Diskuze

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Pilda17: tak vím že je, ale tak jako když to bereš tak že převzal jeho tělo a potlačil jeho vědomí na těch 8 min a po té záchraně se to akorát změnilo na trvalo takže je to takové posednutí dá se říct

Pilda17: tak to ber jak je to v Lovci Duchů posednutí démonem a máš to vyřešeno

Pilda17 (hodnocení, recenze)

flanker.27: Jako mě to nevadí zase tolik, že bych snižoval hodnocení. Akorát mi to jen nedává smysl a motá mi to hlavu. Pokud to tak má být, tak se to opravdu povedlo a účel je splněný..

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

a tak hlavní je že vznikl časový paradox a to je ten že zabránil výbuchu takže nebylo nutné použít zdrojový kód díky němuž se mu podařilo zabránit výbuchu což by němělo být možné, ale tak to se dá ve filmech s tématikou cestování čase čekat (to že převzal učitelovo tělo je minimální problém)

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Je to myšleno přesně tak, žije v cizám těle. Někdo tu před časem kopíroval Jonesovo vyjádření k filmu, kde to skutečně potvrzoval, s tím, že tím chtěl naznačit, že ten konec je díky tomu vlastně temnej. Jestli je to logický vstoupit do cizího těla v jiný realitě a tím ho jeho těla zbavit, to je prostě základní premisa na který je to holt postavený, pak užs e od toho odvíjí samotná logika příběhu. Jak to kterej divák přijme, to už je na něm.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

flanker.27: Jo jen tak se vezme jeho tělo? Pak žije v jeho těle, nedává to žádný smysl. Ten učitel prostě umřel? Tak že bude chodit po městě a lidi ho zdravit a on nebude vědět o koho jde a ani vlastního otce nemůže vidět a naopak učitele rodiče.. Mě by zajímalo jak by se to dál vymyslelo, je to hrozně nelogické.. :) Já vím myslím až moc dopředu a o nepodstatných věcech, ale nedá mi to...

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Co je k nepochopení. V poslední realitě Stevens zabrání výbuchu, předtím pošle nové Goodwinové z téhle reality zprávu. Učitel má smůlu, páč byl vedlejší postava. Od Stevense to nebylo fér brát si jeho tělo, ale hlavní postava je halt hlavní postava... :))

zekkx (hodnocení, recenze)

Pilda17: Nejspíš jo :) Ale to co říká Jeffrey Wright na konci je prostě předehra pro pokračování ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

zekkx: Jojo to jsem taky nepochopil.. :) Nesrovnalostí je tam dost, ale podle mě to není schválně, ale prostě chyba, protože vymyslet takový film není žádná sranda a člověk se do toho potom zamotá a je to špatný.. :)

zekkx (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tož nevím no.. Je to zapeklitý nebo zachybovaný :D. Teď jsem se na to koukal znovu a přišla mi divná ještě jedna věc.. Jak přijde Goodwinová k dr. Rutledgeovi do kanceláře, ten se tam baví s nějakým chlapíkem od armády.. když odejde, je tam scéna, která už s filmem nemá nic společnýho.. doktor tam vypráví o jakési krizi. To mně docela přivádí na myšlenku pokračování s hlavním záporákem dr.Rutledgem. +Mi vrtají hlavou další nesrovnalosti.. jaktože Goodwinová na konci dostala tu SMSku? Jaktože zabránili útoku bez Zdrojového kódu, jak vypráví ten voják v Rutledgeově kanceláři.. ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

zekkx: Jojo to jsem viděl, ale co se stalo z duší učitele? :) Prostě to nedává logiku :) Měl jeho tělo, to je mi víc než jasné, ale jeho vnitřek neměl :)

zekkx (hodnocení, recenze)

VyhyPilda17: Schválně se podívejte pořádně na poslední záběr v té alternativní realitě, v obrazu toho 'obrovského zpozahýbaného zrcadla' (nevím jak to nazvat, taková ta velká věc v Chicagu :D).. uvidíte sice Jakea Gyllenhalla, ale v odrazu uvidíme našeho učitele Seana..

