Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

maxnot

Jsem mladý učitel, takže tento film jsem si užíval. :-) Taková učitelka by byla potřeba u nás. Navíc, i u nás máme tak příšerné "vlezdoprdelky" jako v tomto filmu a proto mi splnil mé sny. :-D Ovšem chápu, že ne všichni si tam najdou své perly. ()

brtko

Hrozný film s prestarnutou a absolutne antisexi Cameron Diaz v hlavnej úlohe. Film ma naozaj ničím neprekvapil a skôr som sa nudil ako zabával. ()

megajalec

Moja obľúbená Cameron v role, ktoré jej sadla presne na mieru. Paródia na zlatokopky vyšla dokonale, Cameron si ju užíva plnými dúškami a film, ktorý je postavený je na nej, rozhodne drží veľmi vysoko. Najmä scéna umývania áut je dokonalá. ()

waltosin

Spíš než Zkažená úča, která teda byla dost dobrá, tak bych řekl spíš zkažená komedie! Hvězdičky si snad jenom zaslouží opravdu Cameron Diaz,která snad nestárne ale mládne! Mytí aut s Elizabeth jsem si teda užil do sytosti. Mega sexy:) 45% ()

Emilii

Potřebovala jsem vypnout a tak jsem se podívala na Cameron Diaz, coby úču, no a funguje to, je to taková šílenost, že jsem se smála a odpočinula si!!!!! No a o to jde, i takové filmy jsou potřeba, pro nás ženský uspěchaný, chaotický a vystresovaný.....!!!!!! No doprčic, proč ne!!!!! Mrkněte, no a uvidíte. ()

srolyma

Houby zkažená. Na rozdíl od všech těch neurotických a hysterických psychotiků, obrýlených mastodontů a senilních slintajících pedofilů, kterými se to ve sborovnách po celém světě jen hemží, je naprosto normální. Ráda zapaří, občas si zahulí nebo si něco zobne, ve třídě pustí dětičkám Vřískot a dospává kocovinu a celé to svoje pedagogické poslání bere jako prostředek k získání peněz na větší prsa. Prostě ideální kandidátka na Zlatého Ámose. Kde jsi byla, zkažená účo, když jsem byl na základce já? Nevěřil bych, že někdy budu komedii s Cameron Diaz hodnotit kladně, ale tady si nemůžu pomoct. Skvělá zábava, žádná sladkobolná romance, Cameron výborná, navíc skvěle přihrávající Jason Segel, není co řešit. ()

maniacxl

Průměrná béčková komedie,místy i vtipná.Škoda,že Cameron Diaz dochází dech.Justin Timberlake opět mimo mísu.Jason Segel měl dostat více prostoru.55%. ()

calculus

To raději drátem do oka. Ale kdepak, tak hrozný to nebylo. Cameron tu zlatokopku dávala s přehledem. Ještě lepší byla Lucy Punch, i když chudáci děcka:-) ()

IZFNP

Tak táto komédia mi nečakane sadla. Brutálna, no dokonalá, Diaz a všetci ostatní, ktorí jej asistovali, dokázali na celý čas pobaviť. Rozhodne kvitujem koniec a môžem povedať, že pre mňa sa jednalo o príjemné prekvapenie. Simpatico. ()

CrazymanM

Ale jo,nakonec to nebylo tak špatné,i když schéma podobných komedií je furt stejné!Z obsazení bych chtěl zmínit Jasona Segela,ten mi nějak začíná utkvívat v paměti,sympatickej chlap,Cameron samozřejmě dodává ženskost,jo,dobrá komedie! ()

strundik

Pár hlášek, u kterých se člověk se zasměje, tam bylo, ale tím to bohužel končí, vcelku předvídatelná zápletka i konec ()

karnifex

Příjemná oddychovka, která mě mnoha scénami pořádně rozesmála. Zhruba od poloviny jsem trnul, kdy dojde ke zvratu a Cameron "pochopí" a začne se chovat jako odpovědná a vzorná učitelka (jak bývá v hollywoodských filmech obvyklé a mě to většinou donutí s nadáváním vypnout televizi), jenže (spoiler) ono se to nestalo - úča si až do konce udržela svůj styl a komedie tím pádem úroveň - fakt příjemné překvapení a za to hvězda navíc! ()

Hezonja7

Hlavní pointa je o tom že si chce Cameron Diaz(Elizabeth Halseyová) pořídit nový kozy. Pokud čekáte více tak nečekejte, velmi mě překvapuje 60% kterých tu je, protože nebýt scény kdy se učitel tělocviku hadá se žákem jestli je lepší Lebron James nebo Michael Jordan,tak si připadám jako by mě někdo opařil kyselinou. Chápu, má to své kouzlo, neni to klasický koncept komedií, já to chápu, prostě mě se to nelíbilo. ()

AndrewNewman

Keď už aj príde nejaka fajn komédia tak ju tu takmer všetci zhodíte. Skvelá Cameron Diaz nám servíruje jednu hlášku za druhou a povedzme si rovno, na takej učiteľke by sa chcel povoziť každý chlap. K tomu Marshall a Justin hrajú tiež slušne tak neviem v čom je problém. Už viem v čom. Vo vás! ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní