idaho (hodnocení, recenze)

Marauder5: Já jsem to pochopil, ale k tomu je potřeba důkaz, že? Jenže na ty se u IT nehraje.

Marauder5 (hodnocení, recenze)

Zásadou IT je to že shephard je indoktrinovan po nějakou delší dobu ... Co se ti tu pajmic snažil říct že je mozné že harbringer vzal naschvál podobu spratka ( stejně jak to udělal leviathan ) a v poslední časti hry se ho snažil ovladat

Idaho (hodnocení, recenze)

pajmič666: Já bych mohl říct totéž. Cokoliv, co jsem ti řekl, bylo házení hrachu na zeď. „Lepší ze sebe udělat blba a odejít, než uznat mýlku a vypadat jako normální člověk.“ (jenže připustit existenci Spratka, by znamenalo, že IT neexistuje, co?) No, budu doufat, že si vezmeš poučení a zapracuješ na svém písemném projevu, takže jakákoliv příští diskuze s tebou nebude utrpením.

TheDarKnig: Docela dobře si vzpomínám na ten rozhovor se Shepem, když mu popisuje ten incident na Měsicí, jak byla zmatená nebo tak nějak. http://www.youtube.com/watch?v=a4TNHNQOKIU

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Idaho: podle toho článku to byl spíše její předchůdce nebo řekněme nedokončená nedokonalá verze.

pajmič666 (hodnocení, recenze)

Idaho: Takhle proč jsem všechny příspěvky smazal,protože a jelikož jsou na tomto foru naprasoto zbytečné,na tomto foru končim jen občas nahlédnu ale bavit se s tebou a pár dalšíma je jako házet hovínka nad sebe,joo a nezapomen na naši sázku jo?? Dokud ME3 oficiálně neskončí nebo nevybuchne svět pořád si za svými argumenty stojiíím. No uvidíme za pár měsíců,do té doby se měj vědče:D

Idaho (hodnocení, recenze)

pajmič666: tím, že jsi smazal skoro všechny své příspěvky, dává bohužel malou šanci náhodnému návštěvníkovi učinit si vlastní názor. Ale neboj, my nezapomeneme. IT forever.

pajmič666 (hodnocení, recenze)

Idaho: víš co? Házim na tebe bobek mysli si co chceš jááá tu končím nashedanou pane mír s tebou vlastně s váma všema:D

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Nie. Ja si stojím za Jenkins theory. Chlapcovi, ktorého zabil na Eden Prime gethský robot sa od tej chvíle zdá, že je Shepard

zelvopyr (hodnocení, recenze)

Celý ME 1-3 je indoktrinace. Všechno se to Shepardovi zdá od chvíle, kdy na Eden Prime Saren přistál s Reaperem a vypálili mu mozek tím, co vydávali za beacon. Vyvraťte to někdo...

Idaho (hodnocení, recenze)

pajmič666:„… proto Levíci vytvořili jakousi inteligenci (pochybuji že jde o starchilda který se představuje pouze jako VI) která měla za ůkol chránit organický život.“

A dále: „Já vůbec nepopírám že mluví o spratkovi ale vůbec ne […] vlastně říkám totéž co ty…“

Pak následuje teorie o tom, že Harbinger je ve skutečnosti Spratek, ačkoliv jeho existenci Leviathan potvrdil, podle tebe vlastně Leviathan lhal, takže Spratek není vlastně Spratkem. Spratek nemůže být Spratkem, žádný Catalyst neexistuje, všechno je to jen výplod indoktrinované mysli, že ano?

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod