Režie:
Dirk RegelScénář:
David UngureitKamera:
Philipp TimmeHudba:
Stefan HansenHrají:
Peter Striebeck, Harald Schmidt, Hannelore Elsner, Bastian Pastewka, Gesine Cukrowski, Anna Fischer, Johannes Zirner, Frank Giering, Michael Lott (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Na dvoře u sedláka Georga žili osel, kterému už ubývalo sil, starý pes, který už byl na lovu k ničemu, kočka, která už nezvládala lovit myši, a starý kohout. Sedlákova zlá žena se jich chtěla zbavit a tak se zvířátka rozhodla raději utéct do Brém. V jejich patách se vydala i dcera, kterou macecha zle trápila a nepřála jí jejího mládence... (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Peter Striebeck
Německá říše
Nejlepší filmy:
Stiller Abschied (2013) (TV film)
Der Untergang der Pamir (2006) (TV film)
Zápas tygrů (1988) (TV film)
Harald Schmidt
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Figarova svatba (2006) (TV film) - průvodce
Hrad Strašidlák (2016)
7 trpaslíků (2004)
Hannelore Elsner
Německá říše
Nejlepší filmy:
Die Unberührbare (2000)
Zeiten ändern Dich (2010)
Poslední spravedlivý (2014)
Bastian Pastewka
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Madagaskar (2005)
Dítě z Maconu (1993)
Schwere Jungs (2006)
Gesine Cukrowski
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Aféra Spiegel (2014) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Fischer
Nejlepší filmy:
Vražda bez důkazů (2014) (TV film)
Heiter bis wolkig (2012)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (TV film)
Johannes Zirner
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Napola: Hitlerova elita (2004)
Královna višní (2004) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Frank Giering
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Funny Games (1997)
Královna višní (2004) (seriál)
Gigantický (1999)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Frau Ella (2013)
Werner - Gekotzt wird später! (2003)
54 hodin (2018) (seriál)
Matthias Brenner
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Narušitel systému (2019)
Guter Junge (2008) (TV film)
Florian Martens
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Ráj na západě (2009)
Barvy moci (1998)
Hartmut Lange
Nejlepší filmy:
Tore tančí (2013)
Pan Lehmann (2003)
Místo činu (1970) (seriál)
Till Florian Beyerbach
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Noc před očima (2008) (TV film)
Kupředu levá (2017)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Pauls
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)