Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Deschain (hodnocení, recenze)

no, ja to zatiaľ vidím tak, že sa chce možno venovať filmom, na úkor skvelých Misfits...som zvedavá, či bude nejaké podrobnejšie info, interview alebo hocičo

Eržik (hodnocení, recenze)

Tak moc jsem doufal, že to je nějaký opožděný apríl... Podle všeho není, udělají nějaký předdíl třetí serie, kde dojde k vyloučení postavy Nathana a uvedení nové, Rudiho.
Nejvíc mě na tom asi mrzí, že to prostě vypadá, že Robert nám zpychnul...

Deschain (hodnocení, recenze)

ja mám najradšej Simona, ale veru zvláštne rozhodnutie...aj sa vie prečo už nebude? na základe čoho sa rozhodol?

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Už jsem to bohužel taky četl. Upřímně - bez Sheehana to už nebudou Misfits...

2-Xtreme

2-Xtreme (hodnocení, recenze)

Tak to je velká škoda. Sheehan bol tahúnom seriálu, ale zrejme sa všetko bude točit okolo postavy Simona.

(hodnocení, recenze)

Smutná zpráva pro všechny, kdo se těšili na Nathana v 3. sérii.. Robert Sheehan prej odmítl hrát v 3.sérii a nahradí ho prý jakýsi Rudi.
Nevim co je na tom pravdy, ale dost mě to naštvalo. :(
www.robert-sheehan.com

Splasher

Splasher (hodnocení, recenze)

Dle mého názoru Kelly mluví nějakou verzí pouliční londýnštiny říznutou slovníkem a gesty chavs. Od severního přízvuku se to docela liší.

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

SPOILY? ... Všichni dostali schopnosti podle toho, co si vždycky "přáli" umět... Napadá někoho, proč má Nathan zrovna nesmrtelnost a ještě k tomu vidí mrtvé? Jako že se vždycky chtěl vysmívat smrti do xichtu, nebo jak to chápat..? U ostatních postav jsou ty schopnosti naprosto zřejmý, ale tady mi možná něco uniklo.. :)

SPOILER
Já taky odpouštím veškerý nedostatky, tenhle seriál je prostě jedinečnej a hlavně zábavnej.
Gorilák se mi líbil a díl to byl dobrej, vždyť Simon tam o to přišel... :-)
Celkově je jednoduchá genialita a psychologie v tom, že bouřka dala "postiženým" něco z jejich podstaty, tedy to odráží jakousi vnitřní stránku člověka a to je prostě zajímavé a často zábavné sledovat.
Mlíkař je vlastně taky hodně originální a vyčnívající postava, jenže mě ten borec prostě sral a taky bylo stupidní, jak snadno všechny dostal, sice důmyslně a jedinečně, ale prostě nesympaticky a nejlepší bylo až to dělo od Curtise na konci.
Zkrátka jak jsem už psal, věřím, že třetí série toho ještě dost osvětlí... nebo možná zamotá. Každopádně Nathan jistě jen tak neomrzí...

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

GlaDOS: já vždycky vzpomínám na epizodu s gorilákem a přijde mi vždy nudná...dokud si nevzpomenu na goriláka a neuvědomim si jak dokonalej byl:D

GlaDOS

GlaDOS (hodnocení, recenze)

SPOILER
Nad tím Simonem sem taky přemýšlel a docela mě to štvalo, jak to nedořešili. Ale zase ten seriál je geniální v mnoha jiných věcech a už kvůli Nathanovi se na Misfits nemůžu zlobit
Konec SPOILU

A to sem jedinej, komu mlíkař a gorilák připadali cool? Ale je fakt, že kdyby byl tatér bez alergie, bylo by to daleko lepší. Extras mám. Dělám do angliny, ale tahle britština (zvlášť Kelly) mi dělá problémy a občas něčemu nerozumim. Hrubý obsah si dám dohromady, ale prostě si to nevychutnám, takže čekám na titulky. Jinak souhlas, The Birthday Boy je dobrá scénka s pěknym závěrem :D

Spoil!
Nad touhle "trhlinou" jsem se raději nechtěl moc zamýšlet, abych si nehanil tento absolutně perfektní seriál. "Classic!" Ale ve skutečnosti poslední dva díly silně "shiting me off" Mlíkař je otřesně odpornej a stupidní. A v posledním díle kdybych se málem neurval smíchy při totálně nechutné a brutální scéně po porodu, kdy Nathan rozdupe placentu, což je jedna z nejodpornějších a nejgeniálnějších scén co jsem kdy viděl, ale asi jen díky Nathanovi, tak to "finále" really piss me!
Mám totiž takovej dojem, že scénáristi vychytávají nedomyšlený věci právě tím vracením času. Obzvlášť z té šesté epizody, protože i když to Curtis vrátil, tak se něco z toho muselo stát, protože jinak by ani future-Simon nemohl Alishy pouštět to video how they become famous, respektive ona ho našla u něj v compu...
Celkově se utěšuji tím, že ve třetí sérii to vše vysvětlí a napraví, i když potom, co se všichni vzdali tak stupidně svých schopností, mě už asi nic ten původní jedinečněj pocit ze zvládání údělu, nevrátí...
A ještě něco, viděli jste ty extras? Některé scénky jsou slabší jiné potěší, ale ta jak má Nathan narozeniny je neskutečně vtipná, tu vystřihovat nemuseli. Zkrátka humorná stránka je na tomhle skvělém seriálu nejlepší, je to originální a neotřelí humor, který by se mi jinak ani nelíbil, ale v téhle podobě - Melonfucker!!

