Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Diskuze

Sten2

Sten2 (hodnocení, recenze)

Eržik: To je hezký ale pochybuju, že to Rudy podá tak jak Nathan...

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Souhlasím s tím, že i bez Nathana to nakonec může být dobré, protože scénaristi respective maník co psal všechny Nathanovy hlášky, je pořád ve formě a pro Rudyho toho má prý dost připraveno...

Mugs

Mugs (hodnocení, recenze)

Myslím, že Rudy ho v pohodě nahradí. Jde přece jenom o scénář, ted zálezi na tom jak to proda:-)

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Jane18CZ:  Já si vždycky vybavím Kelly, i když jí moc nemusím... je to individuální, ale uznávám že nathana má v oku asi spousta diváků.

Třeba nám  z Rudyho vyleze, že Sheehan nebyl až tak nepostradatelný jenom jeho role byla dobře napsaná:-)

Anja27

Anja27 (hodnocení, recenze)

Jane18CZ: no nevím, ale já mám třeba ráda všechny...jo Nathan byl super, ale Robert měl asi svoje důvody, proč odejít, tak nezbývá doufat, že se s tím tvůrci poperou :o)

Jane18CZ

Jane18CZ (hodnocení, recenze)

Bez Nathana už to nebude pravé Misfits, vždyť když se řekne Misfits, kdo zvás po tímto názvem vidí někoho jiného než Nathna? :) ach jo, už se na tu třetí sérii ani netěším

derive

derive (hodnocení, recenze)

Tak ja věřím tvůrcům, že i 3. sérka bude alespoň tak dobrá jako ty dvě předchozí, protože na co zatím sáhli, tak dopadlo na výbornou....nicméně odchoda Nathana je rána pod pás jak sviň....

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Bohužel je naprosto jasné, že příchod postavy Rudyho je reakcí a řešením odchodu Roberta, koneckonců tím samotné prohlášení začíná.
... but lovely thought... :-)

Pilouš

Pilouš (hodnocení, recenze)

Pozor, nikde nebylo řečeno, že Rubyho nebude hrát právě Robert Sheenan. Nebo ano?

Daveoff

Daveoff (hodnocení, recenze)

Klenotka
s tím Simonem máš docela pravdu :) hlavně v druhé serii je ta podobnost docela dost znát..

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Zrovna jsem Misfits dokoukala a odchodu Nathana jsem se dočetla právě před posledním dílem, tak jsem si to pořádně nevychutnala :-( Mrzí mě to zvlášť proto, že na svou schopnost čekal celou jednu sérii a navíc byl zdrojem nejlepších vtipů. Nemluvě o jeho popichování se Simonem. Ten mi upřímně až tak zajímavý nepřijde, protože celá ta jeho linie se nepěkně podobá Peterovi z Heroes (kterého jsem nemohla vystát). Hádám, že to okecají tak, že odejde s Marnie a dítětem? K té postavě to sice absolutně nesedí, ale aspoň nějaké vysvětlení je lepší než žádné.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

I tak si pod pojmem krátkometrážní film představuji cosi "jiného," ale budiž ;-)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Omlouvám se, pokud se pletu, do hloubky jsem to nezkoumal, ale neměla by to být jen krátká webizoda?

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

lepší stránka věci je, že ho neustřihnou z ničeho nic ale že třetí sérii bude předcházet film který všechno vysvětlí, takže nathana se nabažíme minimálně ještě tam

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

To, že už tam nebude Nathan, je opravdu smutné :-( a já se tak těšil... jak psal Dudek, neumím si to bez něj představit.

UN

UN (hodnocení, recenze)

uz hodne davnejsie sa o tom hovorilo, zevraj mu to nevychadza s nejakym inym filmom

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

no veď! čo môže byť lepšie ako vtípky na Simonov účet? Deschain is sad...najprv super správa že bude 8 dielov (aj keď teda to nie je nejak extra veľa, ale viac ako 6) a teraz toto...a ešte si na výsledok počkáme dlho dlho

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V