Diskuze

(hodnocení, recenze)

Chlapci, jak vás tak čtu, tak vážně začínám litovat, že jsem do toho kina nešel :(

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Horor s velkým H. Nepamatuji si horor, kde by vse sedelo na 100%. Kazdy detail je skvely. Asi budu muset vyrazit do kina jeste jednou.

na příspěvěk reagoval kingik

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nemůžu hodnotit... Nevim proč. Nic méně. KONEČNĚ! KONEČNĚ PLNOHODNOTNY HOROR KFE SE DĚTI CHOVAJÍ JAKO DOSPĚLÍ A JAKO DOSPĚLÍ I CHCÍPAJ... ;) I smrťaky by se dali spočítat na prstech jedné ruky. Lekačky a nezkutečně děsivé speciální efekty mě dostali do kolen... Netušim o čem bude kapitola 2 kddyž Toto obsahlo prakticky celou knihu, včetně fenomenální nehmyzí závěrečné konfrontace..ale Ale, tím líp... Aspoň bude co překonavat. Jen mam trochu pocit že si tvůrci na sebe trochu upletli tou kapitolou 2... Slušně tlustý bič. :) Ale, zase jsme mohli čekat dalších 27 let! XD

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lateef

19,2 mega za piatok znamena, ze celkovo za druhy tyzden utrzi nad 80 mega. Cize tych 370 je viac nez reálnych, nebal by som sa tipnut aj 400.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Druhý pátek 19,2 mega, což je definitivní potvrzení toho, že To bude ve Státech útočit na první místo v kategorii eRkových filmů, kde již 13 let figuruje Umučení Krista s 370 mil. ... Odhady druhého víkendu jsou cca 57 - 60 mega, tzn. propad cca 55%, což je na horor v dnešní době skvělý procento... Jsem zvědav, jaká bude výdrž a zdali se fakt dočkáme změny na prvním místě...

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

(hodnocení, recenze)

Ty absolutně ničemu nerozumíš a věřím, že ostatní toho budou schopni, protože jsem to napsal zcela pochopitelně a k tématu, co se tu řešilo. Takovej menší příklad no. Na to je tvoje hlavička příliš dutá a prázdná, aby to pochopila, aby pochopila tu věc, o které jsem tu psal a musel se trochu rozepsát.
P.S kdo mohl vědět, že to nebude můj šálek kávy?? kdo si tu stěžuje a dušuje???
Ty si debil a to přímo ukázkový :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

teda dívat si na filmy, které nejsou mým šálkem kávy (jaka to sotisfikovaná a artová slovička, zde sou použita) a pak si stěžovat, že tedy nejsou mým šálkem kávy a horečně se dušovat, že tomu tedy dá dvě hvězdičky, mi přijde jako totální debilita

Wacoslav1 , TheDarKnig

Musím souhlasit s oběma, s každým aspoň trochu. O alibismu se tu hovořit dá a dá se tu také hovořit o tom, že když se někomu film ''vůbec'' nelíbil, neznamená to, že mu i přesto něco nedal. Kamera, herci, soundtrack, dobré zpracování atd. (jak tu psal TheDarknig, Taky nemám rád komentáře ve stylu: všechno bylo špatně, velmi jsem se nudila a já nevím co všechno a i přesto tomu ten člověk dá třeba 3 hvězdy. To taky nechápu, neboť ten koment absolutně nesedí k tomu hodnocení a nebo naopak. Setkávám se tu s tím a ty lidi vůbec nechápu, jejich postoj k filmu a pak to nesmyslné hodnocení.
Já se třeba včera večer díval na Půlnoc v Paříži (2011) s Owenem Wilsonem (nevím jestli jste film viděli) a ve finále jsem tomu dal dvě hvězdičky. Proč?? Tak asi proto, že především tento film není můj šálek kávy, chvilkama mě nudil, protože se vlastně celej děj dělo jedno a to samé, velmi pomalu se to stupňovalo a nostalgické osmdesátky o spisovatelích mě taky moc netáhnou. Tím ale nechci říct, že film byl špatnej, jen mi prostě nějak nesedl a není to film pro mě. Jinak klady jsem tam rozhodně viděl. Owen to zahrál velmi věrohodně, dobrá kamera i s dialogy, krásná Paříž i hudba tam nebyla špatná. Takže jak říká TheDarking, film se dá ocenit, i když samotný film moc nebaví. Jen tak pro vysvětlení a k tématu, když už se tu řeší takové věci :-)

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

Tak trochu mi tady připomínal Pennywise Grinche Jima Carreyho :D A jak tady někdo psal, jo ano a je to podobný - Jack Nicholson a Heath Ledger (Joker) - Tim Curry a Bill Skarsgård (Pennywise) - Klauni jsou dobrý ve filmech, lepší než ty v realitě, trapný kreténi :D Kdyby existoval Pennywise, bylo by to dobrodružství na celej život, hlavně ten boj ;)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak nečtěte POMA. koho zajímá jak dopadla verze z roku 1990 ať koukne ke mě a tahle předělávka to jen těžko změní :-)

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak on tu není celej a že by se zrovna kiddo ohlížela na to, s kým si to rozhasí? Nevím, znám jen její komentáře a nikdy mi to tak nepřišlo.  Možná tu takoví hodnotitelé, jak ty říkáš jsou, ale zase bych nepřeceňoval "strach z jakéhosi davu" v případě hodnocení na ČSFD.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ano, ale když napíšeš "film mě vůbec nebavil", neznamená to, že ti film nic nedal. Protože např. sis mohl užít soundtrack nebo uznat, že je to řemeslně kvalitně provedený film.. nebo taky dobře zahraný, má dobrou kameru, je celkově dobře natočený apod.

Ale chtěl bych si ty komentáře, o kterých mluvíš, přečíst, kdo to tak přesně napsal?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

PetrPan

To nevím třeba, že si to rozhasí z lidmi kteří je mají v oblíbencích a film hodnotili pozitivně nebo si na ně někdo bude ukazovat prstem ve stylu ty vole takovej bezva film a on tomu dá odpad! :-D já nevím já třeba napsat zrovna ten komentář co tu byl zmíněn, tak moje hodnocení vypadá úplně jinak :-)

na příspěvěk reagoval PetrPan

TheDarKnig

Tak to nesouhlasím. Každý by měl hodnotit subjektivně co ten film dal jemu a pokud mu nedal nic, tak k tomu i tak přistoupit. Jinak je to čirý alibismus a jakékoliv takové hodnocení postrádá smysl.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi