paphaja

Bomba český filmek při kterém se člověk pobaví v podstatě na cizím neštěstí, nebo lépe řečeno nad věcmi, které by většina z nás považovala v osobní životě za katastrófu. Ti žárliví by si z něj měli vzít to největší ponaučení, a to, že se "zatloukat zatloukat zatloukat" nejdále dojdeš a tomu kdo nežárlí přeji aby mu smích přidal pěkných pár minut života nebo min, štiplání bránice jako mě :) Jediné mínus má českoKomediální nešvar moderní doby - vždycky někdo musí umřít, to však vyvažuje fakt, že poprvé se mi líbilo něco s Bolkem Polívkou B-) ()

Berry0153

Jasně, každý podvádí každého, úplně normální stav asi. Je mi jedno, že je to docela vtipné. Příběh se mi protiví. 30% ()

Ikedar odpad!

Jakkoliv diskutabilní to mezi českými skvosty muže být, je to právě tenhle "film", který se dle mého názoru válí ve zvratcích na dně české, a asi i světové, kinematografie. Nejenom, že je to morálně nechutný snímek, po jehož zhlédnutí jsem zaspával s kýblem vedle postele, ono to je hnusně natočené, přeexponované, umělé, špatně zahrané (ale kdo by na druhou stranu takovýto debilní scénář mohl vubec dobŕe zahrát), a každou z postav bych minimálně zastŕelil. Cena divákú, který tenhle "film" získal, napovídá o pesimisticky vyhlížejícím stavu jedné pošmodrchané česko-slovenské společnosti. ()

lusa

Velebiť neveru ako niečo úžasné, čo posúva každý vzťah dopredu? A ešte to podsunúť divákovi ako trhák roku? Do akej prdele to spejeme? 2* ()

AgnesDee

Konec se snaží sice hrát na city, ale nezachrání to tu příšernou zápletku. Jak vůbec mohlo scénáristu/režiséra Vejdělka napadnout myšlenka, že když chceš udělat ženu šťastnou, podváději ji! Takhle to v životě nefunguje. Když chlap podvádí, je to v pořádku, ale když začne podvádět žena, je to největší katastrofa na světě? Proč? A je zajímavý, že když podváděla Alice, tak to nikdo nezjistil a nemělo to žádný důsledky. Jenom to tam bylo tak jakože se dcerunka pomamila a nic jiného z toho nevzejde. Je to hnusný, je to sexistický, a všichni z toho vyváznou s neposkvrněným rejstříkem. A nakonec, když se dívám na plakát k filmu, nebo na Šarlotu samotnou nenapadne mě nic jiného než: Kdo pustil kozy ven? Šarlota pustila je ven! ()

Petule3

Musela jsem hodnocení změnit na 4 hvězdičky, protože tohle je opravdu příjemná oddychovka, když teda film berete s velkou nadsázkou! Opravdu si nemyslím, že by "správně načasovaná nevěra" jakkoliv pomohla oživit vztah, i když kdoví...Každopádně pro mě lidské ztělesnění sexu nebo-li Vica Kerekes skvělá jako vždy a ta scéna na kulečníku? No neříkám nic! Praha je tu ukázaná přenádherně, takže to je další plus a nakonec kamera, to je něco. Syté barvy, prostě krása. ()

Dinsberg

Je to sice legrace, ale smát se tomu, že každý s každým? To už chce Vejdělek moc.Glorifikovat nevěru, to už je moc. Jestli u Žen v pokušení hrálo prim volnomyšlenkářství, tady už je absence jakýchkoli zábran. A jestli tím Vejdělek chce říct, že to tak u nich doma vypadalo, když se údajně inspiruje svou rodinou, pak to musel být vzrušující domácí život. ()

l.enik.c odpad!

Nechápu, co je to za trend, že všechny "komedie" jsou plné nevěr. Přestože jsem velký puritán, nějak to dokážu překousnout, nikdo není svatý, ale co je moc, to je příliš. A Muži v naději už jsou opravdu přespříliš. Totálně pokleslý film, který předvádí jen zvrhlé a nechutné hodnoty a pokud to někdo hodnotí jako příjemnou oddechovku založenou na mezilidských vztazích... tak je mi zle i z toho, kam naše společnost spěje. Kdyby to bylo aspoň trochu vtipné. Polívku ani Macháčka nemusím, nesympatická Petra Hřebíčková a navrch k tomu ještě strašně ošklivá Vica Kerekes. No prostě konec. ()

bohhous22

Vadí mi jen,jak je to místy herecky toporny,ale faktem je,že od uvedení jsem to zhlidnul 4krátery.Ve finále palec nahoru, poněvadž to není úplně blbý. ()

JosefTomas

Vejdělek podruhé a doufám, že ne naposledy. Opět skvělá práce, co se postav, herců, příběhu a vtipu týče. Kdyby se takovéto filmy u náš točili častěji, neměl bych nač remcat, ale ono se takových moc netočí . ()

subic

No pozor, Muži v naději po nějakém tom třetím či čtvrtém shlédnutí v televízi zaujmou spoustou drobných hlášek zejména od Polívky. A i ta pidirolička Čermáka zcela na konci má něco do sebe. Vedle toho starší kousek s Macháčkem Medvídek je o něco lepší, naopak takový Nestyda je zase o něco horší. 75% ()

Hrabovo

Vicu znám jen z českých filmů a seriálů. Pravda, neviděla jsem všechny, ale v těch, co jsem viděla, nehraje žena/herečka, ale jen její prsa a zadek, pravda, obojího má požehnaně. Nechtěla bych být v její kůži, obsazování do výhradně takovýchto rolí je urážlivé, protože pojetí těchto postav nic jiného nevyžaduje a obávám se, že protagonistka ani nemůže nic dalšího nabídnout. Vica navíc dobře neartikuluje, vždy si musím pustit titulky, abych věděla, o čem mluví. Co bude dělat po blížící se čtyřicítce? Končím povzdechem, v jaké době to žijeme a vzpomínkou na opravdový sex-symbol šedesátek - na Olinku Schoberovou... ()

Forum. odpad!

Film založený na kozách ňáké maďarky?A Macháčkovy který už není ani originální ani sympatický a už vůbec ne vtipný. Jak už tady někdo napsal mrdat! ()

sliziakkk

Akurat som sa vrátil z premiéry, dokonca som aj pomáhal kamarátovi tento film premietať. Zo začiatku som si myslel, že to bude hrozná nuda ale nakoniec som sa veľmi príjemne bavil a musím uznať, že aj na tie herečky boli na pohľad veľmi pekné. ()

kaaamiiii odpad!

Ostatní v sále se mohli smíchy potrhat.. Mně to přišlo spíš smutné. Snímek, který se motá kolem prsou a krásného (to ale fakt) obličeje jedné herečky, Macháčkova výrazu "ťulpas" (tváří se v tom filmu někdy jinak?) a toho, že ideální dlouhodobý vztah je založen na nevěře, kterou je nejlepší tolerovat a všichni se přitom cítí šťastní? A lidi se tomu smějou, až se za břicha popadaj.. Co je to za dobu, ve který žijem? ()