Reklama

Reklama

Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Komentář kiddo je dalším potvrzením mých obav: "Fantastický dětský film, který naneštěstí strhlo do kanálu wanovské neumětelství moderního hororu, pro velký úspěch vytočené do červena." :-(

na příspěvěk reagoval PetrPan

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Aluska88

Tak on by z toho pokračování IT mohl být nakonec takový univerzální megafilm, každopádně bychom se ale v takovém případě museli smířit, že rating půjde na PG-13, protože by z toho byl doslova rodinný kasovní trhák!

na příspěvěk reagoval Aluska88

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

PetrPan

Blbá formulace - je mi jasný, že to je součást příběhu, jen ten způsob natočení scény mi to pěkně připomenul. 

Aluska88

Aluska88 (hodnocení, recenze)

PetrPan

:D :D No, v tom případě by se tam mohl objevit i Freddy Krueger a Chucky třeba. A Pinhead samozřejmě. Už vidím to jejich setkání:

Freddy: Welcome to my nightmare, bitch!

Pinhead: We'll tear your soul apart!" 

Pennywise: RHA! RHA! RHA! :D scéna z původního To, z knihovny. Ta je boží:)

na příspěvěk reagoval PetrPan

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Aluska88

Možná se Pennywise digitalizuje a překročí tak hranice Derry.  A bude našlápnuto na další pokračování v New Yorku a crossover s Godzillou.

na příspěvěk reagoval Aluska88

Aluska88

Aluska88 (hodnocení, recenze)

Laxik

To je fakt. Na "low battery" jsem úplně zapomněla:) Přitom je to pro hororový žánr tak důležité:D Já sama mám tlačítkový telefon a na internetu jsem jen, pokud jsem doma na pc. A naprosto mi to tak vyhovuje. Status na facebooku si napíšu tak jednou za tři měsíce, stejně jako nahodím nějaké video. Na téma digitalizace 21. století a demence lidí bych dokázala psát úvahy:) Už vidím to selfie třeba Richieho a jejda, co tam dělá ten balónek? :D

na příspěvěk reagoval PetrPan

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

PetrPan

Ak si dobre pamätám, tak prenesenie deja z 50. rokov do 80. bol ešte Fukunagov nápad a vysvetľoval to tak,že on si svoje detstvo prežil v 80. rokoch. Dospelácka rovina je tým pádom nutne prenesená do súčasnosti a ako píšeš ďalej, mobily a internet tam snáď budú hrať len tú nevyhnutnú kulisu. Každopádne netočili detskú v osemdesiatkach časť preto, aby mohli točiť tú dospelú v súčasnosti, je to skôr práve naopak.

na příspěvěk reagoval PetrPan

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a je to napsaný tučně, to aby si to všichni přečetli, škoda že tam ještě neni Caps Lock 

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Jo jsem na to zvědavej jak to udělaj, trochu mě mrzelo že v tomhle filmu nebylo víc scén s těma hajzlama jak šikanujou, jinak ten Henry Bowers byl fakt psychouš :D

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Joker Punx

Tak nikdo nic neví, ale jelikož v dospělácké části mají i nadále být linie z osmdesátek, tak se dá čekat, že nemusel nutně zemřít a padne na něj vina za vraždy. Přeci jen má v dospělácké části zásadní roli, ale nahraditelný je...

na příspěvěk reagoval Joker Punx

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

Knihu jsem nečetl, nevíte někdo jak to bude v druhý části s Henry Bowersem? V prvním filmu skončil v blázinci, v tomhle spadnul du studny, ale nevíme jestli to přežil.

na příspěvěk reagoval DaViD´82

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Aluska88

Mě to taky trochu děsí. Ale zase je blbost tyhle vymoženosti ignorovat. Půlka dospělých dnes nedá mobil z ruky, to je realita. A aby se děj hýbal jen proto, že se někomu zrovna strašně příhodně vybila baterka a nemohl zavolat ostatním, to by bylo debilní.

na příspěvěk reagoval Aluska88

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Aluska88

No, děsí mě TO :-) Ale tak doufám, že tohle snad nikoho nenapadlo a moderní fičury tam budou tak maximálně jako rekvizity "dávné minulosti" roku 2015, na který mi to vychází, pokud dobře počítám oněch 27 let cyklu Toho.

Aluska88

Aluska88 (hodnocení, recenze)

PetrPan

Bože jenom to ne!:D Žádné sociální kraviny. Už to vidím, Pennywise, The Dancing Clown "Přidat do přátel." Přidejte si mě a i Vy se budete vznášet:D Nejdřív selfie s klaunem, pak mi klidně ukousni hlavu, jasně...:)

na příspěvěk reagoval PetrPan, Laxik

Související novinky

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

17.06.2023

Nadějně rozjetý Andy Muschietti, režisér původem z Argentiny, si v Hollywoodu udělal jméno efektivními horory Mama, To a To kapitola 2. Právě tento čtvrtek do našich kin vstoupil i jeho nejnovější… (více)

Reklama

Reklama