Magazín Ligy mistrů

(pořad)
  • Švýcarsko UEFA Champions League (více)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiální text distributora)

Marek1991

Liga majstrov tu je už pár rokov a k nej pre mňa neodmysliteľne patria rôzne prehľady a magazíny, ktoré ju mapujú. K tomu najznámejšiemu televíznemu patrí táto relácia. Prehľad zápasov, najzaujímavejšie momenty, góly, rozhovory, či pohľady do histórie. Zhodnotenie toho, čo bolo, čo je a čo bude. Futbal mám veľmi rád a tento program je nabitý zaujímavosťami zo zákulisia, prináša nové pohľady, je inšpiratívny a svojimi informáciami vie veľa povedať tak niekomu v kolíske futbalu v Anglicku ako aj niekomu, kde futbal nie je športom číslo jeden, napríklad v Litve. Aktuálne, presné a kvalitné. ()

Pítrs85

Úterní a středeční večery s ČéTé Dva, později s ČéTé Čtyři a ještě později s ČéTé Sport, to už je letitá klasika, škoda jen, že současná Money League už ani zdaleka nenabízí tak strhující podívanou jako ještě před pár lety. Co se týče samotného studia a moderátorů, resp. komentátorů, kvalita je velmi různorodá, v porovnání s anglickou SkySports silně pokulhávající, přesto jde však o mírný nadprůměr, hlavně díky Jaromíru Bosákovi. ()

Šakal

Fotbal jako takový miluju, takže konfrontace NEJevropských týmů (herních stylů) si nemůžu (a taky nenechávám) pravidelně ujít. Divily byste se, za jakých podmínek (narozdíl od početných zahraničních štábů a s tím spojených finančních prostředků) tenhle pořad vzniká. Přesto svou kvalitu bezpochyby má. Navíc Lipka by mi to při futsale dal sežrat, takže SUPEEER :o) ()

tucnakova

Všechna zranění budou ( ještě že tak ! ) po ošetření následované umytím .... Šup z tepláků do obleků a srdíčko s sebou ! A co to-co to - vlastně-vlastně - asi-asi - tak-tak - určitě-určitě je za high level, to krásné, pronikavým intelektem prosycené i dobrým vkusem velmi výživné Studio s Liborem Boučkem a Markem Jankulovskim, chlapci ? Rozhodně je to prima a nepochybně cool ! No, sportu zdar a fotbalu zvlášť - a mějte pěkný večer ( to především ) ! ()

Anderton

Magazínu Ligy majstrov nie je čo vyčítať. Zostrihy zápasov sú zobrazované z iných kamier, ako vidíte zápasy v televízii, do kamery sa k zápasom vyjadrujú hráči a tréneri, sú nám predstavovaní nováčikovia súťaže a ich štadióny. Takže prečo iba 4? No preto, že ako slovák nemám svoj obľúbený klub a naše družstvá, pokiaľ sa tam raz za 7 rokov dostanú, tak ich púť sa skončí v základnej fáze. V prípade Žiliny po piatich debakloch. Takže súťaž nemá pre mňa patričné napätie. ()