Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

Diskuze

JackBauer

JackBauer (hodnocení, recenze)

No ja som šiel do kina s obavami, ktoré sa na šťastie nenaplnili. Je zbytočné prirovnávať DH5 k prvým trom dielom, ktoré sú pre mňa majstrovské, no 5 nie je ani z ďaleka taká zlá ako ju tu väčšina prezentuje, z môjho pohľadu vlastne nie je zlá vôbec. Ja som sa skvele zabavil a určite viac ako pri štvorke. Hlavne oproti predošlému dielu oceňuje návrat McClaneoveho fuckovania a skvelý Yippee-ki-yay motherfucker moment. Som fakt spokojný a veľmi rád že sa neztotožňujem s názormi väčšiny. Treba podotknúť že ide o čistokrvné béčko a jediné čo mi chýbalo bolo Johnove zakrvavené tielko.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak zitra na to jdu od 20:10 tak jsem zvedavej. Uz mam z toho nocni mury. :-D

maddy

Taky geniální argumenty, nehledě na to, že v traileru je beztak veškerá akce, přitom poutavá popcornová zábava to od pohledu je, i když přetékající tupost s nekontrolovatelnou vážností z toho příští až nepříjemným způsobem.

st.ranger

pre mňa je G.I. Joe ešte nešťastnejší prípad ako A Good Day to Day Hard, tu som pri Moorovi zalomil rukami, ale keď vidím "step up" Jon-a Chu (a jeho dokument o Bieberovi radšej ani nespomínam), tak zvažujem, či vôbec bude tento film stáť aspoň za nelegálne stiahnutie, keď neskôr výjde BR rip :-/

na příspěvěk reagoval st.ranger

maddy

Trochu submisivní případ. Chtěl jsem například jít na G.I. Joe, ale za přesunutí a konvert do homo rozměru ten film bojkotuji.

st.ranger

to máš samozrejme úplnu pravdu, proti tomuto vyjadreniu sa ani brániť nemôžem (resp. ani nechcem), ale v tomto prípade som maximálne ovplyvnený "okolím", ktoré ma na tento film doslovne dotiahne, takže budem si to teda musieť ísť "pretrpieť". Bohužiaľ, niekedy sa aj to stáva, keď sa na to všetci v tvojom okolí chystajú a ty nechceš ostať cez víkend "na ocot"

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, st.ranger

maddy

Ale i tím přesvědčením budeš na tuto hanebnou špínu přispívat. Některé filmy je zkrátka lepší nevidět, na Babovřesky taky nikdo jen tak dobrovolně nepůjde, aby mohl udělit filmu odpad.

st.ranger

jo, na to tiež čakám. Som zvedavý kam sa hodnotenie posunie po premiére do piatku, pretože cez víkend ma na to kolegovia volajú do kina, ale vážne sa mi na "Moora" nechce vyhodiť ani cent (hlavne po bolestivom zážitku z Max Payne) :-/ prinajhoršom sa len pôjdem presvedčiť, či to naozaj tak dokašlal ako sa hovorí

na příspěvěk reagoval st.ranger

Paulie88

Falešné lákadlo a vyšší cena zaručující vyšší návratnost. Divím se, že to není ve 3D. Jsem moc ale zvědavý, jak se hodnocení do konce týdne změní, tohle pro mě není Die Hard.

Ondrej1115

Ondrej1115 (hodnocení, recenze)

Smrtonostna pasca 5 slabota trasuca sa kamera kameranovi asi bolo zima alebo mal vypite,strih tak isto miestami,scenár nič moc,Willis ala terminator a ten čo hral jeho syna no ten asi už neškrtne slabučky jak čajik oproti štvorke slabota.Štvorka mala aspon ako taky humor s hackerom  a ako tak slušne akcie ale toto nič moc.

David661

David661 (hodnocení, recenze)

To maj jako napsat "Nejhorší Die hard film je tady! Taky co jste čekali, když to napsal debil Woods a režíroval beznadějný Moore..stejně na to pudete jenom ze zvědavosti jak moc je to debilní. Jménem Cinestaru ale upřímně řikám, že je to fakt na pýču."

Camran

Camran (hodnocení, recenze)

Ještě jsem neměl možnost to vidět a jelikož jsem fanda předchozích dílů, určitě se podívám, ale dle vašich reakcí, to bude asi zklamání :( no uvidíme...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

Lacike

No už je to tak.. Ale aj tak si myslím že budem trošku sklamaný z toho filmu a ak bude(zrejme ano) kvalita filmu citeľne horšia ako predošlé diely, tak ma to určite zamrzí že je to súčasť takej slávnej série.. Mám aj nejaké city :D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

AdamesWWE

Vystihol si to, ty nie si zarity fanusik a preto to nepochopis.

Keby sa ten film volal akokolvek inak, tak by nikoho nemrzelo, ze je slaby, (ved Bruce v poslednej dobe natocil dost vela sraciek), ale kedze to ma byt sucastou jednej z najlepsich akcnych serii, tak slaby dalsi diel dokaze zariteho fanusika nasrat.

na příspěvěk reagoval AdamesWWE

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

AdamesWWE

Mo je řeč :-) Jen s tím, že jsem fanouškem série (všem jsem dal 5*). Od tohoto čekám solidní nadprůměr. Uvidíme :D Ale rozhodně nedám tragických 30 či 40% jako v recenzích, tomu odmítám věřit. KDyž se tak stane, velká omluva :D

na příspěvěk reagoval AdamesWWE

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014