Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

merlik

Výborný scénář s rychle tekoucím živoucím dějem. Pěkná animace. Krásně hravá hudba. Výborně propracované postavy. Vtipné dialogy. ()

RajCZitko

Co na to říct? Příběh i pro děti? Ano. PC grafika? Dobrá. Hudba? Skvělá. Zábava? Jasně. Celý film? Prooooostě skvost. Opravdu, celý film jsem se suprově bavil. Zajímavý příběh, grafika totál nářez, jeden vtip následuje za druhým, dokonalá hudba na ještě větší rozproudění, samá akce....To je Megamysl ()

Bezmenny

Absolútne geniálne. Rybička je proste super. Nakreslené je to presne tak, ako to mám rád a niektoré scény útočili na pevnosť mojich rebier. K príbehu nie je čo dodať. Skvelý. Akurát, prekvapilo ma, že táto jednoduchá rozprávka dokázala zarezonovať niekde v mojej duši a vyvolať akési dávno stratené pocity a myšlienky. Super... ()

Dantte..

Dobrý animák, ale kdybych to porovnal s takovým "How to Train Your Dragon", tak odejde poražen ve všech směrech. Nenudil jsem se, ale film rychle vyšumí z paměti, po projekci bych dal okamžitě 3*, ale jelikož jsi nedokážu vybavit jedinou scénu z filmu, tak odebírám jednu hvězdu. To co si však vybavuji je soundtrack, který je vynikající, protože se o něj starájí hity Michaela Jacksona, AC/DC nebo ZZ Top. 55 % ()

Shredder

Neskutocne predvidatelny animak, ktory stoji a pada len na jednej veci - Willovi Ferrelovi. Ten si tentokrat strihol tak trochu solo zatial co ostatne postavy su odtlacene do uzadia. Nesmie chybat ani tradicny ukecany spolocnik,osudova laska a samozrejme humor ktory vsak v tomto pripade prilis nefunguje. Oproti The Incredibles vyzera Megamind ako mladsi nepodareny surodenec, ktory zapadne medzi ostatne tuctove animaky. Predsa len ma vsak film raz dojal a to pri scenke ktora odkazuje na moju srdcovku z detsva Crash Bandicoot. ()

vetsinezobri

První nápad zajímavý (přinutilo mě to přemýšlet nad tím, co by se dělo se Spartičkou, kdyby letos Slávisti sestoupili...), pak je ale děj kromě jednoho momentu dost předvídatelný. Vtipu tam mělo být více, ale Welcome to the jungle při závěrečné bitce potěšilo. ()

zElina

Dámy a pánové takový hudební nářez mne teda přesvědčil o tom obdarovat tento snímek maximálním hodnocením. Nadšena ve všech směrech, a překvapena dvakrát tolik.. ()

Alfmen

Perfektní pohádka o tom, kterak se zlý střetne s ještě zlejším a stane se z něj ten hodný. Plno skvělých hlášek, záběrů i celých scén (kdy naposledy jsme viděli šerm s pouličními lampami? :D). Navíc s dabingem od Ferrella a Pitta se to poslouchá jedna radost. A docela důležitý faktor je Magamindův hudební a módní vkus. Po Toy Story jednoznačně druhý animák roku. ()

ClapTrap

"Animák kterej má koule!" Jinak to ani říci nemohu, protože to byla pořádná nálož všeho co bych požadoval od sci-fi akčního animáku a možná ještě i něco navíc. Především jsem ocenil perfektní hudební doprovod, jelikož jsem velkým příznivcem rocku a metalu. Takže vřele doporučím všem (a nejen kvůli hudební stránce). 4* 80% {viděno na PC > televizi ve Full HD} ()

VvV14

Svižná, vtipná a strhující podívaná. Megamysl je vážně perfektní animák, který stojí za to vidět nejméně 2x. Příběh, postavy, vtipy i všude přítomné parodie na všechny možné filmy, jsou vážně skvěle propojeny a tak tvoří dohromady jedno z nejpovedenějších animovaných děl, jaké jsem kdy viděl. Doporučuji všem, kteří hledají odlehčující film na vyplnění nudného dne. ()

Maniik88

Ďalší podarený animák, má to čo podľa mňa animovaný film má mať. Animácia sa mi páčila, najmä vanúce vlasy stoja za zmienku. Je tam kopec vtipných scénok a postavičky sú celkovo podarené. Príbeh až tak moc nápaditý či originálny nie je, dá sa odhadnúť dej. No ja som sa bavil celý čas a to je pri animáku hlavné, zabaví aj deti aj starších. Vo filme sa mihnú aj skvelé pesničky, trápny je však záverečný tanec.. ()

Sundance.cz

Moc velké překvapení se nekonalo. Pro mě z animáků jeden z těch slabších. Konec byl o hodně lepší, než celý film, ale když budu brát film jako celek, hodnotím na 55 % ()

jadran90

Co by Joker dělal, kdyby porazil Batmana? Začal by luštit sudoku? Otevřel by si cukrárnu? Dal by se na politiku? Každý hrdina, ať už kladný nebo záporný, potřebuje svůj protipól. A právě v tu chvíli přichází Megamysl, aby postavil na hlavu veškeré zaběhnuté normy ze super hrdinových filmů, zparodoval je a mimo jiné nás u toho skvěle pobavil. Podobně jako Kick-Ass se nezastaví před ničím. Chybí-li nám nepřítel, vycvičíme si ho. Nejzajímavější na tom je, že se tvůrcům kompletně podařilo vyhnout trapnosti snad až na výjimku v podobě Titána. Jinak romantická zápletka, přerod hlavního hrdiny i vztahy mezi postavami fungujou na sto procent. Skvělá šou v podobě akčních scén mě pobavila jako už dlouho žádná podobná a všechno to neskutečně utíká. Trošku hladší konec by mi nevadil. Drobně pokulhává i vizuál, protože některé postavy včetně té hlavní mohly být propracovanější. Na stranu druhou, krátkovlasá reportérka byla opravdu hodna únosu. Skvělý zážitek jen dokresluje parádní hudba na čele s AC/DC. Nemohl bych se přestat smát, kdyby Peter Parker řekl něco ve stylu: "Omlouvám se lidi, beru si volno. Chci se vzdělávat.":-D ()

Godhaj

,,Oh, that, sir, is called a window.“ Tvůrcům Megaminda se úspěšně podařilo vytvořit chytrou a hlavně nečekanou parodii na všechny ty superhrdinské filmy, kterými se to v současnosti v Hollywoodu jen hemží. A parodie je to se vším všudy. Dočkal jsem se tak naprostého převrácení všech možných zažitých schémat, siláckých hlášek a trapného patosu. K tomu hraje naprosto vychytaný soundtrack složený ze starých pecek AC DC a Ozzyho Ossbourna. Postava Megaminda je prostě jedna z nejstylovějších animovaných charakterů! ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku