Daniela._._.

Pokud přímo nevíte o čem film je,budete velice mile překvapeni.Něco nového-složené z více starých,ale dobrých=Super film.Mezi nejlepší právě patří ty,které ze začátku nemůžete dostatečně rychle pochopit a v průběhu už zadržujete dech a čekáte,co bude dál.Konec filmu není vůbec useknutý a má i nádech tajemna.Snad jen moc sci-fi.Ale to se dalo od sci-fi filmu čekat :o) ()

5ars33r

Jeden z mála filmů, který mě letos potěšil a který mě i příjemně překvapil. Od první scény si neříkáte, že jde o ryze komerční záležitost jak už tomu je bohužel často zvykem. Konec by podle mě sice měl přijít ve chvíli, kdy Stevense odpojí, ale na druhou stranu mám rád happy end, i když nevím jestli za cenu ze kterou byl našroubován zde. ()

Astu.

Nesmělé šlápnutí do tématu alternativních realit. Příjemně ubíhající snímek, u kterého mě zklamalo především to, že scénář jsem měl prokouknutý už téměř od začátku. Moon sice taky stál hlavně na pointě, ale užil jsem si ho o trošku víc. Lepší tři. ()

Snizek.zabijak

Jak tento film pojmenovat jedním slovem slovem? MASAKR. Film prostě překvapil. Celou dobu jsme byl v očekávání, kde že se to ten kpt. nachází. Když jsem se to ke konci filmu dozvěděl tak jsem nechápal. Prostě bomba. Jen snad ten konec trošku drtivější. Ale i tak to bylo šokující, když se nakonec zjistilo že se dokáže ovlivnit budoucnost zásahem do minulosti i v této formě. Mohu jen a jen doporučit. ()

JARDAHONDA

Kapitán Colter Stevens je zapojen do vládní mise založené na experimentu nazvaném : Zdrojový kód,který umožńuje existovat v paralelní realitě....Tuto cizí identitu může,ale využívat vždy a pouze osm minut.Má tedy právě 8 minut na akci proti zločincům..Závěr : 85 % ()

kacenkin

Spousta lidí říká, film je plný nelogičností a zbytečných, vyvařených klišé. Já však nesouhlasím, podle mě je to žánrová lahůdka, která musí nadchnout každého fanouška scifi. Nový, neotřelý pohled na skoky v čase a prostoru, avšak s velmi příjemným lidským poselstvím. Jake Gyllenhaal hraje tak, že mu věřím každé slůvko, ovšem i Michelle Monaghan je prostě k sežrání. Konec považuji za skutečně dobře vymyšlený, myšlenka paralelní reality krásně splynula s happyendem, který sem prostě patřil. A k tomu velmi chytlavý soundtrack. „Kristýno, co bys dělala, kdybys věděla, že Ti zbývá míň než minuta?“ „Pořádně bych ten čas využila!“ ()

NicRef

Moc hezky udělaný film s lehce, velmi lehce sci-fi laděným příběhem. Do filmu jsem se nakonec zadíval natolik, že mi přišel až téměř krátký. Nehrají v něm nějaké hvězdy a ani to není nějak silný příběh, ale mě upoutal, podle mě jeden z deseti nejlepších filmů tohoto roku. ()

stuj

Dobrý námět a koukatelně ztvárněnej. V hollywoodském stylu, takže nad chybama a detailním rozebírání jednotlivých událostí moc nepřemýšlejte, a budete se celkem bavit. P.S.: režisérův předchozí film Moon byl ale lepší. ()

kelley

Tak jen shrnu to, co bylo už napsáno: svěží sci-fi jednohubka. Trochu vadí příliš polopatický happy-end. Otevřený a dramatičtější závěr by filmu určitě ještě prospěl. Po "Moon" a tomhle dílku jsem velmi zvědav na další Duncanovy filmy. Řekl bych, že o něm bude ještě na poli filmové science fiction hodně slyšet. 75% ()

isikud

Pro mě povedený film, který je pěkně zpracovaný. Nechybí v něm romantická hudba, smrt, polibek, akční scény a marnost zacykleného osmiminutového kolovrátku. Abych psal kolik to stálo peněz to natočit, nebo kolik film vyrobil peněz či jaká je sledovanost u nás nebo ve světě, na jsou tu jiní. Mejch pár vět je můj dojem z filmu. Pro mě je film tedy souhrnně nadstandardně zpracovaná oddechovka s námětem, který bych nazval "variací na obvyklé téma" tohoto filmového žánru. ()

