Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Diskuze

Psychor

Jediné info od teba, ktoré by potešilo tunajšiu komunitu, by znelo: "Došlo mi že som trápny kokot, ruším si registráciu".

na příspěvěk reagoval PKD

Uživatel vegetol.mp smazal svůj příspěvek.

Psychor (hodnocení, recenze)

Přináším horké info přímo z netflixovských kuloárů, které bezpochyby potěší netrpělivé diváky. V tomto týdnu by mělo být oficiálně oznámeno datum premiéry a zatím vše nasvědčuje faktu, že půjde již o květnový termín.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, vegetol.mp, mm13

Darren98

P.s. škoda, že můj jmenovec ten 2.film tak atmosférově zprasil. Aspoň že vizuál je parádní, včetně asi nejlepší části, což jsou ty čb end titles spolu s tím parádním songem (byť Mary Elizabeth McGlynn je pro mě hlas SH)+pomrknutí na fandy v osobě jistého kamioňáka.;-)

Darren98

Tak to jsme dva.;-) Já bych ale pokud by to ve velmi nepravděpodobném př. vzal, dal adaptaci konkrétněSH 4 Lynchovi, páč od 1.shlédnutí, ho v tom silně citím. Něco jako ryze hororový Inland Empire.;-)

PKD

Panebože, přímo Gans by byl zpět u režie?? Podepsal bych to dřív než ty!! :D Navíc si moc dlouho přeju třetí film podle druhé hry... protože konec Návratu do Silent Hill by na to mohl krásně navazovat (a vlastně i na jiné díly zároveň ;)). Pokud by se tohle fakt stalo a Gans režíroval se stejným nádechem jako tehdy... to je snad jediné na co bych se těšil tak jako na Snyder Cut. :D

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Darren98 , PKD

Pokud vím, tak se pokračování nechystá, doporučuji sledovat na Youtube český kanál Vortex, kde už se o tom snad už víc jak několikrát mluvilo a ještě nikdy to nebylo potvrzeno. A PS5 žel zatím hry z PS3 nepodporuje, jen PS4 hry, ale pouze digitální verze.

Darren98

Já to napsal záměrně ponuře.;-)  Co si vzpomenu, tak Gans by chtěl natočiti další film (za to bych se podepsal v nanosekundě!) a další herní díl by též měl býti. Ale už nějakou dobu jsem žádné news nečetl.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Darren98

PKD , mm13

No pokud vím co jsem četl naposled tak přece se teď má připravovat konečně něco nového, pro PS5. Škoda že to demo P.T. nevyšlo ale něco ze série Silent Hill se rozhodně chystá pro PS5. :D Pokud to bude podporovat PS3 hry tak aspoň zůstává možnost zahrát si i bývalé SH hry; a jinak jo kolekci 2 a 3 jsem si vybral právě protože ty dvě v tomhle pořadí měly nejlepší recenze, pak jednička, pak 4 a pak zbytek.

na příspěvěk reagoval PKD, CarnTheNunya

Darren98

Hral som iba dvojku, bolo mi už cez tridsať, ale tak krásne som sa ešte nikdy nebál. Plus tomu miestami nechýbal fakt silný emotívny náboj. Modlím sa za remaster týchto hier, pokojne a rád by som to dal aj dnes.

na příspěvěk reagoval PKD, Darren98

Darren98

Heh. 2 mi jako asi jediná příjde docela positivní a když vezmeš v potaz celou sérii se vším všudy tak zjistíš, že na tom něco je.;-) Ale jde tu i o individuální vkus/pohled. Pro mě byla 4 a 5 dosti záhul. Vedle mého milovaného Dead Space je to další ryze hororová frančíza, se kterou se želsatanu, nic neděje.:(

na příspěvěk reagoval Darren98

PKD

Já si koupil kolekci 2 a 3 pro PS3, na Vánoce před tyjo už 6 lety v noci jsem začal dvojku a ta atmosféra byla šílená, bál jsem se s postavou jít o pár metrů dál, ale i zpět. :D

na příspěvěk reagoval PKD, mm13

Psychor

Hoď mi prosím meno toho tvojho kamaráta z Netflixu do pošty. Vnuk bratranca môjho starého otca pracoval svojho času pre Pure Atria a s Reedom to ťahá dodnes dodnes (Marc Randolph je už žiaľ inde)... možno máme spoločných známych... alebo aspoň spoločných známych našich známych.

Darren98

Já hrál 5. Ovšm, raději ve dne.:) Ale gamefilmy mám ze všech+oba comicsové omnibusy. Filmy a ost, nepočítám.;-)

na příspěvěk reagoval Darren98

Psychor

Přemýšlím, jestli jsi aspoň hrál nějakou Silent Hill hru. :/ nebo jen viděl druhý film a na základě toho pokračoval se samozvaným titulem.. který ti neuznám dokud aspoň neuvidíš Noční Můry v ElmStreet. :D

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Jako těším se na to, jen měly by peníze v takové situaci nějakou hodnotu? :D

Psychor (hodnocení, recenze)

nagasek

Jakožto zdejší hororový expert mám info přímo od zdroje. Kolega pracující pro Netflix mi potvrdil, že se diváci dočkají snímku již během léta. Každopádně bych od Army of the Dead neočekával žádné zázraky. S největší pravděpodobností půjde o horor podprůměrné kvality. Snyder si udělal jméno díky Dawn of the Dead, ale poté svůj nepopiratelný talent doslova rozpustil v komiksových omalovánkách pro děti. Nyní se pokouší o restart své uvadající kariéry, ale obávám se, že proces soustavné umělecké stagnace již není možné zvrátit.

na příspěvěk reagoval Darren98, mm13

nagasek (hodnocení, recenze)

Vi nekdo kdy zhruba to bude?? Pocitam tak podzim rijen/listopad nebo uz v lete?

nagasek (hodnocení, recenze)

MasterD

Taky se tesim mega...Usvit mrtvych od Snydera je dodnes TOP TOP:..pamatuju si casy kdy jsem si to jeste pucjoval jako pubertak z DVD pujcovny jak to bylo nove :D a porad to bylo vypujcene :D ..je to legendarni film takovych filmu a reziseru v tomhle oboru neni mozna tak samotny Romero jediny muze konkurovat

na příspěvěk reagoval Psychor

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)