Diskuze

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: ty si vědma nebo co? film jsem viděl a myslim, že to co jsem napsal má docela důvod. ty kecy o komedii. WTF

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

hororwatch: Sám jsi film neviděl, ale oháníš se tu soudy na stranu diváků, kterým se film nelíbil? P.S.: Tento film rozhodně za komedii nepovažuji... ono je těžké "to" vůbec považovat za film...

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

A já bych nesouhlasil s nikym.... vy tam někde vidíte v žánrech komedie? vy se chcete smát otmu, ja se chovaj cikáni(a nejen oni) protože to můžou beztrestně? že tam někoho znásilnili? tomu se chete smát. tak to pardno uchylové, je mi docela líto že vám tenhle film, nepřinesl ukojení. mimochodem ten film prej neni natočenej nic moc. Asi kdyby měl značku hollywoodský výroby asi by zavítal i výš s hodnocením njn. zdejší ,,gurmání'' jsou experti přes filmařinu a tak jim tohle vyobrazení ,,reality'' moc nevoní.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

venom14: To je IMHO blbost - například dva z tvých jmenovaných filmů natočil Janák a toho bych rozhodně zařadil mezi tu mladší generaci režisérů. A Panic je nanic? Tak jeho režisér je ještě o 6 let mladší ;-)

venom14

venom14 (hodnocení, recenze)

Yenda.F: přesně souhlasím. Dřív komedie tipu Marečku podejte mi pero atd. a to byla zábava, co je to dnes? Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků, Panic je nanic. Český komedie jsou trochu ve skluzu, ale myslím že je to hlavně tím, že komedie pro mladý lidi dělaj lidi staršího věku a ti neví co se jim dneska líbí, tak jim prostě daj tunu sprostejch slov a sex

Yenda.F

Yenda.F (hodnocení, recenze)

Nevím přesně proč, ale tento film mě nějakým způsobem uráží. Možná je to tím, že je vůbec natočený a je strašlivě zlý. Režisér Petr Šícha podal sice film takový, jaká je přibližně i skutečnost, ale byl příšerně neosobní, chladný a až zbytečně nadmíru sprostý. To už nejde udělat legrace bez toho, aniž by u toho muselo padnout alespoň deset sprostých slov?

KangKun (hodnocení, recenze)

gwn9: Taky jsem rozkousala notebook.... já to vzala jako urážku Boha. Znělo to, jakoby když je někdo zlý a velmi fanatický, tak za to vlastně nemůže, vůbec nemůžeme za to jak se chováme, za vším stojí to co nás stvořilo a my si budem dělat co chceme (nebo-li jak jsme byli stvořeni) dokud neumřeme...

gwn9

gwn9 (hodnocení, recenze)

živý důkaz toho, že i film s takovýmhle námětem a poměrně slušným hereckým obsazením, který má potenciál být hodně úspěšný a vytěžit z dramatické linie maximum, jde totálně zkazit. tohle není typ filmu, u kterého by se člověk měl nudit. bohužel se stalo a při poslední hlášce Michala před smrtí jsem téměř rozkousal notebook...

phaloc

phaloc (hodnocení, recenze)

Ale nebudte taky tvrdy, ja by som im vsetkym zelal ten milionarmi vysnivany let na mesiac, a najlepsie miesta na sedenie ma Endeavour v tej cervenej casti.

Faruco: Máš můj obdiv!
Yoshitsune: To ti závidím, to já si připadám jako magnet na hajzlíky a romy.

Kama12

Kama12 (hodnocení, recenze)

finarfin1: U nás taky pracují jedna rodina jhako údržbáži. říka se jim "rychlá rota" :D :D :D

Faruco

Faruco (hodnocení, recenze)

Ráno když jsem šel do školy vidím sousedovic kluka, jak ho fackuje nějakej malej zmetek. Zeptám se ho: "proč mu to nevrátíš, seš o půl hlavy větší, jak on" na čež zmetek odpovídá: "bojí se mýho bráchy, kdyby mi ti to vrátil, on ho zbije." Jsem ochráneřskej typ, a proto jsem tomu málemu hajzlíkovi šel vysvětlit, že ho nechá napokoji, ale dostalo se mi odpovědi: "Ani hovno, jdi do prdele." Tak jsem toho spratka chytil za rameno a hodil ho do roští, když přišel jeho starší brácha, zvednul se a začal na mě řvát: "Ty zkurvená píčo" asi to ještě nepochopil, říkam si, a tak jsem mu to šel vysvětlit znova. Starší brácha "Co si to dovoluješ, čůráku" řekl a strčil do mě, načež já do něj pětinásobnou silou, další zpětná reakce už nepřišla.. šel jsem do školy..
druhý den..
U autobusu si na mě počkal jejich otčím ve svým džípu. Vylezl z auta a namířil si to rychlým krokem ke mě, trochu znejistil, když zjistil, že mi sahá asi tak po prsa, ale stejnak na mě vyjekl: "Ty si říkal, že jsem tlustý prase"... "Ty si škrtil mýho kluka." Snažil jsem se mu všechno vysvětlit, nechtěl, a když to nšlo v klidu, tak jsem začal řvát taky, že by si měl líp vychovat svoje děti, protože mu lžou, šikanujou ostatní děti a hrajou si na největší borce pod sluncem.. pak k němu přišel ještě soused  a potvrdil pravdivost mých slov.  Avšak tatík si z toho moc nedělal, řekla jen, že si s klukama proluví..

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Hah... jasně a tenhle film je o tom, jak cikáni sprostě prosej o cigára. No tenhle film je prostě krutá realita.

KangKun (hodnocení, recenze)

Batmana by se nebáli :D. Ale asi to chce fakt jiné zákony, ale tyhle potvory se procpou všude.

Braveheart

Braveheart (hodnocení, recenze)

Měli bysme sme se inspirovat u Švýcarska, tam jsou zákony v tomhle směru dokonalý.

KangKun (hodnocení, recenze)

A doplácíme na to my malé vesničky! :D Že k nám se nasomrují a dělají nám tu bordel. Když se tohle téma řešilo u nás, tak někdo řekl, že takoví lidi by se měli uzavřít do nějakého ghetta a byl by klid, protože by se navzájem pozabíjeli. Svět potřebuje nějakého nadpřirozeného ochránce jak vidím.... nic než fantazie snad pomoct nedokáže.

Kama12

Kama12 (hodnocení, recenze)

Ale jak by se dala takova vec resit...u ciganu to jeste beru, ti se mužou nekam odstehovat nebo to neše politika udela tak, aby nedostavali tolik penez nebo se zvýší ostraha a přísnost zákona tak, aby si nemohli tolik vyskakovat. Ale co bílí, ti jsou nekdy jeste vetsi svine ale ti se takhle spacifikovat nedají. Moje spolužačka to rekla jasne:,,Ja bych ty bílé zavrala do basy taky, až by taky sčernali." :D Treba sem do Břeclavi se nedávno "přistěhovala" nová romska rodina nekde ze slovenska (Slováci jsou na tom jeste huř než mi a vesnice, kde dřiv byvali normalni lide, jsou ted romskými osadami a zaclo to podobne jako ted u nas-nejdřív jedna rodinka, pak druká atd.). No a ti v Bv delaji taky bordel, že i našim cigánum to vadi, že jim delaji ostudu pac lidi hazou vsechny do jednoho pytle. A město to vyřešilo tak, že spoustu jich poslalo do okolních vesnic. No a tohle je to, viz. zavorka.

Faruco

Faruco (hodnocení, recenze)

KangKun: Člověk se už rodí s nějakou dispozicí k určitému chování, pak je třeba, aby rodiče v nich podpořili to dobrý a to špatný utlumili.. ale když je jim to jedna a o děti se nestaraj nebo jim jen strkaj prachy, tak je to potm těžký..

KangKun (hodnocení, recenze)

Právě, já o ty ošklivé věci nestojím, ale když se člověk pokusí bojovat, tak na to jen doplácí... Ono je to vůbec ve všech, i rodiče mají dost velký podíl, buďto děcka rozmazlují, mlátí nebo se o ně nestarají...

Braveheart

Braveheart (hodnocení, recenze)

Zrovna nedávno jsem četl jednu knihu od Stevena Kinga a byl v ní citát, který podle mě přesně sedí: „Ano, ano, ty Schwarzen. Tahle země si už dvacet let dělá starosti a fňuká kvůli těm Schwarzen." Přesně tak, jen fňuká, ale že by to snad někdo řešil? Říkám vám, tohle nepůjde donekonečna, lidem jednou dojde trpělivost a pak se budou dít hodně ošklivé věci. A to jen proto, že naše vláda je neschopná.

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová