Reklama

Reklama

Gravitace

  • USA Gravity (více)
Trailer 3

Jednoho dne vyšle NASA na oběžnou dráhu planety Země raketoplán Explorer. Cílem mise je instalovat do Hubbleova teleskopu nové systémy. Velitelem výpravy je zkušený veterán Matt Kowalski, který má nalétáno asi dvacet let a toto měla být jeho poslední mise před odchodem na odpočinek. Další členkou posádky je cílevědomá doktorka, ale nepříliš zkušená astronautka Ryan Stoneová. Během výstupu do volného prostoru se ale stane nečekaná katastrofa. Posádka se díky neuvážlivému odstřelu porouchaného ruského satelitu dostane do roje trosek. Ten zničí raketoplán a přeruší jeho spojení s pozemským řídícím střediskem. Oba astronauti se ocitají sami ve vesmíru, odkázáni jeden na druhého. Nesourodá dvojice pluje nekonečnou temnou prázdnotou a snaží se dostat k nejbližší ruské vesmírné stanici Sojuz. Kyslík jim pomalu dochází a oni zoufale a z posledních sil bojují o svou záchranu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

Hromada nelogičností, zbytečných prázdných řečí, marné snahy o dojemnost, a za poslední půlhodinku dávám ještě hvězdu dolů, ti psi a "zjevení" parťáka trochu moc už...

na příspěvěk reagoval dragon94

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

erased

Hele vis co, ja jim zanedlouho napisi taky, treba to uslysi z vice stran a zvazi to :-) Pred premierou Avangers 2 tam myslim opravdu je hluche misto... Gravity byl zdaleka nejefektivnejsi film, ktery jsem kdy v IMAX videl, je na to idealni...

erased

erased (hodnocení, recenze)

Eržik

Mám dojem, že v Praze to taky dávali snad aspoň tři měsíce, ale nějak se mi to neustálým odkládáním podařilo prošvihnout i tak. Určitě teda zkusím napsat, bylo by fajn kdyby to napasovali do obvykle chudší jarní sezóny :)

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

erased

O tom nevím. Ale určitě by stálo za to napsat provozovatelům. Většinou odpoví. U nás to dávali ještě asi půl roku po premiéře na několik týdnů znovu, protože zrovna nic v IMAX kvalitě k promítání nebylo a o tenhle film byl velký zájem. Také bych to ještě uvítal...

na příspěvěk reagoval erased

erased

erased (hodnocení, recenze)

Je nějaká reálná šance, že by se Gravitace někdy dočkala reprízy v IMAXu nebo aspoň s Dolby Atmos v Premier Cinemas? Dost mě trápí, že jsem ji nestihl při premiéře a nechci si ten film kazit koukáním na nějakém drobném displeji...

na příspěvěk reagoval Eržik

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Ainy

DVD? to radsej daj 200 na charitu a stiahni si BRrip a ked sa neda tak radsej nic ako dvd (aspon v tomto pripade) :)) . 

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Ja se na to konecne vcera dival doma ve 3D a bylo to mnohem lepsi nez jsem cekal, svedci o tom i reakce mych ctyr pratel, kteri to narozdil ode me videli poprve. Bohuzel dabing byl dost spatny, asi nejsem objektivni, protoze dabing nemam rad z principu, ale minimalne zvukove to filmu velice skodilo, protoze kde v originalu jde rozumet hezky vsemu a stridaji se rozhovory a vysilacky na pozadi se stupnujici se hudbou, kvuli dabingu se to cele jen pletlo a navzajem rusilo...

Ale jak rikam nejvice jsem byl prekvapen z kvality domaciho 3D

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

dandyboss

nápodobně... 2D už to znovu vidět nechci, v kině to pro mě byl jeden z největších zážitků filmových vůbec, tak si to nechci zkazit 2dčkem 

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

po pol roku 2.krát som si to pozrel. Strašne strašne to je dobré :). Dokonalé (minimálne miestami) 

Erik7595

Erik7595 (hodnocení, recenze)

dragon94

Notebookom to nie je, ja som si to dokázal včera vychutnať po x-tý krát aj na 7 palcovom tablete :) a o druhej ráno

Uživatel DViLumbar_E smazal svůj příspěvek.

