Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

Lukkyn

Dle mého soudu zmáknul Affleck dvě mouchy jednou ranou!!Je to jak příjemně zahrané tak hlavně velice dobře zrežírované. Film sice řeší otázku - zločinec je největší hrdina ano či ne? ale ve výsledku to nevadí a zas tolik to neotravuje!!!Do paměti se mi dostala hlavně scéna jak banda vystupuje z auta v maskách jeptišek a zítraj na toho poldu v autě :-) Z toho Afflecka snad jednou něco bude! :-) ()

Agent008

Špatný herec a dobrý režisér v jedné osobě. Celkově stylově akční krimi i přes některé nedotažené momenty, kdy je vše ''opravdu nenápadné'' jako třeba při připojení mezi ostatní policisty či sledování celé akce bez povšimnutí okolí, tak se na tento film rád podívám znovu - tudíž ode mě 4*. ()

Pointed

Parádní krimi film na večer. Zápletka tak nějak ohraná, nicméně mě to dost bavilo. Ben Affleck dokázal, že umí udělat dobrej film. ()

Crael

The Town ma skutočne príjemne prekvapilo. Čakal som prehnane veľa akcie a málo toho duchaplného dejstva, a ono to bolo presne tak akurát. Affleck sa predviedol v dobrom svetle, či už ako režisér alebo ako herec. Zaujal ma aj Jon Hamm, ktorý tiež podal presvedčivý výkon. Film, ktorý stojí určite za zhliadnutie :) Dávam 4* s čistým štítom. ()

Mrnavej

Měl jsem možnost vidět tento film ne Febio festu (kde totálně zmrvili titulky, ale díky tomu jsem si mohl pořádně vychutnat skvělou "slangovou" či jakou angličtinu, které jsem ani za mák nerozuměl), a velmi mě zaujal. Spousta dobře namíchané akce, a i špetka humoru, to vše se zápletkou, která se tak nějak dala očekávat, avšak v důsledcích mile překvapí. Výborná Rebecca Hall a John Hamm s mírně průměrným Benem Affleckem, nad kterým v kině uslintávala nejedna žena. Co dodat? Škoda, že v čr zatím nemá distributora. Prostě "Go FUCK yourself"! ()

BeaVV

Začiatok ide ztuha, ale po pár minutách sa to rozbehne a vám bude už len celý čas vrtat v hlave ako "toto" dopadne. Velké plus, že všetky akčné scény sú realne a herci hrajú skvele, dokonca aj Benovi som to uverila. Zdá sa, že sa z neho stáva slubný režisér. Žeby druhý Clint, dúfam, že áno. ()

schindler

Sice dávám 4 hvězdy, ale určitě lepší 4 hvězdy. Ben Affleck jasně dokázal, že Gone Baby Gone nebyla náhoda a že režírovat umí. Opět děj zasadil do Bostonu a přidal k tomu neopakovatelnou až reálnou atmosféru města. Spousta postav zde dostalo celkem dost prostoru, kterou nikdo nepromarnil, včetně sympatického Bena Afflecka. Pochvalu zaslouží i všehoschopný Jeremy Renner. Prostě velice solidní lupičské drama, které neskončí tak, jak si bude vetšina myslet. Další film Bena Afflecka bude toužebně očekáván. ()

SONYAGENT

Affleck se opět ukázal jako velmi schopný režisér s velmi citlivou kamerovou prací. Je v mnohém originální a dokáže diváka vtáhnout do děje i ve chvílích, které spousta zkušenějších režisérů odflákne. V tomto snímku zároveň ukázal, že je podceňovanou hvězdou romantických filmů s mnohem větším potencionálem si než kritici dokážou přiznat. Jeremy Rennerovi role sedla jak hrnec na prdel a doufám, že práce s Benem bude i nadále mít pokračování. Snimek byl pohotový, rychlý, akční a neměl hluchá místa.. ()

Naby

Rozhodne se musi nechat, ze jde o velice zajimavy film. Napinavy az do konce, troska te lasky se tam taky ukazala. Urcite jde o nadprumerny film v tomhle typu zanru. Kdo chce kouknout na trochu akce a vic napeti ktere je uveritelne skoro po celou dobu filmu, tak at nevaha :-). 3,7* je tak nejprenejsi. ()

PatryCzech

Překvapivě velice dobrý krimi film o bankovních lupičích, ani Ben Affleck mi tam kupodivu moc nevadil. Film je to vcelku napínavý a dobře odsípající, dávám s klidným srdcem 4* ()

P@\/EL

Pouze dobré kriminální drama, které na jednu stranu nabídne povedenou zápletku slibující zajímavý děj, ale na druhé straně mě film nezaujal z hlediska akčních a dramatických scén, jenž byly podle mého názoru dost nevýrazné a nikterak překvapující, což má za následek to, že si na film za nějakou tu dobu ani nevzpomenu. ()

Anatar

Přes některé nelogičnosti v ději moc povedený snímek. Film odsýpá a člověk se u něj a ni chvíli nenudí, což je velké plus. Za ty drobné chybičky a předvítatelnost filmu něco strhávám, takže za mě 70%. ()

trinan_kop

Pre mňa obrovské prekvapenie. Po "Gigli" som mal Bena Affleca za herca, ktorý bol kedysi kvalitný, ale teraz skĺzol na dno. Ale chlapec sa chytil réžie, pochopil, že ak chce hrať v kvalitnom filme, musí ho režírovať a aj napísať (trochu sa to ukázalo v Good Will Hunting) a bum, je opäť na výslní. A tiež ma zaujala Blake Lively, ktorá hrala úlohu veľmi vzdialenú od "Gossip Girl" - a pre mňa je to ukážka toho, že je to kvalitná herečka - dokázala sa vymaniť z "vecí" ako "Sesterstvo putovných nohavíc". ()

Peterek82

Bylo to fajn, bylo to akční, bylo to napínavé, ale... FBI cenila zuby, nedostaly ale čas někoho pokousat, posledních 25 minut bylo asi vyvařených z vody a tak nějak předvídavě splácané a ničím překvapivé. ()

hiroito

Město je dalším příjemným počinem Bena Afflecka. Town je surový, reálný, smysldávající film, který nám ukazuje pravou tvář ameriky. ()

shinlove

Celkem mě překvapuje, že si Ben nenapsal i scénář... Je to výborný režisér a jako herec zraje lépe než víno. Dvě hodiny ze života Bostonu, z té temnější části. Nezbývá než čekat, jaký další film v jeho režii nás z Bostonu čeká, po Gone baby gone další "pecka". 4* ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby