REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

holcicka9: U trojky ? Nie náhadou u 2-ky !?Pokial viem tak 3-ka ešte nevišla a vyde až na buduci rok!

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Indy21:taky doufám.jednička byla hodně dobrá a děsivá.U trojky jsem se párkrát lekl ale už to byl spíš takový průměr.Tak od tohohle očekávám pecku

(hodnocení, recenze)

když pominu, že jsem nerozuměl ani Fň - tak slušné... vždycky mě zajímalo jak se takové filmy točí - tak normální film je jasný, ale když to je jako ty autentické záběry = kde je ten štáb?a teď už to vím, takže happy end jak sviňa.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Raději ať si daj na čas a pořádně na tom zapracujou. Než aby to uspěchali a výsledek nestál za nic. Ale taky bych nejraději aby to už tady bylo. Těšim se jak malej :)

(hodnocení, recenze)

jestli tohle bude až v roce 2012 (a počítám že někdy v zimě) tak [Rec4]: Apocalypse bude až v roce 2013 a možná že až 2014 nebo 2029 - u nich je všechno možné! kurrrrrrrrrrva!

Korbitch

Korbitch (hodnocení, recenze)

Kdybych měl psát jen opravovací komenty, tak vás tady zahltim takovýma příspěvkama, že byste to četli ještě na Vánoce :-)

(hodnocení, recenze)

do toho domu ji přivedl ten doktor co se zakempil v podkroví... třeba ji zastaví autem a nabere dovnitř a čirou náhodou - spoiler - ona je vtělený ďábel a on dělá pro vatikán - spoiler - pravdivý příběh... jen mi do toho nějak nezapadá: kdo by se sral s kamerou

boul

boul (hodnocení, recenze)

v kině by to byla paráda.. když jsem se díval poprvé na jedničku s partou kámošů na vetší obrazovce s plnou dávkou zvuků a basů tak jsem se skoro posral :D

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Slasher23: Já taky, ale zatím žádné zmíňky, kdy by to mohlo vyjít a nic..