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Ondro1112

Doufam, ze o Tobe NASA vi a vysle Te na nejakou misi, protoze jsi ocividne odbornik a velky frajer, ktery by to ve vesmiru vsechno zvladnul levou zadni.

Mimochodem druh filmu je drama, ne dokument.

Ondro1112

Ondro1112 (hodnocení, recenze)

Bullshit, kde vyzerajú astronauti ako naničhodné nuly, ktoré aj tak v tom vesmíre nič nerobia, len sa vozia v tryskovom kresle, prípadne skáču bunjee jumping z raketoplánu, ktorý vo mne nakoniec nechal pocit, že mi bolo ľúto, že dostal ten random indian guy meteoritom do ksichtu a nie hlavná postava, ktorá očividne nikdy nebola na tréningu astronautov, nevie šetriť kyslíkom, nevie sa upokojiť v stresových situáciách a musí dyhčať ako krava majúca pohlavný styk s tromi ťavami naraz, kvoli ktorej som úplne vypol zvuk na PC, pretože to bolo tak strašne otravné, že som si išiel bubienky popraskať a nevie ovládať základné veci pre prežitie vo vesmíre ako napríklad návratový modul sojuz a dostane sa na zem len strašne šťastnou, no pre diváka nešťastnou náhodou. Naviac film založený na fyzike, ktorá niekedy funguje a niekedy nie. Dal som jednu hviezdu za Clooneyho, ktorý je proste Clooney, aj keď by si zaslúžili tu hviezdu dať preč za to, že s ním porobia to, čo s ním porobili.

na příspěvěk reagoval Eržik, Šimpy, Beckett51

Hyena_15

Hyena_15 (hodnocení, recenze)

Ako som si vsimol film sa odohrava casovo 1:1  k realite. cize kim som ja zjedol langos Ryan sa dostala z bodu A do bodu B za presne rovnaky cas. 

na příspěvěk reagoval viviak, Beckett51

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

hominy

Tak tak, mě to v IMAX 3D uchvátilo hned čtyřikrát, pak jednou klasické 3D a teď jen čekám kdy mi dovezou novou 3D telku abych mrknul na Blu-Ray. Tenhle film mi zkrátka dává skvělý zážitek a potěšení z filmařiny. Ano, možná to není scénaristický skvost s kdoví jakou hloubkou, ale na filmy, které mají velké poselství a zásadní zvrat se nemusím dívat více jak dvakrát, kdežto zde si prostě užívám každou scénu, každou minutu v ní. A nejvíce mě berou ty dlouhatánské, nepřetržité záběry...

Související novinky

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

05.10.2022

Jonás Cuarón, scenárista, režisér a taky syn slavného Alfonsa Cuaróna (Potomci lidí, Roma) dostal na starosti chystaný komiksový spin-off Spider-Mana El Muerto. Cuarón mladší má za sebou zatím jen… (více)

Venom je rekordní

Venom je rekordní

07.10.2018

Přestože kritici mají z nového komiksového filmu Venom s Tomem Hardym (Dunkirk) v hlavní roli spíše smíšené pocity, snímek sám o sobě v kinech překvapil. Za víkend si totiž z amerických kin odnesl 80… (více)

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017

Na šestém ročníku setkání filmových fanoušků již tento víkend nejen, že poběží největší filmové pecky roku jako Dunkirk, Strážci Galaxie Vol. 2 nebo sexy novinka Atomic Blonde, ale taky se bude… (více)

Cuarón mladší oživí Zorra

Cuarón mladší oživí Zorra

05.02.2016

Jonás Cuarón sepsal se svým otcem Gravitaci a režíroval spřízněný kraťas Aningaaq. Loni pak vyslal do kin svůj celovečerní debut Desierto, který se líbil minimálně produkčním společnostem Lantica… (více)

Reklama

Reklama