30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

m.a.t.o.

Áno, je to blbosť, ale nepopieram, že som sa bavil. Námet je na tento typ komédie vcelku originálny a aj samotný dej ponúka niekoľko zaujímavých momentov, (ne)očakávaných zvratov a gagov. Herci sa typovo veľmi dobre hodili do svojích úloh (Danny McBride rulezz) a aj tie úchylnosti sa celkom dali zniesť. Zábavná jednohubka. 55 % ()

Spooner

Celkem zklamání. Čekal jsem totiž po vzoru Zombielandu hláškama natřískanou komedii, jenže jsem se nakonec dočkal jenom 2 výborných scén, jinak nic co by vyčnívalo z průměru. Hlavní dvojice není moc sympatická a Jeese Eisenberg si tady připisuje první nevýraznou roli. Naštěstí to docela zachraňuje McBride se Swardsonem, který si to docela užívaj. Ale i tak jsem čekal víc. Ještě, že to bylo tak krátký ()

genetique

Fleischer potvrdil, že so Zombieland-om to nebola žiadna náhoda, a že dokáže takéto chuťovečky natáčať jedna radosť. Šialená zápletka, strelení herci, bizarné situácie, kopec fresh nápadov, čierneho humoru, bláznivých hereckých výkonov a k tomu fungujúci scenár. To všetko dokopy len málokedy dá tú správnu súhru, ale keď sa tak podarí, tak je to presne typ filmu, pri ktorom sa dá totálne vypnúť a užívať si hollywoodske výstrelky. 85%. ()

fox171cz

Čekal jsem, že to bude blbina svého druhu, ale mile mě překvapil hned skvělý začátek. Film si pěkně jde svou cestou a vše krásně do sebe zapadá. Čekal jsem primitivní příběh, ale oni si na nás připravili dokonce pár přelomů, které se mě fakticky hodně líbili. Opět se mě hrozně líbil J. Eisenberg, který opravdu svou roli nepodcenil. Já se tedy bavil od začátku až dokonce ! ()

cukorek

Od Rubena Fleischera som neočakával žiadnu strhujúcu komédiu a moja vízia sa naplnila. Napriek tomu sa našlo na tomto " koláčiku" aj zopár chutných a vtipných kúskov, na ktorých som si pochutnal (domácky vyrobený plameňomet, ako aj amatérske vystupovanie " novodobých zločinov " Dwayna-Danny McBride a Travisa-Nick Swardson), tiež ma potešilo filmové spracovanie mladých fanúšikov filmov, ktorý získané poznatky zo sledovania zúročili v realite.Jesse Eisenberg a Aziz Ansari za veľa nestáli, nehovoriac o auto naháňačke, keď jazdili ako keby za volantom sedel James Bond, určite si tam viem predstaviť iných, starších predstaviteľov. Celkové hodnotenie 40%. ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)