Gravitace

• USA Gravity (více)

Jednoho dne vyšle NASA na oběžnou dráhu planety Země raketoplán Explorer. Cílem mise je instalovat do Hubbleova teleskopu nové systémy. Velitelem výpravy je zkušený veterán Matt Kowalski, který má nalétáno asi dvacet let a toto měla být jeho poslední mise před odchodem na odpočinek. Další členkou posádky je cílevědomá doktorka, ale nepříliš zkušená astronautka Ryan Stoneová. Během výstupu do volného prostoru se ale stane nečekaná katastrofa. Posádka se díky neuvážlivému odstřelu porouchaného ruského satelitu dostane do roje trosek. Ten zničí raketoplán a přeruší jeho spojení s pozemským řídícím střediskem. Oba astronauti se ocitají sami ve vesmíru, odkázáni jeden na druhého. Nesourodá dvojice pluje nekonečnou temnou prázdnotou a snaží se dostat k nejbližší ruské vesmírné stanici Sojuz. Kyslík jim pomalu dochází a oni zoufale a z posledních sil bojují o svou záchranu. (TV Nova)

Diskuze

Wacoslav1

Dnes se k tobe nikdo nepripojil tak jsi to zase zabalil vid? Konecne To byla zas nuda, nikdo ti neprisel na pomoc.. A priste nebude lip tak doufam ze uz das pokoj.

Wacoslav1

To je tezky, ja jsem dobrak od kosti a kdyz vidim ze nekdo potrebuje pomoc tak mu pomoct chci. Furt se o to snazim ale ty pomoc odmitas.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

jdete prosim oba retardi nekam. to jste vazne oba tak vypatlani, ze neumite na ty svoje zabomysi valky pouzit soukromou postu a delate tady ze sebe dva totalni dementy?

na příspěvěk reagoval Deratizer, Deratizer, Beckett51

Deratizer

Ty nejsi o nic lepší, protože kdyby to bylo tak jak prezentuješ. To jest já trol a ty ten inteligentní, tak se na mě prostě vysereš a řekneš si, že ti ten debil Wacoslav1 za to nestoji, ale z toho jak furt odepisujes, to tak nevypada aspoň to uznej.

na příspěvěk reagoval Deratizer, Deratizer

Deratizer

Tak asi radši se nevyjadřujou, protože každej musí vidět, že furt jenom omíláš dokola to samý a ne... nebaví mě to z tebou. Jsi nudný a hloupý. Víc k tomu už fakt nemám. Stejně by si nepochopil.

na příspěvěk reagoval Deratizer

Wacoslav1

Jo a taki mám vpýči gramatyku sorry... Ospravedlňuji se.

Clovek ktery ma v pici gramatiku ma v pici i snahu nebyt debil a nejevit se hloupe. Aneb na co namahat mozek, kdyz je pohodlnejsi jej nenamahat ze :-)

na příspěvěk reagoval Martin741

Deratizer

To mě zaujalo, zkus to rozvést máš na to talent, jenom ať se pobaví i ostatní nad tvou diskutérskou nemohoucností. Srát na Bluntmana přes poštu by to byla nuda :-) Teď mi hádám napíšeš, že se vyjadřuji fekálně otec mě v dětství znásilňoval análně z čehož mám patrně komplex... Jo a taky mám vyžebraný body abych nezapomněl. A máš tam ještě něco?

na příspěvěk reagoval Deratizer

Wacoslav1

Pro me jsi nudny a trapny ty a nemam potrebu ti to psat kudy  projdu. Takze asi budu kapanek psychicky zdravejsi. Zkus to taky mlcet.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

"Pošta" -> "Napsat zprávu" -> "Příjemce" -> Deratizer/Wacoslaw1.

Díky.

Wacoslav1

Jezis marja jdi uz do prdele. Ja na tebe nejsem zvedavej ty nevyspela nulo, tak se na to uz vyser. Jsi jak kolovrat, nic smysluplnyho z tebe nevyleze, jen se do nekoho furt navazis. Ty jsi mel tezky detstvi nebo kde tkvi tento psychickej neduh? Jsi schopen zit bez toho, aniz bys nekoho urazel nebo se tehle uchylne drogy nejde zbavit?

