Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

schindler

Z té záplavy romantických komedií s Jennifer Aniston, které na nás holywood chrlí je tato asi nejpovedenější (i když Marley a já neby taky špatný). Film je příjemný, přirozený, humoru tak akorát a chválim hlavně závěr který není překombinovaný, prostě jedna scéna která všechno vyřeší a hotovo. ()

Drky

Opravdu povedená komedie s A.Sandlerem a krásnou J.Aniston, která má vtip, originální humor, neoriginální zápletku. Některé gagy byly opravdu hodně povedené a já hodně často používal kapesník abych si setřel slzy. Sem tam se sice vyskytl humor který mi absolutně nic neříká a je pro mě až trapný (nazval bych ho tak nějak humor alá Simpsonovi). Ale to nic nemůže změnit na mém vysokém hodnocení, které si tato komedie určitě zaslouží. Je za poslední dobu co jsem měl možnost to nejlepší z tohoto žánru. Hodnotím 4* a 75%. ()

Chlo0opek

Taková standardní romantická komedie se známými herci. Zajímavý začátek, ale k závěru, když film míří k předpokládanému konci, tomuto snímku jaksi dochází dech.. Nic extra. Absence zmiňovaných slavných herců by znamenala pro hodnocení filmu tak minimálně o 1/3 nížší rating.. ()

Monika001

Typická sandlerovka z lékařského prostředí, ovšem jen na začátku filmu. od první třetiny se film začne točit jen kolem vztahů a vzájemného jiskření Sandlera a Aniston, na které jsou všichni natěšení. Já bych však trochu více ocenila více vtípků na plastickou chirurgii a jejich pacienty, protože většina z nich byla opravdu povedená. Jinak průměrná komedie, s hollywoodským koncem, která pobaví, rozesměje, ale nanadchne. ()

WHMMD

Jednoznačne 5 hviezdičková záležitosť. Pridávam tento film k ďalším romantickým komédiam, ktoré môžem sledovať stále dokola. Láska nebeská, Zamilovaný Shakespeare, The ugly truth a teraz aj Just go with it. BTW šetrím na letenku na Havaj. ()

petrastrela

Nudné, nevtipné a nesympatické děti k tomu. Lež navazující na lež s pokusem o vtip, což u mě vyvolávalo oči v sloup. Ty dvě * jsou hodně slabé, snad jen za Jennifer, i když se tady nějak zvlášť nepřevedla. ()

Sathine

Perfektní film, skvělé scény, bravurní komediální skeče. Víc se k tomuto filmu ani nedá říct. Sandler má hodně specifický typ humoru, ale pokud se chcete zaručeně pobavit, stačí sáhnout po kterémkoli z filmu, kde hraje. U vtipných scének jsem se opravdu smála z plných plic, což se mi často nestává. Dřív jsem Jennifer Aniston nemohla přijít na chuť, ale jako herečka se mi opravdu začíná čím dál víc líbit. Určitě tento film doporučuju! ()

roboxxl

Nič nepokazíte ak sa rozhodnete pustiť vašej polovičke túto romantickú komédiu v nedeľu poobede, iba ak by zatúžila po vzhliadnutí odcestovať za slnkom... ()

ZekiZeki

Zpočátku hodně vtipné a svěží, ovšem po přesunu děje na Havaj poněkud sandlerovsky schématické a chvílemi i nudné. První polovina filmu byla na 5* a nebýt neúnosné stopáže (sandlerovky by obecně neměly být delší než 90 minut) dal bych bez rozpaků 4*. Škoda. ()

shinlove

Opravdu neklasická Sandlerovina, ale klasicky se u ní člověk pobaví. Sranda jak má být, to je důvod, proč se lidi na Sandlerovy filmy s důvěrou obracejí... 4* ()

Mort09

Pohodová komedie, která si to v příjemném tempu šine k očekávanému závěru. Ničím nepřekvapí ani v kladech ani v záporech. 50% ()

JB001

Sandler nepatří mezi mé oblíbené herce, ale tady mi nevadil. Asi proto, že jsem se víc koukal na Jennifer Aniston. Pár dobrých hlášek v podání dětí mne taky pobavilo. Příjemná oddechovka na nedělní večer u televizní obrazovky... ()

Peenugirl

Tááák milé ako je zväčša Sandler ako lover. Trocha vtipáčikov na tému náhodná bolesť, nadávky od dieťaťa a trošku hnedého humoru vždy zabere. Romantika a nežné pohlady a happy end. Pusa na čelo a zbohom. Ale tááák milé. 65% ()

jonnybe

Sandler a jeho někdy buranský humor, ale tady to bylo v pořádku. A Jenifer Aniston ve svých letech vypadá fakt skvěle. ()

dogrose

To je velmi zvláštní - že se tato komedie dostala zde do červených čísel. Pro mne naprosto klišejovité, po tisící recyklovaný nápad, jak On postupně moudří a uvědomuje si, v čem jsou skutečné hodnoty života. Ach jo. Kdyby to nemělo tak hvězdné obsazení, možná by neštěk ani pes... ()

Ivuska71

Až na oživení ovce (i u kterého jsem se mimochodem nevěřícně smála - nu což) je to naprosto dokonalé. Jennifer nemá chybu - je tak krásná, že to bere dech, a to nejsem na holky. I když Sandlera zas až tak úplně nemusím, neupřu mu komediální talent a skvělý humor. Dětičky mě úplně odbouraly! Fakt boží, prej dělat Davlin (nebo jak se to píše). No a vlastně Nicole Kidmanová byla taky super! ()

Timy68

'Zkus mě rozesmát' je trochu přeceněnej název, když to člověk bere jako dvojsmysl. Adam Sandler a Jennifer Aniston mě zkusili rozesmát v typické hollywooské romantikuš komedii a povedlo se. Některé scény poněkud nudnější, ale když šlo do tuhýho a rýsovala se nějaká ta vtipná scénka, tak to stálo za to. 90% ()

lubbax

tisíckrát viděné, neoriginálni, dost často jsem měl pocit, že filmaři svěřili scénáristické pero do rukou dospívajícího dítěte, i když tímto tvrzením asi křivdím i těm děckám. adama sandlera už jsem viděl v lepších rolích. párkrát mi zaškubaly koutky směrem nahoru a na tváři se mi objevilo něco jako úsměv, ale plusový body z tohoto guláše plnýho nafintěných sračiček vyváří hlavně stále sexy kočka jménem jennifer aniston. shrnuto a sečteno,mrhání mým časem a filmovým materiálem. ()