Mikino00

Zápletka i děj jsou jako z nějakého sitcomu, konec pak má znaky telenovely. Vtipných či trapných míst se ve filmu dosti a originalitu zde nenajdete, ale i tak film příjemně plyne. Obě hlavní představitelky jsou pak největší devízou filmu. ()

mira007

Vica paráda, je to o trochu vtipnější než průměrné české komedie, ale všeříkkající je komentář od Cival. z 4.3.2012. ()

Movie Gourmet

I když nemá tento film na CSFD zas tak vysoké hodnocení, jak bych čekal, mně se líbil docela dost. Macháček (tentokrát bez Trojana :-) ) a Polívka jsou skvělí herci. Stejně tak Simona Stašová. No a krásné herečky Petra Hřebíčková a Vica Kerekes dávali filmu to příjemné jiskření a sex-appeal. Film má vtip, ale je i napínavý a nedá se snadno předpovědět, jak to celé dopadne. Ke skouknutí rozhodně doporučuji. Verdikt: 4* a 80 %. ()

Jimmy15

Výborný film se skvělým nápadem, ale co 10 minut mi vyskočil tep na 200, skvělé herecké obsazení, nedokážu si představit, někoho jiného v hlavních rolích... a poslední výborná věc je, že do konce filmu nevíte jak to dopadne. ()

filipvrbik

Na to, že to tentokrát (23.11.2018) sponzorovalo hračkářství, je to slušný porno- navíc obhajující nevěru vždy a všude. Naprosto nevtipné, úchylné až perverzní z čehož to dvě vtipné scény (odevzdávání spermatu s plakátem dítěte a nabourání autíčka) naprosto nevytrhnou. Od doby, kdy přejedou Simonu Stašovou to sice trochu dává smysl, ale děj je strašně předvídatelný a tupý...no hold já si říkal, je to české- bude to blbost - a taky byla...20% (P.S. navíc Petra Hřebíčková byla hezčí než Vica Kerekes- takže ta nevěra je vlastně postavená na hlavu) ()

Mouzon odpad!

totalita nevkusu a rozkladu, děsivější s každou další minutou... TÁTOVO VOLHA byla přetrpěna, ŽENY V POKUŠENÍ jsem nestíhal, ale tohle byla teprve festovní jízda – dlouhý jak tejden před výplatou, šovinistický tak samozřejmě a nenuceně, že i Macháčkova ležérnost bledla závistí, zároveň ani ne nějak zvlášť vtipný... účelovost ženských postav snad už u Vejdělka nemůže kohokoli překvapit (buď jde o věšáky na obří výstřihy, nebo o natvrdlé paničky z okruhu střední třídy); muži přemýšlí výhradně jednou konkrétní tělesnou součástkou, mimo tento nástroj nemyslí vůbec; vztahy jsou macguffinem, ale nikoli reálným faktem, k němuž by cokoli směřovalo – všechny úběžníky vedou do postele... plus fakt nerozumím tomu, co mají někteří filmaři pořád s tou posedlostí kastrací jakéhokoli druhu (nůžky, masomlejnek, kudly) – ty-bláho, nežijeme za časů krále Klacka! (ačkoli z Vejdělkových filmů tento dojem o Česku dost neodbytně dýchá, to je fakt...) ()

lukasd

Celkem povedená letní oddychovka, která si na nic nehraje a jejím cílem je diváka pobavit. Což se docela daří, především díky duu Polívka - Macháček. Pohoršovat se nad tím, že se jedná o obhajobu nevěry (jako to dělají někteří kritici), mi přijde dost úsměvné. Asi jako pohoršovat se nad tím, že v Mlčení jehňátek je největší sympaťák masový vrah :) 70% ()

Nekgro

Lehce eticky pohoršující, prvoplánový film, který ovšem svým vtipem v podání dua Bolka a Macháčka v žádném případě neurazí. Zasmál jsem se jako dlouho ne u českého filmu. ()