Wacoslav1

Ja idiot? Idiot by nepoznal pravopisnou chybu poukazujici na idiota. Tedy jedna rada zdarma pro tebe. Nauc se pady. At vis kde se pise z a kde s. (z těmi) :-)))))))))))

NightPorter

Vidis sam ze jinak temto individuim nejde odpovidat. Je tu plno necim frustrovanych jedincu kteri bez toho bezduvodnyho urazeni diskutujicich nemuzou byt. A to uz jaksi nesvedci o nejake dusevni vade. Nemusi to byt mentalni nemoc, takovy jedinec muze byt v realu uplne normalni. chytry. Ale casto to byva psychicky problem zpusobeny nejakym dlouhodobym komplexem.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Tak uz jste skoncili? :-) Ja myslel, ze tyhle hry na drsnaky a geje hrajete jen pod testosteronem natriskanejma filmama jako Expendables a Macetama, a vy uz zacinate i na filmech s roztomilejma neznejma astronautkama :-D uz tu chyby jen SlintmanMike, maminfire a sekretstor a dilo by bylo dokonano.

na příspěvěk reagoval Deratizer, stuntmanMIKE

Wacoslav1

Jeste jedna vec. Takovy dotaz. Co te vede k tomu vzdy a vsude diskutovat tim fekalne vulgarnim zpusobem? U tebe to je ocividna potreba, me zajima kde se v tobe ta touha bere?Proc do kazdyho svyho prispevku zaradis nejakou vulgaritu? Nepouzivas to totiz ani jen pri osobnich nadavkach na nekoho, ale i v normal komentech. chces nam ukazat ze jsi chlap vid?  Klidne se sver kde tento psychicky problem ma koreny, nestyd se;-)

Wacoslav1

Ty hloupy a nevyspely clovece, co ti mam asi tak zavidet a proc te mam asi tak obdivovat? Muzes mi to prosim hezky cesky gramotne vysvetlit?Vzdyt jak z tebe mam psinu jakyho ze sebe mas potrebu delat osla. Fekalnim zpusobem diskutujes to je prece vsem lidem co maji mozek urcen k premysleni jasny a kdybych ti vyzebrany body zavidel, tak bych jich mel uz dnes tolik co ty. Pokud nekdo jako ty se svymi negramnotnymi komenty dokaze nahrabat pomerne dost uctyhodny pocet bodu, je to diky vzajemne vymene po domluve. Na to vezmu jed.  Libi se mi jak vzdycky do nekoho rejpnes verejne a potom cekas ze se k tobe nekdo prida.Kdyz se prida, pokracujes. Ovsem kdyz nemas uspech nebo te nekdo za tvy detinsky slinty zkritizuje, rychle stahnes zbabele ocas, vzdycky podle situace. To mas totiz strach ze bysis mohl uskodit ve sve reputaci. Zkratka jsi jeste nedospel.Co ti jeste vic povidat, jsi nevyrovnanej sulin co nevi roupama co delat tak vymysli chujoviny na verejnych diskuzich a trolluje, snazi se v diskuzich vyvolavat hadky.Na me tady tu prihlouplou psychologii nezkousej, fakt ne.

Deratizer

He he když už nevíš co napsat, tak zase jedeš tu svojí písničku jak diskutuji fekálním způsobem a mám vyžebraný body... Závidíš co blbečku? No tak já vím, že mě vlastně obdivuješ a nevíš jak mi to máš říct... To je v pohodě tohle nezabralo zkus přijít z něčím novým trapko.

na příspěvěk reagoval Deratizer, Deratizer, Deratizer

packa

packa (hodnocení, recenze)

MartinezZ

Já si myslím, že téma masturbace sem klidně může patřit. Astronauti si s sebou do kosmu berou i svá rozmnožovací ústrojí a tak by mě docela zajímalo, jak při dlouhodobých pobytech na ISS, v omezených prostorách a pod neustálým dohledem Houstonu, řeší "volání přírody"...

na příspěvěk reagoval Martin741

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

05.10.2022

Jonás Cuarón, scenárista, režisér a taky syn slavného Alfonsa Cuaróna (Potomci lidí, Roma) dostal na starosti chystaný komiksový spin-off Spider-Mana El Muerto. Cuarón mladší má za sebou zatím jen… (více)

Venom je rekordní

Venom je rekordní

07.10.2018

Přestože kritici mají z nového komiksového filmu Venom s Tomem Hardym (Dunkirk) v hlavní roli spíše smíšené pocity, snímek sám o sobě v kinech překvapil. Za víkend si totiž z amerických kin odnesl 80… (více)

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017

Cuarón mladší oživí Zorra

Cuarón mladší oživí Zorra

05.02.2016

Jonás Cuarón sepsal se svým otcem Gravitaci a režíroval spřízněný kraťas Aningaaq. Loni pak vyslal do kin svůj celovečerní debut Desierto, který se líbil minimálně produkčním společnostem Lantica… (více)