Diskuze

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

Komentář kiddo je dalším potvrzením mých obav: "Fantastický dětský film, který naneštěstí strhlo do kanálu wanovské neumětelství moderního hororu, pro velký úspěch vytočené do červena." :-(

Aluska88

Tak on by z toho pokračování IT mohl být nakonec takový univerzální megafilm, každopádně bychom se ale v takovém případě museli smířit, že rating půjde na PG-13, protože by z toho byl doslova rodinný kasovní trhák!

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

PetrPan

Blbá formulace - je mi jasný, že to je součást příběhu, jen ten způsob natočení scény mi to pěkně připomenul.

PetrPan

:D :D No, v tom případě by se tam mohl objevit i Freddy Krueger a Chucky třeba. A Pinhead samozřejmě. Už vidím to jejich setkání:

Freddy: Welcome to my nightmare, bitch!

Pinhead: We'll tear your soul apart!"

Pennywise: RHA! RHA! RHA! :D scéna z původního To, z knihovny. Ta je boží:)

Aluska88

Možná se Pennywise digitalizuje a překročí tak hranice Derry.  A bude našlápnuto na další pokračování v New Yorku a crossover s Godzillou.

Laxik

To je fakt. Na "low battery" jsem úplně zapomněla:) Přitom je to pro hororový žánr tak důležité:D Já sama mám tlačítkový telefon a na internetu jsem jen, pokud jsem doma na pc. A naprosto mi to tak vyhovuje. Status na facebooku si napíšu tak jednou za tři měsíce, stejně jako nahodím nějaké video. Na téma digitalizace 21. století a demence lidí bych dokázala psát úvahy:) Už vidím to selfie třeba Richieho a jejda, co tam dělá ten balónek? :D

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

PetrPan

Ak si dobre pamätám, tak prenesenie deja z 50. rokov do 80. bol ešte Fukunagov nápad a vysvetľoval to tak,že on si svoje detstvo prežil v 80. rokoch. Dospelácka rovina je tým pádom nutne prenesená do súčasnosti a ako píšeš ďalej, mobily a internet tam snáď budú hrať len tú nevyhnutnú kulisu. Každopádne netočili detskú v osemdesiatkach časť preto, aby mohli točiť tú dospelú v súčasnosti, je to skôr práve naopak.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a je to napsaný tučně, to aby si to všichni přečetli, škoda že tam ještě neni Caps Lock

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Jo jsem na to zvědavej jak to udělaj, trochu mě mrzelo že v tomhle filmu nebylo víc scén s těma hajzlama jak šikanujou, jinak ten Henry Bowers byl fakt psychouš :D

DaViD´82

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Joker Punx

Tak nikdo nic neví, ale jelikož v dospělácké části mají i nadále být linie z osmdesátek, tak se dá čekat, že nemusel nutně zemřít a padne na něj vina za vraždy. Přeci jen má v dospělácké části zásadní roli, ale nahraditelný je...

na příspěvěk reagoval Joker Punx

Joker Punx

Joker Punx (hodnocení, recenze)

Knihu jsem nečetl, nevíte někdo jak to bude v druhý části s Henry Bowersem? V prvním filmu skončil v blázinci, v tomhle spadnul du studny, ale nevíme jestli to přežil.

na příspěvěk reagoval DaViD´82

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Aluska88

Mě to taky trochu děsí. Ale zase je blbost tyhle vymoženosti ignorovat. Půlka dospělých dnes nedá mobil z ruky, to je realita. A aby se děj hýbal jen proto, že se někomu zrovna strašně příhodně vybila baterka a nemohl zavolat ostatním, to by bylo debilní.

Aluska88

No, děsí mě TO :-) Ale tak doufám, že tohle snad nikoho nenapadlo a moderní fičury tam budou tak maximálně jako rekvizity "dávné minulosti" roku 2015, na který mi to vychází, pokud dobře počítám oněch 27 let cyklu Toho.

PetrPan

Bože jenom to ne!:D Žádné sociální kraviny. Už to vidím, Pennywise, The Dancing Clown "Přidat do přátel." Přidejte si mě a i Vy se budete vznášet:D Nejdřív selfie s klaunem, pak mi klidně ukousni hlavu, jasně...:)

na příspěvěk reagoval PetrPan, Laxik

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi