Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

soukyd33

Adam Sandler je do filmu dobrá volba. 👍🙂 Herečka Jennifer Aniston, zahraje snad všechno na 100%. 👍😀 Jennifer Aniston je ve všem sexy. 👀🙂 Dvě krásné ženy zde bojují o přízeň diváka. Jennifer Aniston to ale vyhrála na plné čáře. 👍 Ale dost už. 😀 Co všechno si musí jeden člověk vytrpět kvůli lásce? No, hodně věcí. 😀 Super hlášky, scény a herecké výkony. 👍 Krásné prostředí pro film a dobrá atmosféra. Příběh je dobrý, a závěr správný. Film je dokonalá romantická komedie. 👍🙂 Soundtrack 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Little_Sawy

Tuhle sračkárnu jsem viděla poprvý před 6 leti ale pořád tahle pšouklá Sandlerovská mýsti komická komédie dokáže rozesmát Nyšku (Le me) a to jsem sáákra buddžel vždy potřebovala, skvěle se pobavit u dobré komédií, kde neřešíte Proč a jak to je, ale prostě se jen koukáte na televízii (neboli noťas) a chechtáte se. Když jeli na dovolenou se mi hlavně mocně líbilo když šel Dolph křísit ovci jelikož to bylo až tak komické že jsem sakra nemohla a musela jsem se rechtát tak moc že jsem probudila všechny členy domácnosti co s nima bydlím. Alespoň jse ujistili že stále žiju. No nedá mi to, ja musím, ale hodně sakra mi byla nesympatická Devlin, já bejt ve filmu tak jí nacpu kokos přímo tam kde by bejt rozhodně neměl. ()

KuceraJohny

Po opětovném shlédnutí mám nutkání dát 5 hvězdiček. Opravdu. Mě ten film tentokrát sedl jak prdel na hrnec a po shlédnutí jsem měl určitě lepší náladu. Nutno říct, že zrovna já jsem typická cílovka tohoto počinu. Miluju romantické komedie, k tomu ještě na dovolených, jsem velký Sandlerův fanda a Jennifer Aniston mám rád od dob Přátel. Vlastně vůbec nevím proč jsem se opětovnému shlédnutí tak dlouho vyhýbal a hledal jiné nové alternativy, které jsem ještě neviděl. Většina z nich totiž nemá tak příjemného ducha jako Zkus mě rozesmát. Jedná se o jeden z posledních filmů, kde je ještě Sandler tím Sandlerem na jehož filmech jsem vyrůstal a s Jennifer mají skvělou chemii. Bavilo mě to skutečně celé a jsem rád, že jsem se k tomuto filmu vrátil. Je to kvalitně natočená romantická komedie, kde Vám vlastně nevadí žádná postava, nikdo není na sílu "vtipný" jak je tomu u nových Sandlerových projektech pro Netflix a hlavně můžete vypnout a užít si příjemnou a lehce vtipnou atmosféru. ()

Gazzellka

mam len jednu otazku....... kto pre pana krala preklada nazvy filmov? aktualne? just go with it - skus ma rozosmiat? no prekladatel ma rozosmial velmi, budem mat hystericky zachvat az do vecernych hodin. naposledy som bola v kine minuly tyzden na sucker punch a co sa prekladov tyka.... aj moj spolocnik, ktory nevie po anglicky ani zbla, ani rozpravat ani nic sam otvaral usta od prekvapenia, pretoze titulky boli prelozene katastrofalne, od veci..... co to z nas robia? za to, ze pozeram niektore veci s titulkami (a v kine sa tomu nevyhnem) hadam nemusim byt analfabeticky dement, ktory nerozumie po anglicky zakladne vety.... uz to na mna zacina byt prilis. a inak, film je peachovina. ako pomaly vsetko so sandlerom a anniston. ()

IceB

Tak sem si zašel do kina a musím říct že toho vůbec nelituji!! Paradní komedie velice dobře jsem se bavil a všem kdo ji ještě neviděl doporučuji shlédnout :) 4 a půl hvězdičky ()