SphereF

SphereF (hodnocení, recenze)

tom.cube: To je teda pravda, myslím si, že to byla katastrofální chyba. Za tohle u mě seriál hodně klesnul:)

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

SPOILERY.... Zamotanej jsi do toho ty. Simonův úděl je vrátit se do minulosti, aby zachránil Alishu a jeho mladší já s ní mohlo být. Kdyby to neudělal, nikdy by se z něj nestal super-Simon a on by nikdy neexistoval. Prostě klasický paradoxy s cestování v čase, nemá cenu se v tom dloubat...
Mnohem víc mi vadí, že v posledním dílu Simon ví o Simonovi z budoucnosti. Buď mu to Alisha řekla (a porušila slib, který dala umírajícímu Simovovi), nebo je to hodně velká a pro mě nepochopitelná chyba tvůrců, kteří, jako by to nestačilo, na začátek dílu ("v minulých dílech jste viděli...") dali právě onu scénu, jak se Simon dozvěděl pravdu. Jenže Curtis potom vrátil čas, takže se to vůbec nestalo.... A jestli to tvůrci chtěli zamáznout jen tím, že se to prostě během těch tří měsíců nějak dozvěděl, tak jsou pěkný pitomci, vývoj Simona je jeden z nejzajímavějších prvků seriálu...

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Obsahuje spoilery!!!
Scénáristi se do toho nějak zamotali se mi zdá.
Simon se vrátil z budoucnosti, v které se s Alishou milovali a která byla po sleze zabita, aby zabránil její vraždě týpkem ''Where is Colti?'', ke které ale ve skutečnosti mělo dojít ještě před tím, než se Simon a Alishou dali dohromady?? Stejný paskvil jak Terminátor, o kterém se tam nezapomněli zmínit, asi aby to zmírnilo pocit jak to podělali nebo nevím.
Jinak super serie, která mi přišla vtipnější... možná by mohli ubrat na banálnostech jako tatér alergický na buráky (i když jsem se u toho dobře pobavil) nebo ten mlékař byl naprosto už trapný... gorilák wtf?? Nathan jako přerostlé děcko mě dostavá úplně nejvíc (u jeho názorné ukázky jak si ho zkoušel vykouřit, jsem nemohl :D ) ... jinak doufám, že nenechají umřít novou, sympatickou postavu Nikki, to by mi radost neudělali.

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

davac: ono stačí, když si pustí člověk nějakej film od Ritchieho (rocknrolla, podfuck..) nebo rozhovor s bratry Gallagherovými z Oasis, rodiště Manchester, a najednou má pocit, že všichni Britové jsou Kelly

UN

UN (hodnocení, recenze)

Nemyslim, neviem ako vy ale ja som jedneho brita z londyna pocul hovorit skor som mu nerozumel ani slova a kamos co zije niekolko rokov v uk vravi ze tam tak rozprava kazdy druhy takze to nemusi byt ani prizvuk.

Deschain (hodnocení, recenze)

sankacoffee - no je to vianočný špeciál, dejovo nadväzuje na koniec druhej série asi tak ako na seba nadväzujú aj tie ostatné diely a to ako naň nadviaže tretia séria, tak to uvidíme niekedy na jeseň...ale myslím, že sa tam udejú veľmi podstatné veci

SphereF

SphereF (hodnocení, recenze)

Eržik: je to slang 100%tně, ale Wales to rozhodně není, proto jsem čekal, že se ozve někdo tohoto zvěrstva znalý:)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

ten specialni dil je jako specialni, jako navic,nebo jako normalni, ze se od nej bude navazovat dalsi dej?

Eržik (hodnocení, recenze)

Kelly mluví anglicky, ale má šílený akcent a ještě k tomu slang, takže titulkáři a asi i dabéři to dali slovensky, ve skutečnosti půjde třeba o severní Irsko, Wales, nebo nějakou jinou část Británie - podle mě teda. Ale žeru to, její: „Sometimes, I think I fucking love ya“ je jedinečný..

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

Urcite anglictinou, ale ten prizvuk je sakra brutalni :-) zni to jako.. nevim, nejde to k nicemu prirovnat..

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V