Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Giggs

Sice otrepane a plne kliše, ale svieže, vtipne a odľahčene. Na nenaročne pobavenie idealne. Kto veľa nečaka, nebude sklamany. A na Aniston v bikinach tiež nie je najhorši pohľad. ()

MareT.

Styl komedie A. Sandlera mi někdy sedne, někdy ne. Tady to dokonce ze začátku vypadá, že se příkloním k tomu zápornějšímu názoru (všechny jeho postavy, dějové linie a situace jsou skoro vždy vytáhnuty do nereálného extrému, který v kontrastu žánru někdy nefunguje), ale poté se jede na havaj a lež stíhá lež, předstírání stíhá předstírání a o zábavu máte postaráno. Kidman je štěk roku a Aniston je stále půvabná a krásná. Některé situace jsou opravdu vtipné. ()

Ilhan

Sandlera mám čím dál tím radši a Jennifer, no to ani komentář nepotřebuje. Roddickovo cameo s "I love Justin" na krku dokonalé a co dodat. Jak psali mnozí předemnou, tak pohodových filmů na světě opravdu mnoho nenajdete. ()

Kanca

Tak trochu obyčejná Sandlerovská komedie, která nepřekvapí, ale rozhodně pobaví. Tenhle film stojí za zkouknutí už jen kvůli skvělé Jennifer, která je tady opět neuvěřitelně krásná a vtipná. ()

Paity

Tohle se tedy vůbec nepovedlo. Adam Sandler a Jennifer Aniston jsou naprosto rozdílní a vůbec se nedoplňují, což je u podobné "párové" komedie poměrně zásadní. ()

beba789

Do teď mě překvapuje, že jednu z nejlepších komedií vůbec natočil Dugan. Prostě skvělá letní zábava, která rozesměje a rozveselí. Nejlepší je zde, jako vždy, Jennifer Anistonová, která je prostě dokonalá herečka a v komediích se na ní nemůžu vynadívat, vždy mě dokáže perfektně rozesmát a pobavit. Sandler mě v komediích nikdy moc nebral, ale mám sním dva filmy ve kterých se mi moc líbil a to je Zkus mě rozesmát a 50x stále poprvé. Dále mě překvapilo že se ve filmu objevila Nicole Kidmanová, kterou beru jako skvělou herečku. Moc by se mi líbilo kdyby Dugan točil více takových filmů, než pokračování průměrných Machrů. 100%. ()

provitamin

Tvorcom to vyšlo, skúsili ma rozosmiať a ja som sa smial a to často a tak to má byť, aspoň pri komédii. Jennifer to moc sluší a vo svojich 42 rokoch vypadá oveľa lepšie ako v Priateľoch, zreje ako víno a herecky tiež o level vyššie. ()

Terezinka198

Co bych mohla čekat od Adama Sandlera? Další porci zábavy. Spojení s Jennifer Aniston bylo krásné. Jen mě mrzela ta scéna ve výtahu, když Jennifer jela dolů, s úsměvem pak hleděla nahoru a chtěla mu něco sdělit. Měla jsem sto chutí odhodit tu "učitelku", aby si ti dva mohli popovídat. Ale režisér zamýšlel jinak. I tak musím dát 5*, i za nervylezoucí děcka okolo. ()

kolemjdouc odpad!

Aniston patří k mým oblíbeným herečkám ,ale tady to fakt skřípalo.Evidentně nebyla ve své kožce.Sandler pro mě začíná být symbolem trapnosti - padesáti odstínů trapnosti..Když na to přijde ,dokážu "pozřít" i Pilcher solidně natočenou.Ale "humorné" zmatky se Sandlerem ? Dělání srandy za každou cenu. ()

ti88na

Také nádherné snúbenie romantiky a komédie sa len tak nevidí a priznám sa, že po celý čas už niekoľkonásobného pozerania tohto filmu sa buď blažene usmievam, alebo nahlas rehocem. Skús ma rozosmiať sa už nadobro zaradil medzi moje top romantické komédie a zároveň medzi naj filmy s Adamom Sandlerom aj Jennifer Aniston, ktorí tu pôsobili neskutočne v pohode a hralo im to spolu jedna radosť. Detský hrdinovia boli roztomilí a dokonca aj vtipní, prostredie Havaja úžasne oddychové, tak ako aj tento skvelý počin Dennisa Dugana. Za mňa plných päť. ()

