Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

rene75

Pokud to měla být akční střílečka, tak je tam moc balastu ve stylu "jak jsou ubohé děti v Charlestownu náchylné stát se zločinci". Pokud to měla být sociální sonda do podsvětí Charlestownu, tak tam bylo příiš mnoho scén, které se opájejí akcí. A Ben Affleck mi v hlavní roli neseděl: nevěřil jsem mu, že ten zločin myslí vážně. ()

teseth

Velmi zdařilý počin, který se snaží obsáhnout náladu bostonských ulic a povahy lidí, kteří se po nich procházejí. Celé se mi líbilo až na hlavního hrdinu, který měl radši zůstat jen v roli režiséra. Ve filmu mi připadal velmi prkený a neúplný. Nevěřil jsem mu ani jednu pózu. Toto se naštěstí nedá říci o ostatních účinkujících. Výkony zbytku hereckého týmu jsou naprosto perfektní!! Těch 5* je pro ně a ne pro Bena. ()

Javo26

Když se podivím na jednotlivé stránky filmu, tak mám chuť dát i 5*, ale tak nějak prostě nemám ten "pětihvězdičkový" pocit, ale bavil jsem se opravdu skvěle. ()

Talexa

Tenhle film mi utkvěl v paměti a ani nevím proč. Ben se usilovně snažil nebýt za krasavce, ale jeho hereckému výkonu to moc nepomohlo. Bena mám ráda, ale rozhodně ne kvůli jeho hereckým kvalitám nebo kvůli tomu, že je to pohlednej chlap :-) A tak mě moc těší, že se mu daří jako režisérovi a držím mu palec. Jeremy Renner se tu vyznamenal - jeho kreace člověka, který v hlavě už nemá nic jiného, než násilí (a to se mu líbí) byla skvělá. Nějaké to klišé se ve filmu sice objevilo, ale i tak se mi to líbilo. ()

Aldo_Raine

Rozhodně jeden z nejlepších filmů za rok 2010. Pravda, romantická linka je trošku přitažená za vlasy, za to zbytek jede na vlně maximální stylovosti a skvěle to funguje. Co tenhle film dost přibližuje jedné pecce z roku 95(i když se o nějakou imitaci evidentně nesnaží!) jsou herecké hody, agent Frawley vs. Jem.. + překvapivě s přehledem odvedená práce Afflecka na postu režiséra. Výsledek- jasných 90% a další projekce v dohlednu. ()

vlk++

Ben Affleck režie i hlavní role, vysoké hodnocení... byl jsem zvědav. Nebylo to špatné. Vůbec ne. Žádná mission impossible, žádní nesmrtelní hrdinové, kteří vždy přesně vědí, co udělat, aby to dobře dopadlo... hodně reálné to bylo. A to se mi na filmech líbí. U mně lepší 3* a Ben Affleck jako režisér obstál výborně. ()

Mr.Hackels

Docela mě to chytlo už od začátku. Jeden zloděj kliďas, druhej magor. To se mi líbí. Jeremy Renner byl výbornej. Vadily mi jen nějaké nelogičnosti. Ale třeba je to jen z mého pohledu. Je to tak na 70%, ale dám spíš tři hvězdy, protože znám lepší filmy, kterým jsem dal čtyři a tohle na ně o kus nemá. ()

saaaky

Ben Affleck prostě již nějakou dobu byl, momentálně je a - dá-li pánbůh - ještě notnou chvíli bude hvězda současného filmu. Tenhle film má prostě šťávu, nápad, správný nádech povahy společnosti dnešní moderní doby a v neposlední řadě i spád, vtip a přitom nenechá svého diváka ani odejít se vyčůrat, neb každá chvilka je důležitá. Zaujalo víc, než jsem si při prvním stisku "Play" myslel, že zaujme a jsem za to rád - další neobyčejný zářez do světa filmu dnešní doby. ()

Saprofag

Takže za normálních okolností za tři a tady za nenormálních za dvě! Nenormální okolnosti jsou: kopírování příběhu i mnoha scén z Nelítostného souboje. Přesto, že je to dobře natočeno, tak nechápu co to má znamenat. Velmi, ale velmi podobný příběh, jen ne tak hluboký, jako Nelítostný souboj a některé téměř doslovné citace, že bych až vyměšoval! Nebudu psát spoilery, ale je to škoda. I s Gone baby gone se tu paralely najdou. Nebudu psát jaké. Dvojka ze začátku zůstává a to s odřenýma ušima! ()

90125

Dosť dobré, aj keď špička to nie je. Usudzujem podľa toho, že som tento dvaajpol hodinový film pozrel v podstate jedným dychom. Pomerne solídne postavený príbeh, s dobre vymyslenými figurkami. Možno je to celé trošku zbytočne dlhé a ku koncu to až príliš pripomína Heat. Samozrejme, že sa to v ničom tomuto majsterštiku nerovná. Nikdy som nebol fanúšik herca Bena Afflecka a ani teraz som sa ním nestal. Ale vyzerá, že minimalne ako režisér je šikovný. 74 % ()

LIMBUS

Film mi sadol ako uz dlho nie. Mal vsebe vsetko akcia, krimi, zauzlenie, napatie a toto vsetko ked sa sklbi dokopy s kvalitnym obsadenim a vybornymi hereckymi vykonmi ti prinesie 5 hviezdiciek. Niektore sceny boli aj navyse ale som ochotny to prehliadnut. Doporucujem! ()

zlatovlas

Videná SE verzia, Affleck je schopnejší režisér ako herec. Na mňa ale príliš veľa vzťahov a skratkovito podaný hlavný dej (príprava lúpeží, ostatní členovia gangu) - je to v podstate len o Affleckovi a jeho dvoch ženách s príbehom na pozadí. 3,5/5 ()

bergeron

The Town, nic ine ako chvalu u tohto filmu sa neda napisat, rezia Ben Affleck. Stalo to za to, pribeh prespekulovany, vykony hercov uzasne, americke akcenty a doraz, hudba, scenar, a cela tato roadmovie vas az zachladil ked ste film dopozerali. Je to proste jeden z 20 naj filmov ake som kedy videl, a Ben Affleck mi ukazal ze je to pan herec, a tesim s aj na jeho dalsi herecky vykon v Argo. Tento film aj keby nanho citate hocijaku kritiku, nikdy neolutujete ze ste si to pozreli. ()

cajda77

Jak je vidět, tak i v roce 2010 stále táhnou klasické motivy, jako je třeba vyloupení banky. Film nepřináše ve své podstatě nic nového, na druhou stranu zaujme velmi slušnou podívanou, propracované akce jsou doplněny také klidnějšími scénami. Odpočinkový film, u kterého se nemusí dlouze přemýšlet, mohu doporučit. ()

montel

Čtyřčlenná banda zlodějů vedená Dougem MacRayem (Ben Affleck) se právě chystá vyloupit banku. Jako rukojmí si vemou vedoucí Claire (Rebecca Hall), kterou ale brzy propustí. Díky tomu, že ji vezmou řidičák tak parta zjistí, že Claire bydlí jen čtyři bloky od jejich čtvrti. Když jde jednoho dne Doug do prádelny, potká tam právě Claire a dá se s ní do řeči. Z tohoto rozhovoru se vyklube rande a dvojice se do sebe zamiluje. Mezitím nutí parta Douga k dalšímu přepadení a i když má Doug v plánu se vším přestat a odjet s Claire za kopečky, parta jej nakonec přinutí. To už je jim ale v patách FBI a čtveřice musí rychle vymyslet plán, aby neskončili ve vězení...Film trošičku připomíná o dost lepší Nelítostný souboj. Ale i tak jsem se ty dvě hodinky nenudil a na hodnocení jsem nepřidal, protože jsem to vše už někde viděl. Scénáři chyběl větší nápad. Jinak slušná porce zábavy. 60% ()

psycho.ta

Režisérsky parádní, v tom se Aflleck vytáhnul, ale je to strašný herec. Jeho neustálý výraz tupého hrocha v kombinaci s nehoráznou ukecaností a "vokecávanostmi" v tomto snímku (opustila mě maminka,měl jsem těžký život s otcem a bla bla..jak se proboha mohl zamilovat do holky, kterou unesli, to je absolutní nesmysl, který by ho stál život v base nebo by ho spíš zbytek party zastřelil okamžitě), za nedostatku adrenalin vyvažujících akčních scén, které jsem od takovéhoto filmu očekávala od první minuty, rapidně zhoršily mé hodnocení. Zato Renner si dobře vystřihnul roli psychopatického zabijáka a podle mě mu sedla..vzhledem k procentuálnímu hodnocení jsem čekala více..3*** ()

Johgas

Dobrý napínavý film. Až na to idealizování zločinců, oni to byli vlastně takoví hodní hoši, kteří když se zamilujou, tak....tak co jako? Změní se? A jejich předchozí zločiny jako že se nikdy nestaly? A do toho ta romantická hudba - spíš u toho mělo znít "Pověste ho vejš" :-) Ale přesto napínavé. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby