DJ Kritik

Tak ako bol výborne vybraný János Bán do Vesničky, tak i tu Éva Kerekes výborne zapasovala. Nádherný film plný krásných myšlienok, obrazov a zvratov. Jiří Vejdělek mi zahral na strunu už filmom Ženy v pokušení, ale tento je ešte lepší. Nádhera. ()

dvurkarlin

Dvě hvězdy maximálně za kameru a krásnou slovenku-maďarku. Jinak neuvěřitelný novácko prvoplánový cajdák s debilními hláškami ve stylu Kameňák 267. Dokoukal jsem film jen díky očekávání,že to přece nemůže být tak blbé,když to má 71%. Bohužel ,bylo to blbé až do konce. Nechápu 4hvězdičkové hodnocení !!! ()

Scelleton

Je to sice takové divadlo, aby to na člověka zapůsobilo co nejlépe, ale co, když to funguje, tak proč ne. Mám rád takový ten český pohled na vztahy a podobně. A herecké obsazení mi taky padlo do noty. Určitě příjemné překvapení na českou tvorbu. ()

Ferenzo

Taková ta dnešní klasika 21. století. Jak já říkám Vejdělkovina. Ani dobrý ani špatný. Ale upřímně to celé stojí docela za prd a závěr, který zachraňuje celý děj nějakým velkým zamotaným finále mě vůbec nezaujal a podruhé už si to opravdu nepustím. 60%. ()

Renie42

Pobavila jsem se, některé situace se mi zdáli na okraji odhalení, že vlastně tam je každý s každým aneb, jak ututlat nevěru a neodhalit se. Macháček, který se zdá být jedno velké ucho ve vztazích má najednou problém. Nebít Polívky, asi by to dopadlo i jinak. Jaký tchán, takový zeť. ()

dragosta

Ne, ne, ne...a ještě jednou ne. Tenhle film jsem dokoukala se silným sebezapřením..Obahajování nevěry v rádoby vtipném tónu (nezasmála jsem se ani jednou) a přece s jistou vážností (snad si ty "chytré rady" diváci nevezmou k srdci..) mě opravdu dostalo...jen jsem nevěřícně zírala na obrazovku, jestli "jako fakt?"...no utvrdilo mě to v tom, že české filmy nejsou nic pro mě... ()

optimal

Vidina príjemnej komédie v letnom kine sa rýchlo rozplynula a doteraz som toto dielo nestrávil. Keď autor vybočí z čisto komediálneho žánru tým, že nechá zomrieť jednu z hlavných postáv, asi chce, aby divák uveril, že ide o realitu. To mám ale uveriť, že takto fungujú reálne vzťahy? Že nevera je zárukou spokojného manželstva? Normálneho chlapa takýto pohľad na život znechutí a urazí, ženy v kine to ale očividne pobavilo. Natíska sa mi preto myšlienka, ktorú v komentári zmienil Cival - je snáď autor gay? Predsa len jeden pozitívny postreh: kúpim si hojdacie kreslo:-) ()

Romeroo

Hořkosladké slzy já mám tak rád, občasný vánek smíchu, trpkého smíchu měnící se v uragán citů, nad ránem zase jasno a s krásně usměvavou oblohou ( nemyslím oblohu na talíři šéf kuchaře Macháčka )....nezbývá mi napsat, že lepší zábavu jsem si na sobotní večer nemohl přát...nádherné a laskavé pohlazení po srdíčku...děkuji. 86%. ()

Gord

Úsměvná komedie o tom jak to může dopadnout , když to nedopadne. Nikterak by mě nepřekvapilo, kdyby tento snímek si získal nadšence z řad vrstevníku hrdinů. Je přesně o tom jak by si to někteří možná přáli, ale vědí , že to tak nebude. Film jim dává určitou snovou reálnost. Filmařsky velmi zdařilé. Ale cesta k dokonalosti bude ještě dlouhá., pane režisére. ()

Mire

Fajn vec, zaujimavý pohľad na tému nevery, aj keď asi ťažko stotožniteľný; na Evu Kerekes sa dobre pozeralo, ale mne sa ešte viac pozdávala Petra Hřebíčková. Zaujimavý koniec. ()

Olafsson

Plné krásných holek a celkem vtipné.. Za to 3 hvězdy.. Jenže.. Je to jen můj pocit anebo jsou prostě současné české filmy takové sterilní, mdlé, konformní, až frigidní...? Nemá to prostě tu správnou šťávu, je to jakoby to natáčel někdo kdo se bojí trochu zaexperimentovat, zbořit nějaké hranice, sem tam diváka šokovat a hlavně proplesknout Macháčka, aby se už konečně probral z té své permanentní zhulenosti nebo jak to nazvat.. Ten člověk má charisma mokrého hadru a to ještě tomu hadru křivdím... ()

marek29

Po dlouhé době jsem byl v kině na tomto počinu a zprvu zatrpklý čím mě zase nemile český film překvapí, jsem se nestačil divit :-o ono se na to dalo i dívat..! Plusů má tento film hned několik: prsa Vicy Kerekes, :D písnička Chci ti říct od MIG21 při závěrečných titulcích, komický momenty tak jak je umí zahrát jen Polívka, Macháček a Stašová :) no a zkrátka mě to mile překvapilo. Na to co leze z českých luhů a hájů výrazný nadprůměr ;) navíc není snad nikdo, kdo by tento film neviděl a pokud ano, nebojte se to napravit. ()

play3man

Ale! Veď ono to nebolo zase také zlé! :D 1* - Eva Kerekeš - Ako hovorím, to o Maďarkách je strašný bullshit, toť živý dôkaz... 2* - "Není důležitý za kterou ženskou chlap běhá, ale ke který se vrací" 3* - Toto si trošku prepožičiam - "Ja nemám rád tieto klišé, nemám rád keď sa niekto domnieva, že niekedy stačí tak málo na presadenie sa, ako mne a priori vadia tieto veci, mne vadí, keď si niekto myslí, že nahý zadok, lascívne pohyby, trasúce sa stehná stačia. Vadí mi to, ale súhlasím s tým, STAČÍ TO." Na to že som od toho čakal odpad to obstálo celkom dobre :) 3* ()

boombang

Dělat z postav blbce je v komedii přípustné a někdy i žádoucí. Ale v tomhle filmu jsou všechny hlavní postavy navíc nesympatické - a komedie to taky není. Ve výsledku to dělá blbce i z diváků. Někteří si to možná zaslouží, ale já ne. Tak nízko sám sebe nehodnotím. Takže, Vejdělku, palec dolů! Apropos, nejsem žádný světec, ale tchán, který vlastnímu zeťákovi doporučuje nevěru, zaslouží pořádně nakopnout. ()

MrMir

Absolutně nechápu, proč tady diváci dávají nízké hodnocení kvůli obhajobě nemorálních činů ukotvených ve scénáři :o) Např. p. Isherwood dá Podfukářům (obdivujícím lupiče) téměř plný počet a u Mužů v naději se vymlouvá na morální pokleslost? WTF? Každopádně Muži v naději je svižná, zábavná česká komedie s (na české poměry) fantastikou kamerou a střihem. Herecké výkony výborné - Bolek, Vica, Petra. Pokud by takto měly vypadat všechny české komedie, beru všema deseti :) ()