Janega

Po hodine som to vzdal. Nudné, nezáživné a dopozerať to do konca by bolo zabitý čas môjho života, ktorý by som mohol zmysluplnejšie využiť napr. na pozeranie na holú stenu. Herci (a to dokonca aj Aniston) mi prišli otravní. ()

Prochy38

No tak tohle bylo více než milé překvapení. Po Machrech hned druhá supr komedie s A. Sandlerem. Celé to bylo vymyšleno moc hezky a dá se říct, že ani nebylo úplně jisté, jak to skončí, i když tato možnost byla ta nejpravděpodobnější. A. Sandler borec jako vždy. Když hraje takové role, fakt ho hodně můžu. Milé vidět N. Kidman, i když neukázala nic moc hezkého, jen zahrála kvalitně kvalitní krávu:). A J. Aniston? Pořád mi trochu vrtá hlavou, že tato herečka nemá takovou oblibu u lidí, jak bych čekal. Ve filmu jasně dokázala, že je jednak neuvěřitelně nádherná a sexy a k tomu fakt pohodová a atraktivní herečka. Pořád se mi strašně líbí a filmy s ní opravdu můžu. U čeho bych se asi pozastavit měl a co mi vyrazilo dech byla Brooklyn Decker. Možná to bude znít hodně komerčně, ale neviděl jsem v životě moc holek, které by byly víc sexy a krásnější, než tato modelka.... Co víc k tomu? Nic! Jasné 4*. ()

Randyz

Takova docela klasicka trapacka komedie, u ktere se na druhou stranu clovek kupodivu i docela dost zasmeje... Misty kapku delsi nudnejsi pasaze... Romantika ve filmu samozrejme taky nechybi, i kdyz spise hrubsiho Sandlerovskeho typu :-) ()

iampatrik

70% Ať si říká kdo chce, co chce, mě prostě "sandlerovky" baví. Nevadí mi jeho zatvrdlé a průhledné příběhy, tyto neduhy tentokrát mazali hlavně jeho humorný standart a herci - jak sám Sandler, tak Aniston, Swardson a děcká dvojička (Kee-Kee a její akcent!). Bohužel to stejné nemůžu říct o Brooklyn Decker, je mi však jasné a ostatním asi taky, proč tuhle roli dostala. Po Grown Ups další skvělá sandlerovka. Na relax a do nepohody se hodí.. chci další! ()

kwoky

Zábavná oddechovka, u které jsem se smál dost na to, abych jí odpustil pitomý děj. Bavil jsem se tak, že prostě nemůžu dát tři hvězdičky. A Anistonka je pořád kus :) ()

bo.rec

Perfektní komedie, kdy oba hlavní představitelé hrají perfektně a úžasně. Aniston opět dokázala, že zahrát umí... ()

Neotom

Nejlepší asi bude u tohoto remaku Kaktusového květu provést souhrn předností (v jednom případě doslova) a negativ. Líbilo se: letní atmosféra (nádherné prostředí Havaje), několik podařených vtípků (ovce), jako vždy sympatická Aniston, prsa Brooklyn Decker, mrcha Nicole Kidman. Nelíbilo se: absence originality, šablonovitost, humoru mohlo být víc (klidně i na úkor romantiky), zcela průhledný a kýčovitý závěr, Adam Sandler. Vypadá to na remízu. 50% ()

Mikeowka

Možná je moje vysoké hodnocení následkem toho, že jsem film sledovala s horečkou ve tři ráno... Ale opravdu jsem si ho parádně užila, dokonce snad začnu mít ráda i Aniston (Sandlera už dávno mám :D). Potěšilo mě vidět také Nicole Kidman, na kterou se opět nádherně koukalo, i když její role byla trochu "unkošér"... Prostě a jednoduše - příjemná, jednoduchá zábava pro "unavený den" :) ()