30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

ZkuKol

Fleischer a Eisenberg nejsou samospasitelní a když není dost dobrý scénář a dostatek nápadů, tak to prostě nad průměr nevytáhnou. McBride se Swardsonem by měli mít max 3 minuty a to plné úsečných glos. Fleischer by se neměl bát a přidat na akci, která mu jde a Aziz by měl mít takové sestry aspoň tři;-) Každopádně film je na svou stopáž dost pomalý, na gagy řídký a to že se to snaží být cool a humor je bez hranic, je málo. A hlavně tomu chybí "peckasoundtrack," který by diváka rozparádil a on pak tvůrcům zobal z ruky. Škoda, trailery mě táhli do kina dost silně. Dostanete na tělo bombu, 8 hodin k vykradení banky, došla tráva a vašemu kámošovi vadí, že máte zálusk na jeho ségru - čeká vás perný den... 50% ()

m.a.t.o.

Áno, je to blbosť, ale nepopieram, že som sa bavil. Námet je na tento typ komédie vcelku originálny a aj samotný dej ponúka niekoľko zaujímavých momentov, (ne)očakávaných zvratov a gagov. Herci sa typovo veľmi dobre hodili do svojích úloh (Danny McBride rulezz) a aj tie úchylnosti sa celkom dali zniesť. Zábavná jednohubka. 55 % ()

MonaSax

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku. ()

C0r0ner

Po bezvadném Zombielandu jsem byl zvědavý na to, jak si Fleischer poradí s běžným světem. No, žádný zázrak. Sice to byla místy dost slušná sranda (po hříchu pouze místy, i když byl potenciál mnohem větší), ale děj jako takový byl hodně laciný a prostoje mezi něčím zajímavým příliš dlouhé. Dost nevyvážený film. 55% ()

mcb

Retardovaná a hloupá komedie, která postrádá jakýkoliv promyšlenější vtip. Je to jako byste z Prince a pruďase vytáhli veškerý humor a zábavu a nechali jen samoúčelné f*ckování a Dannyho McBridea. Obojí stojí za nic. Že to je jako přes kopírák jako všechny novodobé komedie, nemusím ani zdůrazňovat. K nevydržení. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)