Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Ono je problem, ze vidis mladyho cucaka a neveris mu to.

Jako priklad uvedu Tatuma. Ktzery tedy me vubec nevadi a bavi me.

No a treba Reeves, Cruise, Butler, Rock, Diesel, ti vsichni se az vekem zaclenili. Tedy ja to tak vnimam.

Takze ja myslim, ze opravdu mladi akcni herci nebudou nikdy. Oni i ti nasi pardalove byli vsichni kolem 30ti, kdyz ziskali nalepku akcni hrdina. A to jim ta doba nahravala sakra vic.

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tu debatu sme tu uz mali. X-hrdinova su samostatny zaner a keby ich nebolo tak je klasicky akcny film aj tak v riti.

Stari borci zostarli a novi nie su.

ywo666

CGI se nevyhnes. A obsazeni chlape s tebou moc nesouhlasim. Ben Foster, Travis Fimmel, Dominic Cooper, Paula Patton, vsechno kvalitni herci, ze kterych tohle muze udelat top star.

Ja jsem i fanda hry, takze natesenej jsem dvojnasobne.

Ellmariachi

Na Warcraft som celkom zvedavý, ale zároveň si viem predstaviť asi 1000 spôsobov ako to dodrbať. Takže ostávam skeptický. Obsadenie priemerné. A myslím, že tam bude priveľa CGI

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Tak jak mám rád Pána prstenů, tak se přiznám že Hobit me nesedl. Ale nemůžu se dočkat warcraftu.

Lacike

musis to brat trosku inak.... obaja sme fanusikmi akcneho zanru... chodiace stromy su mimo nasho spolocneho zanru a teda je zbytocne sa o tom bavit... ale slipos a X-sralovia su akcny zaner, ktory prznia... a ti im to kvitujes :))

na příspěvěk reagoval ywo666, Lacike

ywo666 , Lacike

tak poetika...nie lyrika :)))

Lacko: "Ale komu azijsky styl sedi, cize ma vkus, tak vie, ze USA Oldboy je sracka" ... co s tym ma vkus ? :)) Keby si mal vkus tak niesi na vetvi zo Slipomana a X-sracov :))

na příspěvěk reagoval Lacike, Lacike

Lacike

Ale netrep. Ja si pozriem aj kopec ázisjkých vecí. A Oldboy bola proste do neba volajúca chujovina. Aj v porovnaní s inou ázijskou tvorbou. Nápad dobrý. Ale spracovanie katastrofa.

na příspěvěk reagoval Lacike, stuntmanMIKE

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666

Nie, stale ma nic nenapada.

Ale kludne si toho USA Oldboya uzivajte. Vlastne to celkom chapem. Je to prispôsobene pre ludi, ktorym azijsky styl nesedi.

Ale komu azijsky styl sedi, cize ma vkus, tak vie, ze USA Oldboy je sracka. :)

stuntmanMIKE

Však to, Európa je super. Ale nemá budget. Tak točí iba filmy, ktoré ho nepotrebujú. A niektoré žánre potom trpia. Ideál by bol európsky film za americké peniaze a predlohu pre scénar a bojovú choreografiu zaobstarajú Aziati :D To by bola paráda.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666

ano presne... tam kde ma amerika nedostatky azijci biju na plne gule a tak kde to oni kurvia tou svojou lyrikou ci ako mi to Lacko vysvetloval, tak tam to zase vynahradzaju amici... pre mna je ideal Europska kinematografia, ktora mi maximalne vyhovuje. jedinym nedostatkom je zas to, ze nemaju take rozpocty. Takze ako vravis ty...zobrat nieco z kazdeho a dat to dokopy, tak by sme srali pod seba stastim... ale je to nerealne, pretoze producenti a vsetci ti curaci hore by sa navzajom pozrali pre zisky. Uz drahe koprodukcne filmy maju s tymto problemy co som cital...

stuntmanMIKE

Súhlasím. Veľa ľudí dalo nízke hodnotenie iba z trucu, že Amíci niečo remakujú. A Ázia si proste ide svoje. V niečom je geniálna a v niečom otravnejšia murár. Američania často robia také tuctovky. Aziati zas majú filmy kde sú veľké klady a veľké zápory. Najlepšie by bolo keby sa spravila nejaká fúzia. Napríklad to o tom postapokalyptickom vlaku bolo dobré. Alebo keď v Kuriérovi použili ázijských choreografov. A podobne.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Yoshitsune

ywo666

Presne tak... suhlasim. Ono je to tak... ta azia ma taku tu nejaku svoju drahu, kde nerealnost hra dolezitu ulohu... neviem preco tomu tak je, ale niekde mi to nevadi a niekde ma to serie. V originalnom oldboyovi som sa stracal... nielen v ksichtoch (s cim mam vecny problem) ale aj v deji... a pointa mi usla... Naproti tomu v remaku to bola sila. Jednak to bolo tvrde, tak ako to mam rad a jednak to malo skvelu pointu, ktora bola vymazlena a prekvapujuca. Nebyt to remake, tak to ma podla mna omnoho vacsi hodnotenie.

stuntmanMIKE

Asi od viacerých. Ale starý Oldboy kde všetci vreštia, hádžu sa o zem, chlapi plačú, vyrezávajú si jazyk, lebo sú postihnutí. Fakt nie je môj šálok kávy. Ten koniec bol už paródia film a herecké výkony samo o sebe. Americký Oldboy bol zaujímavý mysteriózny thriller. Nie je o čom.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

ywo666

Nevyhledavam ho, ale ani mi nevadi. V Jump Street byl vybornej a 21 bylo pro me tenkrat obrovsky prekvapeni a chvilema jsem uchcaval. A treba v akcnim Utoku na Bily dum byl taky dobry, GI joe ( i kdyz film me nepolozil nenohl za to Tatum ) a jeste jsem s nim videl neco na styl Lviho srdce nejaky bitky na ulicich to taky nebylo spatny. Zkratka, budou li vubec akcni filmy pokracovat a bude v nich hrat Tatum nebude mi to prekazet.

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka