Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Pipo83

Pipo83 (hodnocení, recenze)

no neviem, ale myslim ze pomenovanie mesiacov mame latinske a nie anglicke ;-)

Redi (hodnocení, recenze)

Ano, vím že pojmenování měsíců po slovensky máte anglické... ano, přečetl jsem si všechno (jako kdyby to byla diskuze přes xx stránek)... nemění to nic na tom, co jsem napsal. *ROLLEYES*

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

Triviálna vec to nie je už len preto, že českým mesiacom slovák nerozumie a kedže je človek v práci, tak na trailer nekliká. Skús si najprv prečítať všetko, než začneš hrať mudreho :))

Redi (hodnocení, recenze)

No jo, radši se zeptat jak blbec na naprosto triviální věc v diskuzi, než aby člověk klikl třikrát myší na internetu... demence.

Redi (hodnocení, recenze)

Sartorius: no, na facebooku píší: ,,Series II - Coming this Autumn''... ještě jsem trochu googlil, a nějaký člověk v nějaké diskuzi psal že okolo Novembera (listopadu) ... tož asi tak... Nějaké přesné datum jsem ale nenašel.

Candid

Candid (hodnocení, recenze)

Padavan: Původně mě napadlo, že na tom kole by to mohl být sám Nathan, ale to jen do té doby, než se objevila jeho pravá schopnost.

Padavan

Padavan (hodnocení, recenze)

no OST na 1.serii je vyborny....tak doufam tez, ze i na 2.serii to bude stat zato ;)

Redi (hodnocení, recenze)

No, já se hlavně těším na OST... samozřejmě i na seriál... i když několik songů do osobní kompilace nedošlo :)

Padavan

Padavan (hodnocení, recenze)

tak by me zajimalo jak druha serie zacne, uz se nemuzu dockat ;) a co me vrta hlavou, kdo byl ten typek, co zachranil Nathana, pred tou sektou na tom kole? Nejaky novy superhero??... a nebo je to ten policajt, co zatknul Curtise a hledal Sally? Mame tu dost podnetu pro nadchazejici sezonu .... uz aby 2.serka zacla ;))

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

jo, to ma tiež mohlo napadnúť:) veď ja som mala tie isté titulky, ale vôbec mi nedošlo, že Kelly je preložená do SK...vôbec ten rozdiel nevnímam:)

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

to Tom Riddle - videl si Misfits dabovaných? kde to dávali? ja som pozerala v originálnom znení, Kelly má brutálny dialekt...a veru Simon je super, doma má malého Daleka:)

Crazzynka

Crazzynka (hodnocení, recenze)

No asi už sem přišla na to jak zjistí že Nathan živej.. No víte co on nemůže umřít no a co když Kelly so půjde poplakat na jeho hřbitov no a uslyší jeho myšlenky???;-) :) :D jo a když tak http://mis-fits.blog.cz/

Bitten

Bitten (hodnocení, recenze)

akurat uleteny pribeh... ale kolko ma casti? nemozem nikde najst, dostal som sa po 6 a fest to chce 7 :)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V