Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

MI-380

MI-380 (hodnocení, recenze)

sonnak: Díky, jak jsi to vypátral? Stačilo dávat pozor při sledování seriálu?

MI-380

MI-380 (hodnocení, recenze)

Ví někdo, kde to natáčeli? Nějaká periferie Londýna? Ten kulturák, jezero, paneláky...něco jako další herci v hlavních rolích.

Eilean Donan

Eilean Donan (hodnocení, recenze)

Po prvej sérii dávam 3***, pričom finálna nemala chybu, ale celkovo... nič moc, po viacerých stránkach. Herecky je na tom "Nathan" asi najlepšie, talent, nesporne +  Simon/:)/

Tauri

Tauri (hodnocení, recenze)

Jsem ráda, že takovýto seriál vznikl. Je jedinečný. Nejvíce mě dostal třetí díl druhé série.

Eilean Donan

Eilean Donan (hodnocení, recenze)

po pilotnej časti to nevyzerá veľmi "ružovo", v mojom ponímaní, ale uvidíme, čo bude ďalej...

Padavan

Padavan (hodnocení, recenze)

dvě schopnosti má zatím jen Nathan , je nesmrtelný a vidí i muže mluvit s mrtvými... no, jsem zvědav na 3.serií ;)

MatejNosal (hodnocení, recenze)

Americ: Simon by podľa mňa mal získať cestovanie do minulosti od Curtisa keďže budúci Simon sa vedel pohybovať do minulosti. :) alebo nejakú takú schopnosť lebo keby mal presne tú čo Curtis, tak po návrate do minulosti by bol len jeden simon ten čo vie veci z budúcnosti by nahradil toho starého a neboli by dvaja ako to bolo.

Americ

Americ (hodnocení, recenze)

Celkom som zvedaví, aké nové schopnosti dostanú .SPOILER Simon z budúcnosti sa mohol dotknúť Alishi ešte keď mala svoju schopnosť neviem nakoľko vážne môžme brat predchádzajúce diely ale jeho nova schopnosť by s tím nejako mohla súvisieť.

royaler

royaler (hodnocení, recenze)

to že Curtis zabránil tomu aby se stali slavní(pobývali v hotelu) neznamená, že Simon se během těch 3měsícu o tom nedozvěděl jinak. Už se to jednou stalo a to, že sundali mlíkaře tomu aby se to dozvěděl nějak moc nebrání :) (ikdyž se to nestane stejným způsobem)

skorpios

skorpios (hodnocení, recenze)

ja dufam, ze v nasledujucej serii nam scenaristi vysvetlia, ako to vlastne bolo. dost ma to zaujima.

Deschain (hodnocení, recenze)

ja to beriem tak, že si to má každý vysvetliť po svojom...nemusí byť všetko od slova do slova povedané v seriáli...

Deschain (hodnocení, recenze)

no 7. diel je tri mesiace po šiestom...takže za ten čas to asi nejak zistil...keď s Alishou býva v tom byte

MatejNosal (hodnocení, recenze)

No ano ale potom ten černoch vrátil čas čiže nič s toho sa pre nich ako keby nestalo ale v siedmej casti o tom stále vedel. Ale ako o tom mohol stále vedieť ked vrátil čas do doby kedy o tom nevedel hmm?

mendrit

mendrit (hodnocení, recenze)

Spoiler: MatejNostal: Se Alisha prorekla a zminila se mu o vete kterou nikdy predtim nerekl, tak se to Simonovi nezdalo a sel za ni domu, jak odchazela z hotelu a dosel do sveho apartmanu, kde porad nevedel o co jde, ale ta uz mu to dopovedela...

MatejNosal (hodnocení, recenze)

Mám dotaz, ten 7 diel vianočný bol časovo(myslím dej filmu) po 6-tom diely? ak áno tak mi tam nepasuje to že simon vedel o tom že tam bol z budúcnosti, keďže v 6 diely vrátili čas do doby kedy o tom nevedel lebo on sa to dozvedel keď bol v hoteli neviditeľný a počul Alishu. A v 7 diely to stále vedel. wtf?!

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Zřejmě ne, na imdb o tom není ani písmenko, ale čert ví :-). Nicméně díky, že jsem se na její profil díky tobě podíval - aspoň vím, že natáčí "4." pokračování Prciček - čímž by navázali na výborné první tři filmy...

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

nebyla v tom vánočním díle jedna ta oblbnutá náhodou Alyson Hannigan z how i met your mother? :)

Danny991

Danny991 (hodnocení, recenze)

Super seriál, škoda že další díly budou až příští rok... Mimochodem, vánoční speciál byl odvysílanej už včera :)

xxENDxx

xxENDxx (hodnocení, recenze)

pro mě 2x06 zatím nejlepší díl vůbec. 3. řada začne nejdřív v září, ale spíš později. 2x06 měl rekordní sledovanost, díky které možná 3. série dostane 13. dílů. + SYFY plánuje americkej remake

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Neříkám, že poslední část nebyla dobrá (to se zatím u Misfits nestalo), ale pro mě nejslabší z celé druhé série. Ale upoutávka na vánoční speciál byla výborná, na ten se těším!

Americ

Americ (hodnocení, recenze)

Skvela časť teším sa na vianočný špecial . SPOILER ALERT .....- Zabíjať ľudí mliečnymi výrobkami... :)) , kam na to chodia ??

Deschain (hodnocení, recenze)

wow, posledný diel úplne parádny, teším sa na špeciál...inak, keby neplánovali tretiu sériu, fakt by ma zaujímal potenciálny záver :)

skorpios

skorpios (hodnocení, recenze)

Pochybujem, ze to pojde uz v lete. Myslim si, ze 3. seria pojde az v novembri ako predosle dve serie.

smista

smista (hodnocení, recenze)

Super serial,ale slysel jsem, ze dalsi serie bude az v lete (a to me hrozne stve), je to pravda?

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V