Manželé Patrick a Louis po dlouhých devíti letech nadále trpí smutkem ze smrti jejich jediné dcerky, která byla brutálně napadena divokým psem. Rozhodnou se tedy, že opustí město, vydají se na vzdálený venkov a pokusí se již nadobro na dcerku zapomenout. Od zdejších obyvatel malé vesničky se ovšem dozvídají o jakém si rituálu, který jim na pouhé tři dny dcerku přivede zpět ze světa mrtvých. (PetriK12)

papaJA21

Po dlouhé době horror který mě bavil. Horrory nemám nějak obzvlášť rád a ani je nevyhledávám. A když už něco dávají je to pokaždé ta samá řezničina. Takže pro mě byl tenhle film docela příjemným "oživením". Kamera a herecké výkony sem tam vypadají poněkud amatérský, na druhou stranu je tady cítit takové zdravé nadšení. ()

3n3my

Lacné spracovanie príbehu, ktorý tu už že vraj bol, no ja som sa s ním stretol prvýkrát. Niektoré scénky dobre zapadli a zapracovali, iné boli slabšie a veľmi sa nehodili. Prostredie ako z deväťdesiatich rokov malo možno ľahšie navodiť atmosféru, no spolu aj s postavami pôsobilo skôr nezáživne. Pre hororových fanúšikov nebol tento film asi ničím prekvapivý a rýchlo naň zabudnú, aj keď myšlienka bola dobrá, ale pokapala na spracovaní. ()

honajz2

Nebylo to špatný. Sice to není nijak převratný, chyb je tam jak máku, ale pořád to má aspoň nějakou atmosféru a zajímavý příběh. Ačkoli, první polovina se teda docela táhla, naštěstí druhá mě bavila víc. Pár scén to mělo zajímavých. Kamera byla taková divná, ale abych pravdu řekl, jako celek to špatné nebylo. Připadá mi to tu hrozně podhodnocené, 43% si to nezaslouží ani náhodou. 3* ()

misterz

Koniec pekne prekvapil. Celý čas sa snímok tváril ako mysteriózna rodinná dráma, kde sa rodičia pokúšajú vyrovnať so smrťou svojej milovanej dcéry, a potom si ako blesk z čistého neba príde veľmi solídna brutalita. Navyše postavy boli veľmi dobre zahraté. Škoda, že sa v dejovej linke (2/3 filmu) vyskytlo tak veľa šedivých scénok bez napätia a bez atmosféry. A to je práve to, čo si pri hororoch cením najviac. Čistý priemer. 60/100 ()

Astaroth12

Kto aspoň trocha pozná horory, s určitosťou ľahko uhádne , čo bude nasledovať. Je to odkopírovane od Kinga a keďže cintorín domácich zvieratiek mám rad, tak tento mi tiež bol po chuti. Stále sa tu niečo deje, rituály sú hnusne krvavé a zaujímavé. Je tu niekoľko slušne vygradovaných i krvavých scén a i keď kamera nebola najlepšia (hnusný strih), aj tak niečo vidieť bolo, chvalabohu aspoň za to. Herci nemali svoj deň a sem sa nehodili, kvôli nim som váhal z hodnotením, ale na koniec som dal slabé, ale 4*. ()