Standic1

Z pohledu českých filmů natočených za poslední 2 roky je pro mě tehle mezi těmi nejlepšími. V každé scéně, ať už vtipné nebo smutné Polívka s Macháčkem naprosto excelují a dokáží tak pouhým mlčením vehnat slzy do očí nebo vás naprosto odrovnat nějakou vtipnou hláškou. Éva Vica Kerekes pro mě byla takovou postavou, která vás neurazí, ale ani nijak nenadchne. Myšlenka filmu mi teda zrovna nesedla, ale jako nápad pro film? Proč ne :) ()

Bivoy

Pokud nebudete čekat nic víc, než jednoduchou lehkou komedii s naprosto nepravděpodobnými postavami, zahranými ovšem skvělými herci, kterými Polívka i Macháček určitě jsou, tenhle film vás nezklame. Způsoby, jakými se hlavní hrdina Ondřej dostává ze všech možných prekérních situací, jsou překvapivé a vtipné. Na mnoha místech si přitom tyto vtipy drží svoji úroveň a nezklouzávají k naprosté prvoplánovitosti. ()

Wancohoff

zas som sa raz dal okakat hodnotenim na csfd. nevtipna, a navyse trapna (ne)komedia ktora zapada do sedeho podpriemeru ceskej filmovej tvorbe poslednych rokov. a to som od Vejdelka po solidnych Zenach v pokuse cakal minimalne rovnaku kvalitu.bohuzial rejža urobil 3 kroky vzad. utrpenie.... PS: film zabavi asi len starsich ludi ktory sa smeju panelaku,profesionalom a podobnym srackam. ()

ursinko

Príjemné, celkom vtipné, ale účastníci zostali neprekonaní. Pár nečakaných momentov bolo prekvapením. macháček a Polívka vyhovovali, ale najviac zapôsobila Simona Stašová. Oddychovka. ()

hacho

Byla to komedie, drama nebo film pro teenagery? Autoři už nevědí, co chtějí. Sledujete komedii na téma nevěry a najednou je z toho drama o smrti a o tom, že někdy už některé věci němůžete vzít zpět nebo je aspoň vynahradit a na všechno je pozdě? Nebo trapnou pubertální komedii se za vlasy přitaženými scénami? A závěr? Bláznivá komedie na způsob Smrtonosných střel, která se tváří jako film s poučením? Zatímco v Ženách v pokušení byli chlapi pitomci a ženy na to víceméně jen reagovaly tak, aby přežily, tady mi to z pohledu chlapů přijde zase o tom, že jsou to pitomci a ženy s tím nějak musí žít. ()

RomanHyde

Neslaná, nemastná záležitost.. taková nijaká.. Trošku komedie, trošku drama. V hlavní roli sex a vztahy.. jenže jaksi povrchně a to až tak, že by se na tento film dalo koukat jen tak po očku, to když si někdo zapne telku jako kulisu. Okoukaní herci, jejich známé grimasy a to vše se točí kolem prsou a zadku.. Tinto Brass se to alespoň nebál naplno ukázat :)) A přesně do této kategorie, k Tintovi, řadím i tento snímek.. Mne neurazil, ale už vlastně ani nevím, že jsem jej viděl.. Pokud zábavu, tak trošku kvalitnější!! ()

M.E.K.Y

Jirka Vejdělek si pokračováním úspěšné komedie Ženy v pokušení udržel solidní standard a potvrzuje, že jeho filmy budou vždy divácky velmi úspěšné a oblíbené. Muži v naději se mi z počátku nezdáli, bědoval jsem, co to zase bude za trapárnu, ale postupem času se z něj vyklubala celkem zábavná jednohubka, odpovídající stylu tohoto režiséra a naplňující divácká očekávání. Takže o zklamání nemůže být řeč. Závěr? Muži v naději pokračují tam, kde skončily Ženy v pokušení, vzhledem k námětu vsadili více na vizuál, odvážnější scény a vzhledem k námětu je to v pořádku. Průběh filmu místy kolísá a typická česká hloupost zde má své zastoupení, ale v celkovém součtu jsem se bavil a uspokojil. ()