Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Redi (hodnocení, recenze)

R_Dwarf: Nejspíš to bude tím, že Rudy je jenom jeho záplata. Totální krypl tam nesmí chybět... to nám přeci tvůrci (ne)přímo sdělili prostřednictvím 'Nathan Goes to Vegas'.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

R_Dwarf

R_Dwarf (hodnocení, recenze)

LokiZombie:  Pravda, Rudyho schopnost se mi taky zamlouvá, můžu říct, že je to snad jedna z mých "nejoblíbenějších" .  Přesto, Rudyho osobost se přece jen mohla lišit od Nathanovi. Takhle Rudy působí jenom jako jeho záplata.

LokiZombie (hodnocení, recenze)

R_Dwarf: ono to neni až tak jednoduchý, Já třeba mám rudyho rád kvůli plachému Já

R_Dwarf

R_Dwarf (hodnocení, recenze)

Režiséři udělali velkou chybu a to tu, že po odchodu Nathana dali do seriálu postavu, která měla stejnej charakter. Kdyby dali Rudymu jinou osobnost, tak by to bylo celkem v pořádku (i když Nathan mi bude chybět pořád. Na jeho "Save me Barry!" se prostě nedá zapomenout :D), takhle to ale působí jako Nathanova náhražka.

bibedy

bibedy (hodnocení, recenze)

Pet hvezdicek patri prvnim dvema seriim, treti vicemene nuda.. doufam ze ctvrta serie nebude pokracovanim treti...;-)

LokiZombie (hodnocení, recenze)

DannyBoy80: ale třeba Being human neni špatnej:-)....(řekl neznalec britské předlohy, takhle)

DannyBoy80

DannyBoy80 (hodnocení, recenze)

LokiZombie: tezky syndrom vyhoreni v tom Holyvůdu. Nicmene pokud pujdou smerem IT Crowd > Big Bang, tak ok, pokud chcou udelat opravdu remejk tak potěš koště.

Redi (hodnocení, recenze)

DannyBoy80: Ale Shameless není špatný, i když jsem koukl jen ze zvědavosti na první dvě episody a potom zpět k originálu.

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Firebug: to spíš ať sheehana přetáhne americká produkce, která chystá remake misfits:-D... jako že to nebude úplně remake, to by bylo supr.

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Vcera jsem dokoukal treti serii a budu tak pro nekoho mozna spoilerovat. Serial to je opravdu skvely a i kdyz prvni serie byla pro me asi nejlepsi, tak i trojka stala za to. Nejvic me na tom asi bavi to, jak tvurci zachazi s postavami.. Neni to tak, ze by v prvni serii byly predstaveny charaktery postav, ktere jsou po zbytek serialu nemenne, ale obcas se opravdu slusne zamicha s kartami. At uz to bylo zmenou jejich schopnosti, odchodem nejakych postav ci pridanim jinych. Posledni dil se zhmotnenymi duchy byl hodne dobry, ale ten konec se Simonem podle me trochu uspechany. Aspon jeden dil ve ctvrte serii by mohl stravit hledanim schopnosti cestovani casem. Jinak jsem na 4. serii hodne zvedavy a nedivil bych se ani nejakym vetsim zmenam. Treba par dilu s Nathanem z vezeni, kde by potkaval zase uplne nove zmetky, bych se vubec nebranil :-)

YennaMac

YennaMac (hodnocení, recenze)

treti serie je super, po druhe slabsi serii to zase poradne nakopla.... ale bojim se trochu ctvrte serie jestli bude... jake charaktery asi pridaji...

Redi (hodnocení, recenze)

G..: To nevíme... to byl cliffhanger jak kráva :D ... stály a čuměli přes řeku a oslavovali uspěšnou záchranu světa... kamera se vzdaluje a 'náběh' na titulky s happyendouvou hudbou, kterou přerušil Curtis a prohodil: ,,Co se stalo s Huňáčem??'' Alisha: ,,Ooh shit!" všichni se otočili a rozběhli se do kulturáku... střih, konec. :)

(hodnocení, recenze)

junior1099: To mi připomíná, kam nakonec zmizel ten zombie kocour?

Redi (hodnocení, recenze)

Včera jsem dokoukal... no, tak jestli Nathan musel odejít, tak musel a lepší náhrada snad nemohla být (i když zpvu mě místama vadil, pač to parkrát spadalo do trapnosti), mohla být jedině horší.  Luckyboy to napsal pěkně.

Jinak v díle se zombie si mohli pohrát s nějakýma maskama.

Luckyboy

Luckyboy (hodnocení, recenze)

Na Nathanovi to celé nestojí. Seriál je o spoustě jiných věcí. A hlavně Rudy je také skvělá postava. Sice někdy je snaha o obdobu Nathana dost zjevná, ale v jádru je Rudy úplně jiný typ charakteru jako Nathan.

DannyBoy80

DannyBoy80 (hodnocení, recenze)

3stan: sak v poho me vyloze nevadi nikdo, i RUdy byl v pohode. Vetsinou se tu nezminuje Curtis, ten je tez v klidu, napr. dil s prevtelnim natrvalo do zenske nebo v klubu s opakovanim deje byly super a on je tahnul. Alisha tez v poho, strasne sexy, i kdyz postava mozna nejslabsi :)

3stan

3stan (hodnocení, recenze)

DannyBoy80: no myslím si, že kvalita hereckého výkonu súvisí (či závisí?) od kvality série ako takej a jej scenára....ale ako čítam, tak každý tu máme svojho TOPmisfita :) takže prečo sa vadiť za kus rožka ;D

(hodnocení, recenze)

Simon byl nejlepší v první sérii, kdy byl prostě jenom "weird kid".

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V