Tulkis

Na tento film jsem šel jako na jeden z mála nepřipravený, nic jsem si o něm nepřečetl, ani jsem nekoukal na žádné trailery. Když jsem zjistil, že v hlavní roli hraje Adam Sandler tak jsem se trošku bál, ne že bych ho neměl rád ale moc se mi jeho filmy nezamlouvaly. Ale tento film je světlá vyjímka snad každé jeho hlášce jsem se smál.Ať už to byl jeden z mnoha rozhovorů s Jennifer nebo jen plácání s dětmi nebo ten německý američan a jeho schnitzel při kterém vybouchlo celé kino. Prostě výborná romantická komedie, kde se to s romantikou moc nepřehání. ()

Bblondie

Adam je většinou známkou kvalitní komedie a tahle není výjimkou. Připočtěte roztomilou a sexy Jennifer Aniston, a její neskutečné "děti", trefenou sokyni Nicole Kidman a dostanete tenhle skvělý, oddechový snímek, nad nímž se v kině nejednou zasmějete. Scéna s ovcí dostala snad celé kino. Nedivím se takhle vysokému hodnocení, které není u romantických komedií běžné a rozhodně doporučuji ke shlédnutí. ()

Trickle

V sále to žilo, ľudia sa bavili, záchvaty smiechu pri pani s obočím a mužovi s úchylným úsmevom si budem pamätať asi do konca života. Skvelá komédia, ktorá dokáže rozosmiať. ()

PreLa

Adam Sandler nikdy nepatřil mezi mé oblíbence, ale tento film, i když se strohým příběhem, mě bavil od začátku do konce. Takže u mě netypické sandlerovky rozhodně vedou. ()

koumes.

Jenifer a Adama mám rád, ale k sobě mi moc nesedí. Nápad i zápletka je fakt trapná. Scénárista asi fakt nedokázal vymyslet lepší důvod, jak je dostat na Havai. ()

feszani.cz

Stoprocentní film. Jízda od začátku do konce. Bez jedinýho slabýho místa. Nádherná Jennifer, jako vždy vynikající Adam Sandler, skvělá Nicole a hlavně - naprosto nepřekonatelná dětská role pro Bailee Madison jejíž předstíranej britskej přízvuk nemá chybu. Jedna z komedií, která nevyužívá dětský role jen jako stupidní kompars, naopak nechává dětem veškerou sílu jejich kouzla. Z některých pseudorecenzí filmových "kritiků-umělců" nebo snad "filmových ajnštajnů" je opět vidět jak se neumíme bavit... proboha zajděte si vy mudrohlavové do cirkusu, a nesnažte se pochopit americkou kinematografii.. ()

Otakara

Mám ráda humor Adama Sandlera, což je hlavní k tomu, aby se vám tenhle film líbil. Svěží, vtipný, nenudí. Jennifer Aniston je taky super. A když její "dcera" se svým britským přízvukem pronesla nějakou větu, dostala jsem záchvat smíchu. Fakt super. ()

Michal13

Skús ma rozosmiať. Skúsil a podarilo sa. A to nie iba raz. Kašľať na to, že je to zasa to isté. Ten film na mňa vysielal neskutočne príjemnú atmosféru a navyše v spojení so skvelým hereckým obsadením, od detí až po Nicole si ma veľmi rýchlo získal. Takže s mojej strany veľká spokojnosť. PS: Scéna s ovcou je na nezaplatenie :D a Brooklyn Decker je neskutočne sexy / 85% ()

Sodan Molotov

Člověk, který nečeká nic jiného než to, že se zasměje, tak prostě nemůže být zklamán. Já se bavil náramně a to i díky skvěle sehrané dvojce Adama a Jennifer. Kdybych někdy tyto dva potkal osobně a řekl jim "Zkuste mě rozesmát", tak věřím že do pěti minut se válím na zemi smíchy... ()

E.Company

Celkem veselé, místy i opravdu vtipné a romantická zápletka vydařená. Jen toho Nicka Swardsona si mohli úplně odpustit a o jedné trapné bébé scéně raději ani nemluvím. ()

Zrcadleni

Nevím čím to je, ale čím jsem starší, tím více se mi líbí ten humor ala "Kamoš od vedle", opravdu velmi příjemná komedie, která cca 15 velmi pokulhává, ale to téměř ke spánku,(sami potvrdíte až uvidíte) ale zbytek filmu je prostě dobře pojat ve stěle uvolněných hereckých výkonů, i když Jennifer je trošku neotesaná, které jen dotvářejí příjemný výraz na tváři. Příjemná oddychovka ()