Mate0

Téma prohibice...opět ale opravdu výborně natočené s opět fascinujícím výkonem Toma Hardyho !Film je plný akce,problému mezi třemi bratry,záporákem až za roh a pálení whisky a točení do zavařovaček...=) Každý ze tří bratrů je jiný,ale všichni drží při sobě,vynikající film i ze solidním koncem...Jeden z nejlepších filmů tohoto roku,pro mě.. ()

oleg121

Perfektný akčňák s dramatickou dejovou linkou. Najviac oceňujem nekonzervatívnosť tvorcov (nahé telá, brutalita, krv...). Film funguje vo všetkých subjektoch, v akých fungovať má a neuveriteľný herecký výkon Toma Hardyho, ktorý sa začína stávať veľmi flexibilným hercom, proste primäje ochkať blahom. ()

Montmorency

Tyto gangsterky nepatří mezi můj oblíbený žánr a tak jsem čekala něco jako No country for old men, což mě příliš nenadchlo.....ovšem tento film je zcela jiný kafíčko - bavilo mě to od první minuty až do konce, režisér měl výbornou ruku při volbě herců a ti z tohoto nepříliš originálního tématu, boj pašeráků s justicí, udělali skvělou kovbojku se vším všudy, G.Pearce jakožto odporný slizoun a mega-ultra-cool tvrďák Hardy se svým podmanivým bručákem byl prostě k sežrání (i když těch 20 mil s podříznutým krkem jel teda autem :-)) ()

mipaus

Bože! Na takový film jsem vážně dlouho čekala!Nádherný film, kterému absolutně nic nechybí.Dokonalé herecké obsazení, klasické střílečky, napětí, drama,... Wow, no nemám slov. Vážně úžasné herecké výkony...tenhle film se moooooooooooc povedl ;) ()

Honey007

Nevím, nějak jsem čekala víc než jen bezcílnou řežbu a levný happy end. Přijde mi, že snímek jako celek příliš nefunguje. Začátek (cca první třetina) je vynikající, Tom Hardy a jeho buranský hrubý minimalismus je super, ale jak se blížíte k polovině filmu, čekáte, že se příběh rozběhne/ posune dál, ale to bohužel nepřichází. Navíc herecké výkony ostatních hlavních aktérů nejsou nijak přesvědčivé. Naturální hrubost některých scén je dovedena až na samou hranici (podříznutí Forresta, zabití Cvrčka), což funguje překvapivě dobře, ale jenom na tom příběh postavit nelze. 60% ()

karmalat

Takový nijaký film, hodně násilí, žádná postava, s kterou by se člověk chtěl ztotožnit. a tak nějak to vše plyne bez napětí s předem odhadnutelným závěrem. Určitě ne špatný film, ale čekal jsem víc, Nejlepší je nakonec výběr hudby, který perfektně doplňuje dění na plátně. takový film na večer, kdy se nechce ven a není co dělat, Ale ne určitě na tohle jít do kina. ()

Major776

Prapodivná variace na "americký" zákon ve čtyřicátých letech. Dramaticky neukočírovaný a nevyvážený příběh o bratrech,kteří překračují zákon,ale po divákovi je žádáno, aby s nimi soucítil. Do role záporných postav jsou postaveni zkorumpovaní policisté. Díky tomu je děj filmu jen jakýmsi chaosem a ani rádoby romantická nicneříkající vsuvka jej nesrovná. ()

waldstein

ano, skvěle natočeno, skvěle zahráno, skvělá hudba, mít to větší dramatickou tečku, uvažoval bych i o 5hvězdách - pro mě top 10letošních filmů ()

floppy4

No po tom ake to ma hodnotenie a traileri som cakal oooomnoho viac, ale naozaj viac, velke sklamanie. Jednak to bolo fakt nudne, v roku 2012 natocit v tomto zanri film si vyzaduje dat do toho ovela viac ako len "based on true story", a jednak z traileru vie clovek asi vsetko dopredu, pribeh absolutne slaby a kto by to bol cakal taky zaver ze? Shia ani Tom Hardy su posledny herci vo vesmire ktorych by som ako reziser vybral do takych roli, naozaj zly vyber, zahrane v pohode. Caka som viac priestoru pre Oldmana a deputy cherif Rakes bol taky nasilu drsny, slizka hlava a nasilie dobreho zaporaka nerobi. Alergicky som na nesmrtelnost a 3 minutove krivkanie po postreleni, lebo sak ked vas postrelia tak v pohode krivate dalej. Onicom postavy, onicom vztahy, zapletka, jedine co bolo ok boli asi kostymy a neviem, prsia Forrestovej buchty napriklad, tolko k tomu mozem povedat. ()

Zrcadleni

Pro mě naprosto nečekané.To jak realisticky je ve filmu postava popsána, usmrcena či má to štěstí a přežije.Jack Bondurant jako vedený benjaminek dokazuje svým dvěma bratrům, že už dávno benjaminkem není. Dokáže se postavit na vlastní nohy a pálit chlast umí stejně dobře jako ti nejlepší. Vnímal jsem změnu, kterou Jack během filmu udělal. Nesmrtelný Forrest jako strážce rodiny a kasy (Bane ve Westernu) bez slitování. Dokonalá práce, dokonalý zážitek po shlédnutí.. We are Bondurants... ()

vykaslavac

Správná drsná americká gangsterka, která ukazuje dobu prohibice z úplně jiného úhlu, než jsme zvyklí. Hardymu tyto role málomluvných tajemných postav sedí. Naopak mladičký LaBeouf i přes očividnou snahu nestíhal a řekl bych, že tento typ filmu mu nesedl. Ostatní postavy byly vyvedeny perfektně, možná až na Pearce, který sice herecky zvládal, ale postava mi přišla až moc přehnaná. We are Bondurants. Syrové, drsné, a na konci příjemně odlehčené. ()

Martii

Dobře natočené, výborně zahrané a čiší zde skvostně atmosféra meziválečného období..určitě lépe než například ve snímku Veřejní nepřátelé, i když i to je podle mého dobrý film podobného žánru. Rodinný gangsterklan, kdy se jeden zastává druhého, prorostlý prohibičním obchodem, mručivá láska Toma Hardyho ke krásce a ten záporák Pearce je opravdu nechutný slizoun, brutální...prostě balada doby minulé. (Hodnotím: 85/100) ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)