Tunator

Nebýt amerického happyendu, dal bych 4*. Nejdřív jsem se bál, že to bude další derivát Matrixu, ale nakonec jsem se dobře bavil. ()

Polda99

Čekal jsem naprostou senzaci, bohužel Source code je pro mě tak trochu zklamání. Je to sice dobrý film, u kterého se člověk nudit nebude, napětí jsem ale ve filmu hledal hodně těžko. Nejvíc je pro mě ale zklamáním závěrečné finále. Tak nějak jsem čekal něco dechberoucího, nějakou tu třešničku na dortu, místo toho jsem se dočkal přeslazenýho typicky americkýho "šťastnýho konce". Ten námět a celý příběh měl rozhodně větší potenciál. Je to celkem škoda, protože začátek filmu začal velmi slibně, bohužel konec udělal z nadějného filmu obyčejný průměrný scifi thriller. Přesto doporučuji ke zhlédnutí už kvůli Jaku Gyllenhaalovi a Vere Farmige, která mě opravdu zaujala svým umírněným hereckým projevem.... ()

Awesome

Hodně povedený způsob, jak strávit hodinu a půl života. Na začátku sice poněkud pomalejší tempo se časem rozvine v něco, co opravdu začne dávat smysl a co více, začne to být hodně zajímavé a vtáhne vás to do děje. Trochu rozpačitý konec, který mohl nastat ještě o pár minut dříve, dokonale vyrovnává tradičně patřičně melancholický Gyllenhaal, který dává dokonale zavzpomenout na Donnieho Darka. Za 80% tento kousek určitě stojí. ()

JerryPilsen

Scifi podle mého gusta,cestování v čase výborní herci.Žádné polopatické vysvětlování,ale postupné objevování zápletky.Trochu kratší stopáž,ale víc to asi nešlo protahovat. ()

Calvus77

Tento typ filmu (sci-fi) mám celkem rád a tenhle rozhodně nezklamal! Gyllenhaal je sympaťák, takže jsem mu ten , skutečně sentimentální a zbytečný, závěr ze srdce přál. ()

sucker2011

Když jsem se díval poprvé na tento film tak jsem se v něm nemohl nějak moc vyznat ale na podruhé jsem se už orientoval a dnes ho považuji za jeden z nejlepších filmů naší domácí zbírky.Lehce vyprávý i o tom jak lidstvo získalo novou technologii a jak ji využívá.Je filmem ve kterém, hlavní hrdina je nucen se neustále vracet je to takový comeback který nikdy nekončí.Pomalu začíná zjištovat kde je a proč se ocitl právě ve vlaku ve kterém se odehrává většina tohoto filmu.Přirovnávám ho lehce k filmu Matrix.Proto tomuto filmu jsem nucen dát pět hvězd,neboť si to tento film opravdu zaslouží. ()

Pierre95

Tenhle film mě nezklamal a vydržel sem u něho celou dobu, bez jediné přestávky. Taky Michelle Monaghan byla jako vždy výborná. ()

excowboy

Po zajímavé první polovině mě docela zklamal závěr, který nedával smysl..nehoda se nestala..pilot nezemřel..ale žije v těle učitele? Divný..nebo jsem asi natvrdlej. :-) ()

Bilanc

Parádní sci-fi, které otevírá klasické nedořešené paradoxy v cestování časem. Nutno říci, že se v mysli začaly rojit až po skončení filmu, protože během snímku o nich prostě není čas přemýšlet. Nepodíváte se sice do celého světa ani neuvidíte akční scény nabité nejmodernějšími efekty, místo toho po většinu doby zůstanete asi ve třech interiérech, ale to na akčnosti tohoto díla ani trochu neubírá. ()

Telchar

Výborný film. Šlape tak dobře, že jsem ani nestihl v průběhu filmu šťourat a komentovat logické chyby. Dal bych pět, ale ten konec je takovej... Rozhodně doporučuju... ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem