Zakázaná zóna

• Velká Británie Monsters (více)

Uplynulo šest let, kdy NASA objevila mimozemský život v naší sluneční soustavě. Sonda, která přinesla tento revoluční objev, se vrací na Zemi se vzorkem neznámé formy života k podrobnému zkoumání. Při vstupu do atmosféry ovšem sonda havaruje nad Mexickým zálivem a dojde k úniku této neznámé formy života, která se velmi rychle adaptuje na zemské podmínky. Na Mexiko je ihned uvalena karanténa. (PetriK12)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

Jasně že reaguju na příspěvek starý 4 a půl měsíce - takový jsem fraj...no když jsem zapnul diskuzi tak mě to vyplivlo na té 4 a půl měsíce staré stránce! TAK! Tímto se vysvětluje záhada časového paradoxu?:) tím dlouhým předlouhým mistrovským d...:) jsem chtěl říct že blockbustery nemusí vždy stát milimilimiliony (tím milimilimili jsem chtěl vyjádřit jak jsou drahé - a někdy to ani nejde poznat). Navíc podezírám j.j.abramse že spolupracuje s bangladážskou výrobnou papírových ubrousků! No tak slintali jsme všichni, ne?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

fbiman: pockat, to ted reagujes na prispevek stary 4 a půl měsíce? A tvrdim snad, ze Cloverfield potřeboval velké prachy... já jsem slintal z většinou ;))

(hodnocení, recenze)

TheDarKnig: jo ale všechny blockbustery stojí takové prachy, protože jsou točeny ve stylu transformers - ostrá a detailní kamera, každý herec/herečka vypadá jak model/modelka, spomalené záběry, místy naprosto zbytečně přeefektované, všechno vybuchuje a divák má naprosto ,,krásný výhled na celou tu krásu" - prostě takový transformers. ale v cloverfieldu byly takové efekty zbytečné! v transformers bylo snad 5 tisicích různých výbuchů v hodnotě nevím třeba 75 milionů a nepamatuješ si ani jeden! zato v cloverfield bylo výbuchů snad jen 5 v hodnotě cca ,,pár milionů", ale většina ti utkvěla v paměti! co chci říct...? ten film nepotřeboval velké prachy! kdyby ho natočili jako godzilu tak to taky pod 150milionu nejde! ale tak když se něco začalo tak se začala klepat kamera, místo velkolepých efektů se zabírala země a my? my slintali jak to má úžasnou atmosféru a žrali každou vteřinu!

Godhaj

Godhaj (hodnocení, recenze)

Chápu rozhořčení mnoha lidí, kteří se po shlédnutí traileru těšili na pořádnej nářez a dostalo se jim nudy. Ale nechápu ty lidi, kteří to hodnotí jednohvězdičkově, nebo tomu dávají rovnou odpad. Je naprosto jasné, že trailer všechny diváky oklamal, ale ten film jako takový je velmi kvalitně zpracovaný, takže si evidentně tak nízké hodnocení nezaslouží. U mě je to jasně za 5 hvězd, protože jsem si při sledování připadal, jako bych tam byl s nima. Jo a kdyby bylo pod tím filmem napsáno: ,,Natočeno dle skutečné události", tak bych tomu byl schopnej i uvěřit (samozřejmě ne emzákům, ale postavám) :D

DHDV

DHDV (hodnocení, recenze)

Po dlouhé době příjemné (romantické ale bez kýče) drama o putování 2 lidí.

MaRmARk0

MaRmARk0 (hodnocení, recenze)

Hadam nudnejsieho filmu som za poslednych par rokov nevidel. Este ze existuje FF a REV :)

Brmbolec

Brmbolec (hodnocení, recenze)

Keď už z toho spravili film taký aký ho spravili - prečo v trailery navodili atmosféru poriadneho survival hororu? Ja sa priznám, že nemám nič proti "inteligentnému" hororu, ale po 20 minútach som to vypol - a to sa mne fakt často nestáva, vždy kadejakú sračku dopozerám do konca...

smista

smista (hodnocení, recenze)

no tak to bylo velmi,velmi,velmi nudne....1* za napeti mezi hlavnimi postavami

Inkvizite

Inkvizite (hodnocení, recenze)

Nechápu to nízké hodnocení. Na truc dávám 5*. Tenhle film je především o představivosti. A tu tvůrce prostě měl. A to bez debat. Mnoho filmů z mladších let má výborné hodnocení, přitom efekty jsou k smíchu. Tak proč odsuzovat tohle, když to má svůj "náboj"? A teď k filmu...Fotograf, který je zrovna v Mexiku, dostane za úkol, dostat holčinu bohatého pantáty do USA. Problém je, že mezi nimi a zemí vytouženou, leží území infikované mimozemskou formou organismu. Tvůrci navodili atmosféru a na nějaké ty emzáky taky dojde. Není to akční film. To opravdu ne. Ale za zhlédnutí to určitě stojí. A lidem. kteří tomu dávají odpad vzkazuji - Koukněte na béčka roku 2010. To jsou takové sra*ky! A tolik "odpadu" nemají. A tohle to neprávem má.

UN

UN (hodnocení, recenze)

Maco44 jo malo by to tak byt ze vlastne zaciatok je este kusok po konci

(hodnocení, recenze)

Před označením filmu jako "Sci-Fi/Drama/Thriller" chybí jedno důležité slovo "Romantický", takže správné označení filmu je "Romantické drama s prvky sci-fi" protože to je asi tak jediné o co v tomto filmu jde.

Zeck (hodnocení, recenze)

Trochu zklamání. Ne že bych od toho hodně čekal, ale s tou kulisou ohledně monster jsem se bohužel trefil přesně. Přesto se film vyplatí vidět a triky vypadají celkem solidně.

Maco44

Maco44 (hodnocení, recenze)

titulky uz su hotove... ja mam otazku SPOILER ten uvod filmu je vlastne koniec ich cesty ci?

Zeck (hodnocení, recenze)

Neví někdo něco o titulkách? Na titulkaři.com zatím nic

Veronss

Veronss (hodnocení, recenze)

celkem dobre.. jsem spokojen.. takovy svet bych mohl sledovat do nekonecna.. :)

Zeck (hodnocení, recenze)

Celkem solidní kvalita, už jenom ty titulky. A hezky se tady mění hodnocení, škoda, že je naprosto neadekvátní, kvůli píčusům, kteří hodnotili galerii.

Zeck (hodnocení, recenze)

Já si počkám na release u titulků (bez nich na nic nekoukám) a pak stáhnu verzi, na kterou jsou načasované. Zajímala mě pouze kvalita, abych věděl co se tady pak bude hodnotit.

Desperado

Desperado (hodnocení, recenze)

Užívateľov hodnotiacich trailery, by som zabanoval, ale nedá sa to dokázať. Pochybujem , že títo maníci majú film doma, v každom prípade nastáva otázka, ako títo "experti" dokázali prejsť testom, nakoľko táto požiadavka v tom prípade je úplne zbytočná.

Kdo natočí Ostrov lebek?

Kdo natočí Ostrov lebek?

17.09.2014

Přidělování monstrózních blockbusterů režisérům malých nezávislých filmů pokračuje. Gareth Edwards se po Monstrech dostal ke Godzille. Colina Trevorrowa po Vlastní zbraň podmínkou čekal Jurský svět.… (více)

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

Trochu tradiční, trochu jiná Godzilla

10.02.2013

Natáčení má odstartovat už příští měsíc (s premiérou plánovanou na květen 2014), ale Frank Darabont prý ještě na poslední chvíli piluje dialogy. Tvůrce nejlepšího filmu všech dob (alespoň podle… (více)

Nová Godzilla bude „realistická“

Nová Godzilla bude „realistická“

19.09.2012

Studio Warner Bros. a produkční společnost Legendary Pictures plánují nový film o legendárním monstru už několik let. Až teď ale projekt konečně dostal zelenou a jeho premiéra je stanovena na 16.… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V