The Divide

• Německo The Divide – Die Hölle sind die anderen (více)

New York City, obyčejný den. Ovšem jen do chvíle, kdy je celé město paralyzováno nekonečnou sérií výbuchů. Skupinka několika rozdílných lidí nachází útočiště v suterénu obytného domu, kde byl (zásluhou paranoidního správce) vybudován provizorní protiatomový kryt. Jídla a vody je dostatek, strach, naprostá absence informací a sílící ponorková nemoc si však začínají vybírat svou daň a z bezpečného útočiště se tak velmi brzy stává klaustrofobická past. A venku zatím vyčkává "zlo", které předčí i ty nejhorší představy. Dokážou se naši hrdinové spojit proti společnému nepříteli a přežít? (Allien.9)

Diskuze

Tequilascz

Tequilascz (hodnocení, recenze)

Stejně se mi zdá že ještě nikdo neudělal pravej reálnej apokaliptickej film o nucleární válce :/

Astu.

Astu. (hodnocení, recenze)

Hoyt: Dík, je to trochu podobný, snad brzo vyjde ta klavírní verze. Aspoň si mi připomněl můj nejoblíbenější song od Marilyna.)

Matros

Matros (hodnocení, recenze)

Tož já mám rád tyhle "psychologické hry" v uzavřeném prostoru.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Ja mám zase z traileru pocit, že sa dej do podzemného krytu prenesie takmer okamžite a že tam ale nezostaneme až do konca filmu. Naviac tá hrozba "šťastnejší zomreli pri výbuchu" pôsobí nemenej mrazivo než úvodný záber. Zaujalo, uvidíme! :)

Tony-Z

Tony-Z (hodnocení, recenze)

LihO: Přesně moje slova! To zase bude epickej začátek s hrstkou opravdu slušnejch záběrů a pak se to zvrhne v komorní paranoiu o jedné místnosti a dvou hercích.
Hlavním vývozním artiklem toho filmu pak bude (nikdy neobjasněná) záhada výbuchů a zatajování informací před divákem kdo jsou vlastně ti zlí a proč to dělají.

Omlouvám se lidem, kteří sa na ten film těší a já jim tu "šlapu po bábovičkách", ale fakt nemusím filmy, kde se jde od exteriérů k interiérům, od davu k jednotlivcům atp. Třeba se pletu, viděl jsem konec konců jenom trailer, ale vůbec z něj nejsem nadšenej.

LihO

LihO (hodnocení, recenze)

z tých prvých 10 sekúnd traileru mi prešiel mráz po chrbte... čo sa dialo ďalej ma až tak neoslovilo

(hodnocení, recenze)

když pominu debilní plakát (vypadá to jak riddick), tak trailer vypadá moc slušně... tohle by mohla být řežba!

S.U.E.S.

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

Přesunuto na 2012. A podle plakátu na IMDb to vypadá na premiéru teď v lednu.  Doufám že to není FAKE.

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Až ho najdeš, dej vědět (do kina to stejnak asi nepůjde).;-)

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

No, nepředpokládám, že to půjde v týhle barbarský zemi do kin, ale kdyby nakonec přeci jen ano, tak letím do kina hned na premiéru.XD

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

JASM: Eh, teď koukám, že Gensova předchozí sračka Hranice smrti dostala na Bloody Disgusting 10/10. Tohle nikdy nepochopím

Hororoví machři a další strašidelný dům

Hororoví machři a další strašidelný dům

28.11.2011

Půjde po vás Hitman 2

Půjde po vás Hitman 2

26.05.2010

Přestože jednička nenadchla ani fanoušky hry firmy Eidos, ani „běžné diváky“, s rozpočtem 30 milionů vydělala jen v kinech rovnou stovku, takže zabiják s kódovým označením 47 se vrátí. Scénář Kylea… (více)