DANTE[RK]

DANTE[RK] (hodnocení, recenze)

Hrabo: tak asi to znamena,ze buducnost vedeli zmenit,len sa o to nikto nepokusil (posledny pokus,o ktory prosil)... a tym,ze v buducnosti zmenis minulost,tak zmenis aj to,co sa stane v buducnosti...

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Zdar! Tak jsem to konečně zkouknul, těšil jsem se, ale moc spokojený nejsem. Nějak mi to nesedlo, čekal jsem to určitě lepší. SPOILER Ale ten konec mě naštval nejvíc, když teda přijmu, že po vypnutí žije v nějaký jiný realitě šťastně až do smrti, což by byl fajn závr, tak jak jse možný že tam pak ještě narvali to, že se "události z poslední smyčky" promítly do skutečného života? Že tím zabránil tomu výbuchu ve vlaku. To přeci odporuje tomu, co jsem se předtím dozvěděli. Prostě se to už stalo, nejde to změnit, jenom je možné "nasimulovat" tuto situaci a vzít si z ní poznatky do budoucna (k zastavení dalších útoků). Ale toto???

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

DANTE[RK]: Viz příspěvky v rozmezí 8.5.2011  00:31 - 8.5.2011  13:50; myslím, že jsme došli k závěru, že ten výbuch nijak jeho setrvání neovlivňuje, kdyby nebyl postřelen a vlak vybuchl, stejně by tam zůstal (což tak ostatně i je, byť to "přežije" o pár desítek vteřin)...

DANTE[RK]

DANTE[RK] (hodnocení, recenze)

malokedy sa stava,ze zaciatok filmu je jeho najlepsou castou.
v tomto filme to tak je.ale vobec nie preto,ze zbytok je slaby,ale preto,ze zaciatok je tak vyborny!
originalne a mnou nevidene podanie idea/zapletka,ktora sice omiela  otrepany problem cestovania/ohybania deja v case,avsak tu je to tak vyborne podane,ze je to neskutocne zabavne sledovat. cely cas som sedel,a bol zvedavy,co bude nasledovat.
ano,koniec je sice trosku slabsi,kde je vela vaty, ale pre uspokojujuci koniec filmu je to nevyhnutne.
DaViD´82 12:54 -  vtedy na tom parkovisku zomrel na nasledky strelnej rany.jednoducho nezmenil sled udalosti,vybuch nastal,a tak aj on musel zomriet.tak,ako ho vtedy zrazil vlak na zaciatku,tak teraz zomrel postrelenim.
na konci vsak zamedzil vybuchu,zmenil sled udalosti,a tak nezomrel,ostal v alternativnej vetve.

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Super film jen škoda že už po 65 minutách bylo vlastně po filmu a těch posledních 20 min byly jen zbytečné záběry, které mohly být lépe využity a proto film ztratil na napínavosti teda tak jsem to alespoň cítil já, ale jinak jsem s film velmi spokojen příjemné herecké obsazení a soundtrack je taky v pohodě.

Vyhy

Vyhy (hodnocení, recenze)

Pilda17: Možná když on ovlivnil ten čas tak vznikla nová realita a tím pádem učitel dějepisu není takový jakého jsme znali.. ;)))

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Také jsem o komentářích nic nepsal, ale tady o diskuzi, je to někde na posledních stránkách diskuze, to jistě najdeš ,-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

DaViD´82: Jo hledat v těch komentářích to fakt nechci, to je na dlouho. Nemůžeš říct v čem? Podle mého ten závěr byl také chyba, nebo spíš nedomyšlenost, kde zůstane spoustu nezodpovězených otázek..

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Pilda17Vyhy: Již to tu padlo, chyba to není... Problém je ovšem v něčem jiném, viz někde níže.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Vyhy: Dobrá otázka, právě to by mě také zajímalo, spíš bych ale řekl, že to byl nedomyšlený závěr a bral bych to jako chybu filmu. Tak to přeci fungovat ani nemohlo...

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem